PDA

View Full Version : سوال: نحوه نمایش تاریخ آپدیت سایت در کنترل lable

vahid7811
سه شنبه 06 فروردین 1392, 23:51 عصر
سلام
من کد مربوط به نمایش تاریخ آپدیت سایت در یک کنترل مثل لیبل رو می خواستم یعنی به محض اینکه دادهایی رو

در یک یا چند جدول از دیتابیس وارد شد تاریخ آپدیت سایت به روز بشه اگه به صورت فایل باشه تا توی vs باز بشه هم که چه بهتر و همراه با توضیح در مورد نحوه استفاده از آن...مثل تصویر زیر
ممنون
101965

b.paseban
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 04:05 صبح
سلام بر شما.
کد زیر آخرین بروزرسانی (تغغیرات اعمال شده در سایت) رو نمایش میده:

File.GetLastWriteTime(Assembly.GetExecutingAssembl y().Location).ToString();

vahid7811
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:57 عصر
سلام بر شما.
کد زیر آخرین بروزرسانی (تغغیرات اعمال شده در سایت) رو نمایش میده:

ممنون دوست عزیز ولی این کد رو کجای سایتم باید قرار بدم؟؟؟

parsiansoft
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 13:04 عصر
اين بحث قبلاً‌ شده ،‌
http://www.barnamenevis.org/showthread.php?238007-%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-UpdatePanel-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-Timer-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C
كه بجاي نمايش تاريخ جاري سيستم شما اين كد رو وارد كنيد :

vahid7811
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 13:39 عصر
جناب این کد هر تغییری که در صفحه اعمال بشه تاریخ رو به روز میکنه

من فقط می خوام وقتی دادهای در جدولی خاص در دیتابیس ذخیره شد تارخ به روز بشه مثلا در دیتابیس سه جدولa , b , c داریم حالا من می خوام وقتی داده ها فقط در جدول a ذخیره شد تارخ به روز بشه...

parsiansoft
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:45 عصر
جناب این کد هر تغییری که در صفحه اعمال بشه تاریخ رو به روز میکنه

من فقط می خوام وقتی دادهای در جدولی خاص در دیتابیس ذخیره شد تارخ به روز بشه مثلا در دیتابیس سه جدولa , b , c داریم حالا من می خوام وقتی داده ها فقط در جدول a ذخیره شد تارخ به روز بشه...

تو یه جدول یه فیلدی رو در نظر بگیر به عنوان آخرین تاریخ update ، هر وقت که دستور Insert دادی ، اون فیلد رو هم Update بکن ، و این Label رو هم عوض کن .

vahid7811
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:02 عصر
جناب دست درد نکنه حالا شد فقط یه سوال برای اینکه بخوام مقدار تاریخ جدید ترین ردیف وارد شده در جدول رو بکشم بیرون توی دستور select از دیتابیس چطور بهش بفهمونم که جدید ترین تاریخ مربوط به کدوم ردیف جدوله؟
یعنی
select * from a where update=@update , حالا چی باید اضافه کنم که جدیدترین تاریخ موجود در فیلد update رو برگردونه؟؟
اصلا استفاده از این کد درسته یا کد دیگه ای رو باید وارد کنم؟؟
ممنون از راهنماییتون..

parsiansoft
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 16:31 عصر
اگر بخواهید در select آخرین اطلاعات وارد شده را بدست آورید ، یکی از بهترین راه ها :
select top(1) from ........ order by esme field desc