PDA

View Full Version : سوال: چطوری میشه یک وب سایت داخل فولدر به آدرس test.com/mysite ساخت؟

zibaaa
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:21 صبح
سلام دوستان

من یک وب سایت دارم به آدرس www.test.com حالا میخوام یک وب سایت دیگه (با یک web.confog جدا) داخل فولدر mysite از همین سایت داشته باشم. مثل کاری که مثلا سایت تخفیفان کرده که با انتخاب شهر آدرس سایت به www.takhfifan.com/shiraz تغییر میکنه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

behrozi.ir
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:30 صبح
سلام
خوب خودتون میدونید که باید چی کار کنید
احتیاج به پرسیدن نداشت
شما سایت خودتون را در VisualStudio طراحی کنید و در فولدر مورد نظز آپلود کنید و یا در سایت اصلی به صورت UrlRouting صفحه مورد نظر را آدرس دهی کنید.

zibaaa
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:58 صبح
منظور من این بود که غیر از اینکه یک سایت روی test.com فعال هست یک سایت دیگه با یک web.config جدا داخل فولدر test.com/mysite باشه. روی سرور باید چه کاری انجام داد تا مشکلی پیش نیاد؟ مثلا روی لوکال میشه آدرس i:\Projects\TEST\mysite رو توی IIS مجددا add کرد .روی سرور چه کاری باید انجام داد؟

ali_mnkt
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:28 عصر
منظور من این بود که غیر از اینکه یک سایت روی test.com فعال هست یک سایت دیگه با یک web.config جدا داخل فولدر test.com/mysite باشه. روی سرور باید چه کاری انجام داد تا مشکلی پیش نیاد؟ مثلا روی لوکال میشه آدرس i:\Projects\TEST\mysite رو توی IIS مجددا add کرد .روی سرور چه کاری باید انجام داد؟

در رابطه با subdomain تحقیق کنید .

zibaaa
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:32 عصر
در رابطه با subdomain تحقیق کنید .

subdomain که بصورت mysite.test.com خواهد بود!