PDA

View Full Version : خطای Maximum function nesting level of '100' reached در وردپرس

Variable
سه شنبه 06 فروردین 1392, 20:52 عصر
سلام
وردپرس رو نصب کردم و موقع نصب چندتا پوسته . حالا برای هرکاری مثله اضافه کردن نوشته
با این خطا روبرو میشم ؟
ایا باید در تنظیمات اپاچی تغییری بدم ؟

Fatal error: Maximum function nesting level of '100' reached, aborting! in C:\wamp\www\shop\wp-content\themes\gridock\functions.php on line 189

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 21:05 عصر
این خطا بخاطر XDebug هست که تعداد فراخوانیهای بازگشتی رو محدود به 100 دفعه میکنه که برای رفع اون، باید XDebug رو غیرفعال کنید. برای اینکار توی php.ini خط زیر رو پیدا کنید:

zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.9/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9-x86_64.dll"
البته ممکن نسخه PHP شما فرق کنه که مهم نیست ولی دنبال خطی شبیه اون بگردین و اولش یک سمی کالن ; بگذارین تا بصورت کامنت در بیاد و Apache رو Restart کنید.
البته این کار، پاک کردن صورت مسئله است و بهتره قالبتون رو تغییر بدین تا از حالت فراخوانی تودرتو در بیاد. درواقع اگه بخوایم تخصصی صحبت کنیم، باید از حالت Recursive خارجش کنید و بصورت Iterative تبدیلش کنید.
موفق باشید.

persian-boy
سه شنبه 06 فروردین 1392, 21:08 عصر
سلام

وقت بخیر

functions.php قالبتون رو باز کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدید

ini_set('xdebug.max_nesting_level', 200)

موفق باشید

Variable
سه شنبه 06 فروردین 1392, 21:18 عصر
این خطا بخاطر XDebug هست که تعداد فراخوانیهای بازگشتی رو محدود به 100 دفعه میکنه که برای رفع اون، باید XDebug رو غیرفعال کنید. برای اینکار توی php.ini خط زیر رو پیدا کنید:

zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.9/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9-x86_64.dll"
البته ممکن نسخه PHP شما فرق کنه که مهم نیست ولی دنبال خطی شبیه اون بگردین و اولش یک سمی کالن ; بگذارین تا بصورت کامنت در بیاد و Apache رو Restart کنید.
البته این کار، پاک کردن صورت مسئله است و بهتره قالبتون رو تغییر بدین تا از حالت فراخوانی تودرتو در بیاد. درواقع اگه بخوایم تخصصی صحبت کنیم، باید از حالت Recursive خارجش کنید و بصورت Iterative تبدیلش کنید.
موفق باشید.
سلام
ممنونم از حضورتون و جواب سریعتون . باز یه مطلب جدید یاد گرفتم . ممنونم

سلام

وقت بخیر

functions.php قالبتون رو باز کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدید

ini_set('xdebug.max_nesting_level', 200)

موفق باشید
بله خیلی ممنونم .
ولی چون من چندین قالب برای تست دارم . شاید بهتر باشه . از روش اول استفاده کنم
ولی خیلی مممنونم از حضورو جواب سریعتون