PDA

View Full Version : set_time_limit

MoRTeZa`
یک شنبه 11 فروردین 1392, 10:57 صبح
با سلام و درود ...

در هنگام اجرای اسکریپت بر روی هاست به ارور پایین برمیخورم

Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit]: Cannot set time limit in safe mode

این ارور چیه و چطور میشه رفعش کرد ..

eshpilen
یک شنبه 11 فروردین 1392, 11:43 صبح
فکر کنم هاستینگ بدی داری که PHP رو تنظیم کردن به safe mode.

Unique
یک شنبه 11 فروردین 1392, 12:02 عصر
نمیدونم منظور eshpilen از هاست بد چیه و امیدوارم توضیح بدن چون من تا حالا هر چی هاست لینوکس داشتم و دیدم روی safe mode بودن ! چرا میگین بده ؟
در مورد سوال دوستمون هم به خاطر safe mode بودن اجازه یکسری دستورات وجود نداره ! set_time_limit هم از این دسته است.

MoRTeZa`
یک شنبه 11 فروردین 1392, 13:24 عصر
در مورد سوال دوستمون هم به خاطر safe mode بودن اجازه یکسری دستورات وجود نداره ! set_time_limit هم از این دسته است.

ممنون بابت پاسختون ..
خوب چکار باید بکنم تا به این اخطار بر نخورم ؟

با تشکر

Unique
یک شنبه 11 فروردین 1392, 19:07 عصر
شما کاری نمیتونید بکنید این دستور روی هاست شما کار نمیده ! اینم از توی خود سایت php.net :

This function has no effect when PHP is running in safe mode. There is no workaround other than turning off safe mode or changing the time limit in the php.ini.

eshpilen
یک شنبه 11 فروردین 1392, 19:20 عصر
من تا حالا هر چی هاست لینوکس داشتم و دیدم روی safe mode بودن ! چرا میگین بده ؟

واسه منکه الان تست کردم اینطوری نیست هاستم.
هاست رو هم از دوستم گرفتم اطلاعات و تجربش خوبه.
واسه همین فکر میکنم اونایی که ناشی هستن از ترس امنیت میان و safe mode میذارن؛ درصورتیکه فکر نمیکنم برای امنیت ضروری باشه.

ضمنا الان نگاه کردم در فرنسش (http://php.net/manual/en/features.safe-mode.php) نوشته:
This feature has been DEPRECATED as of PHP 5.3.0 and REMOVED as of PHP 5.4.0.
ترجمه: این ویژگی از PHP 5.3.0 بعنوان DEPRECATED شناخته شده و از PHP 5.4.0 حذف شده.

این خودش نشون میده که safe mode چیز بدردبخور و اصولی ای نبوده و برای امنیت هم ضروری نیست.

MostafaEs3
یک شنبه 11 فروردین 1392, 20:34 عصر
شما کاری نمیتونید بکنید این دستور روی هاست شما کار نمیده ! اینم از توی خود سایت php.net :

This function has no effect when PHP is running in safe mode. There is no workaround other than turning off safe mode or changing the time limit in the php.ini.

من فکر میکنم یک راه برای دور زدن تایم اوت وجود داره (که البته گاهی مواقع جوابگو نیست)
----------------------------
درون یک فایل htaccess. این دستورات رو وارد کنید ::

<IfModule mod_php5.c>
php_value memory_limit 256M
php_value max_input_time -1
php_value max_execution_time -1
</IfModule>

برخی مواقع با یک فایل php.ini هم میشه پیکربندی رو عوض کرد . مثلا ::

memory_limit = 256M;
max_execution_time = 36000;