PDA

View Full Version : نرم افزار فارسی Finder جستجو = لینک دانلود مستقیم .:. پروژه سی شارپ

20temp
جمعه 09 فروردین 1392, 22:13 عصر
فعلا فقط امکان جستجو نرم افزار از 4 سرور مطرح دانلود رو داره. به عنوان مثال با جستجو نرم افزار FireFox بلافاصله لینک دانلود مستقیم اونو بهتون میده.امکان ارسال گزارش خرابی لینک رو هم داره ، پس از بررسی لینک اصلاح می شود.

http://coffe-net.ir/dl/finder.jpg

نیاز به نصب نداره ، اما برای اجرا به NetFramework 4. نیاز داره.

حجم فایل : 8.64 مگابایت : لینک دانلود (http://coffe-net.ir/dl/The%20Finder1.zip)
حجم خود فایل چیزی در حدود 400 کیلو بایته ، این 8 مگبایت به خاطر کامپوننت های زیباسازی فرمه.

esafb52
جمعه 09 فروردین 1392, 22:33 عصر
خطای میده
Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit, the application will close immediately.

Unable to generate a temporary class (result=1).
error CS0006: Metadata file 'C:\Users\mmm\Downloads\Compressed\The Finder1\Telerik.WinControls.dll' could not be found
.

prpe26
جمعه 09 فروردین 1392, 22:55 عصر
ممنون دوست عزیز بخاطر زحمتی که کشیدید ، ولی دو مشکل پتنتی داره :

۱- نام برنامه : نام برنامه با File Manager سیستم عامل مک ، یعنی Finder یکی هست ، پس در کشورهایی که قوانین ثبت اختراع سخت گیرانه ای دارند (USA , Great Britain and Japan) نمیتونید نشرش بدید.

۲- برنامه باز موقع جست و جو قوانین کپی رایت ، پتنتها رو نقض میکنه. باز هم نمیتونید درست و درمون نشرش بدید. کما اینکه در محتواهای داخلی هم جست و جو میکنه! این یعنی چیزایی (مثالش آلبوم من خود آن سیزدهم ) که در داخل تولید میشند رو داره کپی رایتشون رو نقض میکنه ، پس کلا در داخل هم نمیتونید روی نرم افزار حساب کنید.

20temp
شنبه 10 فروردین 1392, 12:48 عصر
کامپوننت های زیبا سازی فرم رو هم کنار برنامه گذاشتم تا مشکل حل بشه ، میتونید مجدد دانلود کنید.

20temp
شنبه 10 فروردین 1392, 12:52 عصر
ممنون دوست عزیز بخاطر زحمتی که کشیدید ، ولی دو مشکل پتنتی داره :

۱- نام برنامه : نام برنامه با File Manager سیستم عامل مک ، یعنی Finder یکی هست ، پس در کشورهایی که قوانین ثبت اختراع سخت گیرانه ای دارند (USA , Great Britain and Japan) نمیتونید نشرش بدید.

۲- برنامه باز موقع جست و جو قوانین کپی رایت ، پتنتها رو نقض میکنه. باز هم نمیتونید درست و درمون نشرش بدید. کما اینکه در محتواهای داخلی هم جست و جو میکنه! این یعنی چیزایی (مثالش آلبوم من خود آن سیزدهم ) که در داخل تولید میشند رو داره کپی رایتشون رو نقض میکنه ، پس کلا در داخل هم نمیتونید روی نرم افزار حساب کنید.

من متوجه نشدم ! به نظرم دنیای نت همیشه یک محیط رقابتی بوده ، مثلا برنامه های حفاظتی میومدند یک قفل برای جلوگیری از رایت DVD میسازند از اون طرف برنامه هایی مثل Alcohol روی قفل ها و راه حل های شکستن آن ها کار می کنند. تلاش می کنند نرم افزارها رو protect کنند از اون طرف کرک براشون می سازند. !!!!
این فعلا یک نسخه خیلی ساده ایه من سعی میکنم با دوستانم که اساتید دانشگاه هستند ببینم میشه روش کار کرد که برنامه با سرزدن به بخش Rss یک سایت به محض به روز رسانی سایت ، محتوای آپدیت شده رو به برنامه اضافه کنه.

sohil_ww
شنبه 10 فروردین 1392, 16:58 عصر
فایل از حالت فشرده خارج نمیشه !

20temp
شنبه 10 فروردین 1392, 17:15 عصر
فایل از حالت فشرده خارج نمیشه !
برنامه رو با اندک تغییراتی مجدد آپلود کردم میتونید از نو دانلود کنید

دوستان منتظر نظرات هستم

Himalaya
شنبه 10 فروردین 1392, 17:34 عصر
سلام.

برنامه شما رو دیروز دانلود کردم که فقط یه فایل exe بود. همونطوری که قبلا هم تو این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?387725-نظرسنجی-در-مورد-اینکه-آیا-برنامه-دمویی-که-میزاریم-میتونه-مفید-باشه-بدون-سورس-یا-نه&p=1716939#post1716939) گفته بودم، اجرا کردن فایل exe (بدون سورس) یه اشتباه محض هستش (و البته کد شده) و نمیدونم دوستان دیگه چرا اجراش میکنن.

کامپوننت های زیبا سازی فرم رو هم کنار برنامه گذاشتم تا مشکل حل بشه

امروزم به خاطر کامپوننت هاش دانلود کردم که ببینم از چی استفاده کردی واسه ظاهر (بهتر بود همون اول میگفتی از Telerik و ورژن x استفاده شده تا اونایی که نمیخوان دیگه درگیر دانلود نشن)
به هر حال اگه همراه سورس بود (و صد البته هیچ اجباری واسه این کار نیست) بهتر بود