PDA

View Full Version : سوال: نمایش نام کاربری یا تصویر کاربر در حال ورود به برنامه

davidrobert
جمعه 09 فروردین 1392, 21:33 عصر
سلام خسته نباشید من دستور ورود رو میخوام که وقتی کاربری نام کاربری رو برای ورود وارد میکند یا تصویر شخص نمایش داده بشود یا نام کاربری میخواستم بدونم فیلد تصویر رو چی وارد کنم که عکس رو در داخل خود ذخیره کنه و تصویر طرف رو نشون بده وقتی نام کاربری رو وارد میکنه وقتی وارد میشه پیغام بده و بگه آقا فلانی و یا خانم فلانی خوش آمدید به برنامه ممنون میشم کمک کنید با تشکر فراوان از کمک های که به ما مکنید.

amir200h
شنبه 10 فروردین 1392, 01:10 صبح
آدرس عکس رو به صورت رشته ذخیره کن
و در رخداد load پیکچرباکست آدرس رو قرار بده

ali_habibi1384
شنبه 10 فروردین 1392, 02:40 صبح
ميتوني يه فيلد واسه عكس توي ديتابيس در نظر بگيري و موقع بارگذاري لودش كني. عكس رو ميتوني توي ديتا بيس ذخيره كني. نمونش رو برات آپلود كردم

davidrobert
شنبه 10 فروردین 1392, 14:56 عصر
خیلی ممنون ولی من با sql server کار میکنم و کد نویسه این با Access فرق میکنه خیلی ممنون میشم اگه فایل با اسکول سرور رو داشته باشید و در اختیار من قرار بدید با تشکر فراوان از کمکتان.

khokhan
شنبه 10 فروردین 1392, 23:32 عصر
همون پروژه با sql

ali_habibi1384
یک شنبه 11 فروردین 1392, 01:59 صبح
خیلی ممنون ولی من با sql server کار میکنم و کد نویسه این با Access فرق میکنه خیلی ممنون میشم اگه فایل با اسکول سرور رو داشته باشید و در اختیار من قرار بدید با تشکر فراوان از کمکتان.

عزيزم كد نويسي هاشون مثل همه هيچ فرقي نميكنه . مهم ريختن و خوندن توي سي شارپه.در هر حال دوست ديگمون زحمتش رو كشيد وگرنه براتون درست ميكردم.

davidrobert
دوشنبه 12 فروردین 1392, 00:04 صبح
خیلی ممنون بابت کمکتون خیلی من رو جلو انداختید تو پروژم ممنون یک دنیا ممنون