PDA

View Full Version : dehash کردن password

jigily
جمعه 09 فروردین 1392, 18:38 عصر
میخوام پسورد را به حالت اصلی بخوانم تا بتونم موقعی که کاربر ثبت نام میکنه براش ارسال کنم

Alfred188
جمعه 09 فروردین 1392, 18:44 عصر
درود، لازم نیست که خوده پسورد رو dehash و ارسال کنید،
می تونید یه کد فعالسازی با یه لینک براش بفرستید و تو سایتتون چک کنید که ایمیل کاربر با کدفعالسازی یکی هست اگه بود اجازه تغییر پسورد رو به اون ایمیل بدید

jigily
جمعه 09 فروردین 1392, 18:53 عصر
نه برای تغییر نمیخوام که میخوام وقتی ثبت نام می کنه همان لحظه براش میل بفرستم و نام کاربری ورمزعبورش بفرستم

Alfred188
جمعه 09 فروردین 1392, 19:03 عصر
نه برای تغییر نمیخوام که میخوام وقتی ثبت نام می کنه همان لحظه براش میل بفرستم و نام کاربری ورمزعبورش بفرستم

پس باید از شیوه های برگشت پذیر استفاده کنید!
راجع بهش جستجو کنید، یا خودتون یه کد برای هش و دیهش بنویسید

jafar01
جمعه 09 فروردین 1392, 19:10 عصر
ب چ علت ب ایمیل مراجعه کند وق گیر نیست احتمال زیاده فرضا ایمیل خودش نداده باشه الکی باشه اما برای یاداوری پسورد این ارسال میشه آهان یادم افتاد ........ همونطور که برای یاداوری رمز ایمیل طرف باید وارد کنه برای ارسال رمز شما فرضا ی چیزی به رمز ها اضافه کن به ایمیل ان بفرست و بعد ب دیتا بیس درج کن ....... و طرف هر وقت خاست لاگین شود باشد همون پسورد رو وارد کند .... کدشو دارم ها فقط شما لطف کن بهم ی پیام خصوصی بزن تا دو روزه کدشو برات همین جا تاپیک کنم کاره سختی نیست :لبخندساده:

r_s1389@yahoo.com
جمعه 09 فروردین 1392, 19:22 عصر
ب چ علت ب ایمیل مراجعه کند وق گیر نیست احتمال زیاده فرضا ایمیل خودش نداده باشه الکی باشه اما برای یاداوری پسورد این ارسال میشه آهان یادم افتاد ........ همونطور که برای یاداوری رمز ایمیل طرف باید وارد کنه برای ارسال رمز شما فرضا ی چیزی به رمز ها اضافه کن به ایمیل ان بفرست و بعد ب دیتا بیس درج کن ....... و طرف هر وقت خاست لاگین شود باشد همون پسورد رو وارد کند .... کدشو دارم ها فقط شما لطف کن بهم ی پیام خصوصی بزن تا دو روزه کدشو برات همین جا تاپیک کنم کاره سختی نیست :لبخندساده:
میشه کد رو بذارید ممنون میشم

boy0611
جمعه 09 فروردین 1392, 19:42 عصر
پس کد چی شد

jigily
جمعه 09 فروردین 1392, 20:00 عصر
گفتن که براشون پیام بدید

jigily
جمعه 09 فروردین 1392, 20:01 عصر
حالا ولی وقتی میخواد دوباره رمز بفرسته که یک رمز دیگس من همون رمزی که اول زدرو میخوام

fakhravari
جمعه 09 فروردین 1392, 21:55 عصر
dehash که فکر نکنم ولی کد میتوان دیکد کرد

tree1371
جمعه 09 فروردین 1392, 23:15 عصر
عزیزم هش از اسمش معلوم هست کلا برگشت ناپذیر هست اینی هم که می بینی بعضی از سایت ها می گن هش چی هست مال این هست که اونها یک دیتابیس درست کردن از تعدادی زیادی رمز عبور که البته VISUAL 2012 نوع هش کردنش رو تغییر داده و حتی اون دیتابیس ها هم در حال حاضر نمی تونن دی کد کنند شما برای دیکد کردن باید از رمز گزاری برگشت پذیر مثل RSA استفاده کنید

