PDA

View Full Version : گفتگو: کمک برای ساخت فایل منیجر ساده ftp

rozeha
جمعه 09 فروردین 1392, 21:04 عصر
سلام به دوستان میتونید بگید من چه طوری میتونم یه فایل منیجر برای کاربر هام بسازم که از طریق ftp فایل هاشون را اپلود کنن ؟

MostafaEs3
جمعه 09 فروردین 1392, 22:18 عصر
Ftp که فکر کنم میشه از طریق ویندوز فراخوانی کرد ... اگر منظورتون اینه که از یک اسکریپت php به اف تی پی وصل بشید و فایلی توسط کاربر آپلود بشه اینکار با توابع ftp و فکر کنم Curl شدنی هست

rozeha
جمعه 09 فروردین 1392, 22:28 عصر
دوستان عزیز توی تا\یک های مختلف حرف از آپلود از طریق اف تی پی سخن گفته بودند حالا من میخواستم این قالبیت را روی سایتم بزارم ولی با این تفاوت که کاربر ها بتونن فایل هاشون را ببینن و بتونن فایل ها را تغییر نام و یا حذفشون کنن قابلیت آپلود هم داشته باشن ! همین

MostafaEs3
جمعه 09 فروردین 1392, 22:39 عصر
منظورتون آپلود از طریق یک اسکریپت هست ؟ یعنی یک اسکریپت PHP به یک ftp متصل بشه و یکی از فایلهای موجود رو اونجا آپلود کنه ؟

rozeha
جمعه 09 فروردین 1392, 22:43 عصر
اره دیگه اسکریپتی php که از طریق اف تی پی دانلود و آپلود و حذف ( نمایش لیست فایل ها ) داشته باشه همین

MostafaEs3
جمعه 09 فروردین 1392, 23:07 عصر
لطفا صبر کنید ... روی این موضوع کار میکنم اگر کسی جواب نداده بود توی یک پست براتون کد رو قرار میدم ... با تشکر

MostafaEs3
شنبه 10 فروردین 1392, 02:29 صبح
البته یک نکته :: فایل منیجر Ajaxplorer همین قابلیت رو با حد وسیعی از امکانات بهتون ارائه میده ... دانلود و نصبش کنید بعد از توی منابع ، Ftp رو انتخاب و اطلاعاتتون رو وارد کنید . درحال حاضر بهترین فایل منیجر موجود تحت وب همین Ajaxplorer هست که قابلیت اتصال به همه نوع درگاه (حتی دیتابیس ها) رو داره و دارای تنظیمات بسیار پیشرفته هست
--------------
تنها مورد حجم نسبتا بالای اون هست که با مراجعه به این تاپیک و قرار دادن کد Htaccess براحتی میتونید حلش کنید :: http://barnamenevis.org/showthread.php?383385

rozeha
شنبه 10 فروردین 1392, 03:00 صبح
گستردگی توی فایل منیجر ها زیاده و خیلی هاشون را هم دانلود کردم ولی بدرد کار من نمیخوره یه چیز ساده میخوام که هر کاربر بتونه باهاش کار کنه فایل هاش را ببینه دسته بندی کنه و همینا که گفتم
اسکیریپت های موجود توی نت اصلا بدردم نخورده و نخواهد خورد

MostafaEs3
شنبه 10 فروردین 1392, 03:03 صبح
گستردگی توی فایل منیجر ها زیاده و خیلی هاشون را هم دانلود کردم ولی بدرد کار من نمیخوره یه چیز ساده میخوام که هر کاربر بتونه باهاش کار کنه فایل هاش را ببینه دسته بندی کنه و همینا که گفتم
اسکیریپت های موجود توی نت اصلا بدردم نخورده و نخواهد خورد

پس از Curl یا توابع ftp استفاده کنید ... کافیه یک سرچ مثل این بزنید :: php upload file using ftp
برای Curl هم اینو سرچ کنید :: php curl upload file to ftp