PDA

View Full Version : دستور copyfile و پیغام تایید انجام آن ولی بعد از آن

hamid-nice
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 01:33 صبح
سلام

1- از دستور Filecopy استفاده کردم و فایل مورد نظر حجم بالایی داره
می خوام یک پیغام مبنی بر موفقیت انجام عمل کپی بدم ولی وقتی یک msgbox بعد از این دستور می نویسم
این پیغام قبل از تمام شدن عمل کپی میاد و تشخیص نمیده که عمل کپی تمام شده و بعدش بیاد

2-در ضمن با این دستور برای کپی کردن ، پنجره کپی ویندوز نمایان می شه که اگه کاربر روی فرم کلیک کنه می ره پشت برنامه ، میشه کاری کرد که همین جلو بمونه مثل تنظیم popup ها که فرم تا باز هست نمی شه به فرم دیگری رفت ؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 02:10 صبح
1 - کدوم پیغام
2- کادر ذخیره و یا انتخاب فایل بصورت Modal هست و تازمانی که بازه ، نمیتونید روی فرم کلیک کنید.

hamid-nice
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 02:42 صبح
1-هر پیغامی چه فرقی می کنه ؟ مثلا :
msgbox (" successfully")

2- ببخشید من یک چیزی را نگفتم و اینکه از دستور Zip استفاده می کنم و در هنگام compress کردن پنجره ای باز می شه

(هنگام کپی کردن هم همینطوره خیلی فرق نمی کنه فقط پنجره مربوط به کپی هست وقتی ازUnzipقبلش استفاده می کنم )

و در حین این عمل وقتی روی فرم کلیک می کنم این پنجره محو میشه (می ره پشت فرم مخصوصا وقتی فرم به صورت Maximize باز شده باشه که دیگه اصلا معلوم نمی شه )
منظورم پنجره زیر هست که می خوام تا کارش تموم نشده مثل یک فرم که popup اون yes شده و تا باز هست نمیذاره به چیز دیگری دسترسی داشته باشیم عمل بشه

آیا کسی راهکاری می شناسه ؟

با تشکر

hamid-nice
جمعه 16 فروردین 1392, 13:20 عصر
کسی راهی براش سراغ نداره؟

bemilove
دوشنبه 19 فروردین 1392, 08:20 صبح
نمونه خودتون رو بگذارید......

hamid-nice
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:26 عصر
با سلام
لطفا از لینک زیر در پست 26# فایل را دانلود کنید سپس فایل Back End خودتون را فایلی در نظر بگیرید که حجمش بالا مثلا 40M باشه اونوقت با زدن دگمه ایجاد فایل پشتیبان پنجره ای که گفتم ظاهر می شود در حین این عمل شما روی فرم کلیک کنید اگه فرم را هم در حالات ماکزیمایز قرار داده باشید بهتر می بینید که این پنجره ه ای که در پست قبل گفتم می ره پشت فرم و جلو نمی ماند

لینک :
http://barnamenevis.org/showthread.php?386397-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%87

با تشکر