jigily
شنبه 10 فروردین 1392, 03:19 صبح
وقتی توی یک سایت ثبت نام می کنی چجوری رمز عبورت برای میفرسته؟ اگر از createuser خودش استفاده کنی

jafar01
شنبه 10 فروردین 1392, 10:01 صبح
عزیزم چشم دو روزه برات میزارم باور کن سرم شلوغه ببخشین .... این کد میدونی چیکار میکنه طرف ثبت نام میکنه پسورد به ایمیل میره همین برای ورود هم باید به ایمیل سر بزنه ... اما در موقع ثبت نام ی پسورد میده اما در موقع لاگین ی چیزه دیگه هست این کد رو تست میکنم برات میزارم

jafar01
شنبه 10 فروردین 1392, 10:10 صبح
EnhancedMailMessage msg = new EnhancedMailMessage();

msg.From = "info@ ..........";
msg.FromName = " نام سایت .com";
msg.To = Email;
msg.Subject = " .....................";
msg.Body = "Hi Dear,\nyour password is:" + Password (همون پسورد کاربر هست ) + "\nThanks\npersianesell.com team";

شما میتونی به پسورد ی چیز اضافه کنی به ایمیل طرف بره چن با اون
یوزر و پسورد میتونه لاگین شه به این خاطر ی چیزی ب یوزر اضافه کنی ... ضمنا همزمان با اضافه کردن ی چیزی به پسورد تو دیتا بیس اضافه شود

msg.SMTPServerName = "mail. نام سایت .com";
msg.SMTPUserName = "info@ نام سایت.com";
msg.SMTPUserPassword = .....

msg.Send();

Label3.ForeColor = Color.Black;
txtEmail.Text = "";
Label3.Text = "رمز عبور به ایمیل شما ارسال شد.";

jafar01
شنبه 10 فروردین 1392, 10:16 صبح
همین جاب میده اگر منظورتون این باشه :کف:

jigily
شنبه 10 فروردین 1392, 10:59 صبح
ببخشید این enhance نمیوخنه چه namespace باید بنویسم؟

jigily
شنبه 10 فروردین 1392, 14:30 عصر
اصلا یک همچین کاری شدنی هست؟

saeed31641
شنبه 10 فروردین 1392, 17:35 عصر
َما به هیچ عنوان نمی تونی کد هش رو برگردون ای(البته هیچ کاری نه داخلش نداره ) شما باید فقط اگه درخواست رمز کرد فراموشی رمز یه رمز جدید تولید کنی براش بفرستی اگه قرا باشه اون رمز هش کنی باز به حالت اولیه بر گردی دیگه چی میشه.

sh.eng
شنبه 10 فروردین 1392, 18:01 عصر
سلام دوست عزیز. اگر رمز عبور خود را با الگوریتم غیربازگشت پذیر رمزنگاری میکنید خب همانطور که از نامش پیداست غیربازگشت پذیره! نمیدونم شما از کنترل asp.net استفاده میکنید یا یک کنترل سفارشی برای خود نوشتید. به همین دلیل بصورت کلی میگم:

ببینید دوست من، شما میخواهید وقتی کاربر ثبت نام کرد همان لحظه رمز عبور به همراه مشخصات آن به ایمیل آن ارسال بشه. خب شما چه نیازه رمز عبور و بقیه اطلاعات را از بانک بخونید؟ همان لحظه که کاربر اطلاعات را وارد کرد یبار رمز عبور را hash کرده و به همراه دیگر اطلاعات به بانک بفرستید و در ادامه نیز بدون hash کردن رمز عبور، اطلاعات مورد نظر را به ایمیل آن ارسال کنید.

موفق باشید.