PDA

View Full Version : اتصال دیتابیس sql به اینترنت

Nazir Ahmad
سه شنبه 06 فروردین 1392, 09:51 صبح
سلام خدمت تمام اساتید و دوستان
اول باید بگم که من تازه کارم و خیلی از اس کیو ال نمیدونم. و در باره موضوع خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم
من یه دیتابیس با اس کیو ال ساختم که مربوط به یک مدرسه است و البته فعلا به شکل لوکال ازش استفاده میکنم اما میخوام که اون رو به شکل آنلاین و روی سایت داشته باشم تا بتونم در نقاط مختلف به اون دسترسی داشته باشم.
یه سایت هم دارم که با ورد پرس درست شده . آیا راهی هست که روی سایت از دیتابیس استفاده بشه و یا اینکه از هاست و دامنه سایت برای آپلود دیتابیس استفاده کنم و به شکل آن لاین با اون کار کنم.
البته تعداد یوزرها متفاوت است و میخوام تمام یوزرها بتونند همزمان از دیتابیس استفاده کنند.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید یا آموزشی کامل رو معرفی کنید.
با تشکر

firststep
سه شنبه 13 فروردین 1392, 20:47 عصر
سلام
عزیز هاست ها خودشون دارای sql سرور هست
و اگه شما بخواین دیتابیس رو به صورت یک فایل اپلود کنین و فقط یک شخص به اوون دسترسی داره
شما باید یک هاست بگیرین که sqlserver روی اون نصب باشه و شما دیتابیستون رو روی این سرور بسازین generate و بعد از اون توی connection string به جای اطلاعات localhost اطلاعات اون سرور رو وارد نمایید
این راه حل برای ویندوز اپلیکیشن هاست
همین اما اگه قرار از طریق خوده سایت دیتابیس رو ادیت کنین باید یکی از زبان های تحت سرور رو یاد بگیرید مثل php,asp.net ,asp,......

firststep
سه شنبه 13 فروردین 1392, 20:49 عصر
برای انتقال دیتابیس بر روی سور هم می تونید از روش که در این پوست گفتم استفاده کنین
بهتره
http://barnamenevis.org/showthread.php?391349-