PDA

View Full Version : پروژه ی درس طراحی الگوریتم (روش تقسیم و حل)

mhbitarafan
یک شنبه 11 فروردین 1392, 23:05 عصر
سلام دوستان
کسی میتونه یه موضوع مناسب برای پروژه به من پیشنهاد بده !!!
استادمون گفته باید موضوع پروژتون رو برام ایمیل کنید و بعدن ارائه بدید !!!!!!
خب من که حقیقتا هنوز فرصت نکردم درسش رو بخونم ... و اینکه الان باید فقط موضوع برنامه ای که باید بنویسم رو به استادم بدم و بعدن اون رو بنویسم
کسی موضوع مناسبی داره ؟! ممنون

یوسف زالی
سه شنبه 13 فروردین 1392, 01:27 صبح
سلام.
یک پیشنهاد؛
در اینجا
http://barnamenevis.org/showthread.php?388044-%D8%AF%D9%84%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C&p=1721046&viewfull=1#post1721046
مساله جالبی به روش تقسیم و غلبه حل می شه.
مساله اینه که ما تابع تبدیل تاریخ میلادی به شمسی رو داریم، می خواهیم شمسی بدیم میلادی بگیریم.
به نظرم ایده ی خوبی می تونه باشه.

mahak006
سه شنبه 13 فروردین 1392, 02:12 صبح
سلام دوستان
کسی میتونه یه موضوع مناسب برای پروژه به من پیشنهاد بده !!!
استادمون گفته باید موضوع پروژتون رو برام ایمیل کنید و بعدن ارائه بدید !!!!!!
خب من که حقیقتا هنوز فرصت نکردم درسش رو بخونم ... و اینکه الان باید فقط موضوع برنامه ای که باید بنویسم رو به استادم بدم و بعدن اون رو بنویسم
کسی موضوع مناسبی داره ؟! ممنون

اگه جزو درساتون بوده ، پیاده سازی روش تقسیم و غلبه ضرب ماتریس ها ( یا تقسیم و غلبه سریع ضرب ماتریس ها ) هم می تونه مناسب باشه . یا ضرب اعداد بسیار بزرگ به روش تقسیم و غلبه سریع یا عادی .
اگه تقسیم و غلبه ی عادی ضرب ماتریس ها رو انتخاب کنی ، بیشتر هم می تونم راهنماییت کنم . چون کامل پیاده سازیش کردم . طوری که حافظه نمی گیره . فقط با اندیس دادن از ماتریس اولی میره ماتریس بعدی . به زبان C# هم نوشته شده ( شایدم c++ یادم نمیاد کدوم بود :لبخند: )

fp660@yahoo.com
جمعه 26 مهر 1392, 20:44 عصر
سلام من سه تا سوال دارم اگه کسی جواب شو میدونه لطف کنه بگه عجله دارم
1-چرا در جستجوی باینری آرایه رو به دو قسمت تقسیم میکنه در هر مرحله.چرا به سه قسمت تقسیم نمیکنه؟؟
2-چرا جستجوی باینری روی لیست نیمه مرتب هم جواب می دهد؟؟
3-چرا برای به دست آوردن خانه وسط آرایه وقتی شماره خانه ابتدا و انتها جمع میشود و بر 2 تقسیم میشود حد بالای عدد به دست آمده را در نظر گرفته و خانه وسط را پیدا میکنیم مثلا آرایه 5 عنصری
2.5= 2/(1+5)
و خانه 3 میشود خانه وسط چرا حد پایین را نمیگیریم یعنی 2 ؟؟؟