PDA

View Full Version : سوال: ساخت یک بانک ساده در سی شارپ

mehakweb
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 17:37 عصر
سلام دوستان.

من با سی شارپ یک بانک ساده طراحی کرده ام که شامل ثبت حساب ، نمایش موجودی و انتقال وجه است.کدنویسی همه فرم های ذکر شده رو انجام دادم و کار هم میکنه.فقط با فرم انتقال وجه مشکل دارم و بلد نیستم کدش رو بنویسم.

من یه دیتابیس به نام Bank‏ دارم و یک جدول هم به نام Hesab

این جدول شامل ستون های "شماره_حساب" و "پسورد" و "موجودی" می باشد.که شماره_حساب کلید اصلیه.

من میخوام که کاربر اگر شماره حساب و پسوردش رو درست وارد کرد، پول از شماره حساب کاربر به یک شماره حساب دیگه منتقل بشه و سپس حساب ها آپدیت بشه و موجودی یکی کم و دیگری زیاد بشه.

من خود برنامه هم میذارم همینجا که دانلود کنید تا بهتر متوجه بشید.فرم انتقال وجه هم آماده کرده ام.فقط مونده که کدش رو بنویسید.

یه برنامه بسیار ساده است .یه نگاه بهش بندازید .همه فرم ها کدهاش نوشته شده به جز فرم انتقال وجه.

لطفا هر کس میتونه راهنمایی کنه.مرسی

لينك برنامه :
http://aroodan-olya.persiangig.com/Bank.rar

farghabil
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 18:13 عصر
سلام خسته نباشید
متاسفانه ویژوال نصب نیست تو سیستممم تا برات کامل کنمش ولی اصول کار اینه که میگم
شما اول اطلاعاتی که کاربر وارد کرده رو بررسی میکنی ببینی شماره حساب وارد شده و پسورد وارد شده درسته و اگه درست شد موجودی حساب رو بررسی میکنید که از مبلغی که میخوای انتقال بدی بیشتره یا نه
اگه بیشتر بود مبلغ رو کم میکنی از حساب و به موجودی حساب مورد نظر اضافه میکنی( این خوندن از حساب ها و مقدارشون رو بدست آوردن از طریق دیتا ریدر هستش) در ضمن قبل از انتقال و کم کردن مبلغ باید چک کنی که حساب مقصد وجود داره یا نه
اگه نتونستی بهم ایمیل بده
ah_sadeghi777@yahoo.com