PDA

View Full Version : برنامه درج اطلاعات کالا ها با اسکنر ( بارکد خوان )

mohammad2407
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 02:37 صبح
سلام دوستان عزیز خسته نباشید من در حال نوشتن یک نرم افزار انبار داری هستم و میخوام از بارکد خوان استفاده کنم .

برنامه من یک قسمت داره برای معرفی کالا یا بهتره بگم ثبت در انبار

من دیگه نمیخوام بیام اطلاعات دستی وارد کنم ایا میشه با بارکد خوان که دیگه الان روی همه نوع کالایی هست این کارو انجام داد

ممنون میشم در مورد بارکد خوان و برنامه نویسی براش برام توضیح بدید چون هیچی در موردش نمیدونم

ممنون

mohammad2407
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 23:03 عصر
دوستان یک سوال داشتم اصلا شدنی هست این کار که ما به وسیله بارکد اطلاعات کامل یک کالا رو بدست بیاریم

vahidth
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 23:11 عصر
چه سوال خوبی دوستان راهنمایی کنید

mohammad2407
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 03:18 صبح
چرا کسی راهنمایی نمیکنه

mahdi14694
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 08:23 صبح
سلام
کار با بارکد خوان مثل کار با صفحه کلیده کافی رو تکست باکس مورد نظر فوکوس باشه .
اما اینکه اطلاعات محصولات را بدست بیاری فکر نکنم همچین روشی باشه،شما باید خودتون اطلاعات محصولات رو موقع ثبت در انبار وارد کنید و بعدا ازشون استفاده کنید

majidrezaei2007
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 09:25 صبح
این کار شدنیه و خیلی ها هم این کار رو کردن و می کنن
بارکد محصولات برای هر محصول کاملا یکسانه
مثلا شما فرض کن هرچی چی توز موتوری (این مثال رو زدم چون علاقه زیادی بهش دارم :دی) تو هر کجای ایران باشه بارکدش یکسانه
شما کافیه یک فرم ورود اطلاعات کالا داشته باشی ، بعد به ازای هر کالا فقط یکبار اون فرم رو با بارکد خود همون کالا پر کنی ، مثلا نام و قیمت خرید و قیمت فروش و ...
حالا هربار که اون جنس رو می خوای به انبار اضافه کنی از طریق یک فرم دیگه این کار رو انجام می دی و بارکدخوان رو میگیری رو کالا و تعداد رو میزنی و ثبت در انبار

کار با بارکدخوان هم هیچ کاری نداره . همونطور که دوستمون گفته