PDA

View Full Version : سوال: تغییر تمامی تگ ها و آواتار فایل های صوتی

hashem64
جمعه 09 فروردین 1392, 22:37 عصر
سلام دوستان من قبلا این سوال را پرسیده بودم ولی جور دیگه ای بود الان سوالم این گونه هست که

میخواتم همه فایل های صوتی روی سرورم تصاویرش و تگ های صوتیش تغییر کنه البته با php یا از طریق .htaccess بشه عالی میشه

MostafaEs3
جمعه 09 فروردین 1392, 23:10 عصر
اینکار غیر ممکن هست و اگر هم ممکن باشه سخته ... فکر کنم php توابعی برای ویرایش فایلهای صوتی نداره (البته مطمئن نیستم) . سرچ کنید ببینید کلاسی چیزی پیدا نمیشه برای این موضوع . تا اونجایی که یادمه برای کار با فایلهای صوتی از ارتباط با دستورات لینوکس به کمک exec استفاده میشد

hashem64
جمعه 09 فروردین 1392, 23:19 عصر
توی این لینک توضیحاتی هست برای تغییر ولی تمامی فایل ها را به چه صورت باید تغییر داد
http://php.net/manual/en/ref.id3.php

MostafaEs3
جمعه 09 فروردین 1392, 23:27 عصر
توی یک حلقه بذارین ... اول تمام فایلها موجود توی یک دایرکتوری رو بخونین بعد با حلقه تک تک اونا رو پردازش کنین

hashem64
شنبه 10 فروردین 1392, 00:00 صبح
میشه نمونه کدش را بدید ؟

MostafaEs3
شنبه 10 فروردین 1392, 02:20 صبح
میشه نمونه کدش را بدید ؟

چندین راه برای اینکار وجود داره ... یک تابع براتون حاضر کردم برای لیست کردن اطلاعات درون یک دایرکتوری که میتونید توی حلقه همزمان با خوندن فایلها تغییرات لازم رو انجام بدید . درضمن از تابع scandir هم میتونید استفاده کنید که کارایی نسبتا راحتی داره

function dirList ($directory) {
$results = array();
$handler = opendir($directory);

while ($file = readdir($handler)) {

if ($file != '.' && $file != '..') {
$results[] = $file;
}
}

closedir($handler);
return $results;
}

rozeha
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 14:21 عصر
چندین راه برای اینکار وجود داره ... یک تابع براتون حاضر کردم برای لیست کردن اطلاعات درون یک دایرکتوری که میتونید توی حلقه همزمان با خوندن فایلها تغییرات لازم رو انجام بدید . درضمن از تابع scandir هم میتونید استفاده کنید که کارایی نسبتا راحتی داره

function dirList ($directory) {
$results = array();
$handler = opendir($directory);

while ($file = readdir($handler)) {

if ($file != '.' && $file != '..') {
$results[] = $file;
}
}

closedir($handler);
return $results;
}

این کد حلقه ها خط 4 خطا داره

میشه این اسکریپت را کسی برای من آماده کنه

یه حلقه باشه که محتوای یک دایرکتوری را آواتار هاش را تغییر بده ؟