PDA

View Full Version : آموزش: یک سناریو و پیاده سازی اون با WCF و تکنولوژی های ویندوز

tomalaki
دوشنبه 05 فروردین 1392, 23:06 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم.
من میخوام یه برنامه بنویسم (یا بدن بنویسن) که دارم یه سری تحقیقات روی اون انجام میدم. لطفا سناریوی زیر رو در نظر بگیرید:
این برنامه 200-250 تا کلاینت داره ( برنامه کلاینت به صورت ویندوز اپلیکیشن هست). کار این کلاینت ها درج اطلاعات در یک پایگاه داده در یک سرور در یه جای دنیا می باشد. از طرف دیگه یک وبسایت هم داریم که از اطلاعاتی که اون کلاینت ها جمع آوری کردند استفاده میکنه. بعد کاربران سایت تعدادی تراکنش انجام میدهند ( مثلا مطلبی رو اضافه میکنند). این وسط باید یک Notification پس از انجام تراکنش به سمت کلاینت مربوطه، که مطالب مربوط به اون هست باید فرستاده بشه ( با استفاده از Notification CallBacks و Peer-to Peer Callback). از اونجا که این برنامه به صورت سه لایه باید باشه میخوام بدونم که پیاده سازی این سناریو با استفاده از WCF به چه صورت هست؟

من روی DataSnap و mORMot تحقیق کردم و چند تا برنامه نمونه ساختم. اما با WCF آشنا نیستم و میخوام اساس این کار رو بدونم که اگه بهتر هست به جای دلفی از C#‎ و WCF استفاده کنم.

با تشکر