PDA

View Full Version : سوال: مشاهده صفحات مختلف update panel

piroozman
جمعه 09 فروردین 1392, 18:20 عصر
با سلام
بنده به تازگی به برنامه نویسی تحت وب ورود پیدا کرده ام و بسیار گیج می زنم. در برنامه ای که قصد نوشتن اون رو دارم منو و ساب منوهایی وجود دارد. قصد دارم با کلیک بر روی منوها یا ساب منوها، قسمتی از صفحه وب با کنترلهای مرتبط با منظور کاربر پر شده و نمایش داده شوند.
فرض کنید منوهایی تحت عنوان کاربران، کارمندان، گروه ها و . . . وجود دارد. حال قصد دارم وقتی کاربر بروی منوی کاربران کلیک کرد بدون بازخوانی شدن صفحه قسمتی از صفحه جدول مربوط به کاربران همراه با سایر کنترلهای مرتبط مانند حذف، ویرایش و . . . به کاربر نمایش بدهد(لازم به ذکر است جدول کاربران، کارمندان و گروه ها در دیتابیس وجود دارند) و اگر کاربر بر روی منوی کارمندان کلیک کرد جدول مربوط به کارمندان همراه با سایر کنترلهای مربوط به آن و . . . .
امروز مقدار در خصوص ajax و کنترل update panel مطالعه کردم . مثال هایی رو در این خصوص بررسی کردم. در این نوع ابزار می توان کنترلهایی قرار داد و تغییرات را بر روی آنها اعمال و تغییرات حاصله را بدون بازخوانی شدن صفحه در همان قسمت update panel مشاهده کرد، اما نمی دونم چطوری میشه کل محتویات update panel را تغییر داد و کنترلهای دیگر همراه با اطلاعات جدید (مثلا تغییر از گرید مربوط به کاربران به گرید کارمندان) را در اون لود کرد
ممنون می شم دوستان یاری کنند یا این که یک شیوه یا ایده بهتر بدهند. با تشکر

piroozman
شنبه 10 فروردین 1392, 08:41 صبح
ممنون مي شم يكي جواب بده.

piroozman
شنبه 10 فروردین 1392, 10:14 صبح
كسي نيست؟؟