PDA

View Full Version : مشکل در لود مجدد اطلاعات در گزارش Stimuli report

Yanehsar
دوشنبه 05 فروردین 1392, 22:57 عصر
سلام دوستان
من داخل گزارشس که ساختم پارامتری رو ارسال می کنم و براساس اون گزارش تهیه می کنم برای بار اول که گزارش لود میشد مشکلی ندارم اما برای بار دوم که بخوام گزارش بگیرم فقط یه صفحه سفید نمایش میده به من
مشکل کار از کجاست ؟هیچ خطائی هم نمیده ...

Yanehsar
سه شنبه 06 فروردین 1392, 21:16 عصر
کسی نمی تونه راهنمائیم کنه که مشکل کار از کجاست ؟ برای کسی این مشکل پیش اومده تا حالا

نیما حتمی
سه شنبه 06 فروردین 1392, 21:46 عصر
دوست عزیز منظورت از ارسال پارامتر اینه که از داخل برنامه مقدار ارسال میکنی به گزارش؟بیشتر بگو و کدی رو که نوشتی بزار ببینم

Yanehsar
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 10:35 صبح
دوست عزیز منظورت از ارسال پارامتر اینه که از داخل برنامه مقدار ارسال میکنی به گزارش؟بیشتر بگو و کدی رو که نوشتی بزار ببینم
گزارش من براساس انتخاب شهر هستش یعنی کاربر شهر انتخاب می کنه و براساس اون شهر داده ها لود میشه .

stiRCityAmoz.Compile();
stiRCityAmoz["strCityName"] = "where Name_City='" + menuItem.Text + "'";
stiRCityAmoz["strNameCity"] = menuItemCity.Text;
stiRCityAmoz.Show();

برای بار اول مشکل نداره و اطلاعات نمایش داده میشه اما برای دوم فقط صفحه سفید میادش

Nima_kyan
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:29 صبح
گزارش من براساس انتخاب شهر هستش یعنی کاربر شهر انتخاب می کنه و براساس اون شهر داده ها لود میشه .

stiRCityAmoz.Compile();
stiRCityAmoz["strCityName"] = "where Name_City='" + menuItem.Text + "'";
stiRCityAmoz["strNameCity"] = menuItemCity.Text;
stiRCityAmoz.Show();

برای بار اول مشکل نداره و اطلاعات نمایش داده میشه اما برای دوم فقط صفحه سفید میادش
سلام
دوست عزیز واسه بار دوم که گزارش رو اجرا میکنی با زدن دکمه پرینت اطلاعات نمایش داده میشن.
منم قبلا وقتی که ارسال پارامتر انجام میدادم این مشکل رو داشتم و متاسفانه حل نشد تا اینکه مجبور شدم به جای ارسال پارامتر از datatable استفاده کنم (یعنی پارامترهام رو درون یه DataTable ریختم) که با این روش مشکل حل میشه.
موفق باشی

نیما حتمی
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:29 عصر
بهترین روش استفاده از DataTable هستش.شما باید از بانک اطلاعات رو در یک دیتا تیبل بریزین و سپس اون دیتاتیبل رو در گزارش فراخونی کنید موفق باشین

Yanehsar
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 18:52 عصر
بهترین روش استفاده از DataTable هستش.شما باید از بانک اطلاعات رو در یک دیتا تیبل بریزین و سپس اون دیتاتیبل رو در گزارش فراخونی کنید موفق باشین
مرسی از کمکتون ، پس باید روش کارمو عوض کنم .یه مشکل دیگه هم دارم میتونید راهنمائیم کنید .
میخوام کارت چاپ کنم این امکان داخله Stimul report هستش؟ یعنی عنوان های فیلد تکرار بشه و سمت راست باشه .مثله کارت دانشجویی .(البته دقیق کارت نمی خوام باشه ها )گزارشی که ازم خواستن باید این ویژگی رو داشته باشه تایپک ایجاد کردم اما کسی جوابمو نداد .
http://barnamenevis.org/showthread.php?389424-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%B7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-Stimul-reports