PDA

View Full Version : سوال: تاثیر تگهای ادیتور در استایل صفحه

css-man
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 11:03 صبح
دوستان من متن رو با ادیتور میگیرم مسلما تعدادی تگ باهاش تو دیتابیس ذخیره میشه

وقتی میخوام از دیتابیس بخونمشون و نمایش بدم اون تگها روی استایل صفحه تاثیر میذاره و بهم میریزه صفحه رو راه حلش چیه؟؟

از تابع زیر هم استفاده میکنم ولی باز جواب ننمیده

html_entity_decode

AbiriAmir
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 11:07 صبح
مشکل از خیلی چیزا میتونه باشه
ولی احتمال زیاد مشکل از کد css شما هست که روی استایل های کد های ادیتور تاثیر میذاره.

رضا قربانی
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 11:31 صبح
strip_tags();
با این تابع php می تونید تگ های html - JS رو حذف کنید

colors
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 11:38 صبح
مسلما نباید تاثیری بزاره. اگه میبینید که داره مشکل ایجاد میکنه, مطمئنا کدهای خودتون مشکل داره!

css-man
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 12:03 عصر
مشکل از اینه که من میخوام از 0 تا 400 کاراکتر رو جدا کنم و به عنوان خلاصه مطلب نمایش بدم
به همین دلیل تگ ابتایی نمایش داده میشه اما تگهای بسته نمایش داده نمیشن و به همین دلیل استایل صفحه بهم می ریزه

راهی هست که من خلاصه خبر رو درست بتونم نمایش بدم و به این مشکل هم نخورم؟

colors
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 12:36 عصر
مشکل از اینه که من میخوام از 0 تا 400 کاراکتر رو جدا کنم و به عنوان خلاصه مطلب نمایش بدم
به همین دلیل تگ ابتایی نمایش داده میشه اما تگهای بسته نمایش داده نمیشن و به همین دلیل استایل صفحه بهم می ریزه

راهی هست که من خلاصه خبر رو درست بتونم نمایش بدم و به این مشکل هم نخورم؟

آها اگه میخوای یه خلاصه از متن رو نشون بدی, فقط هنگام نمایش خلاصه با همون تابع strip_tags تگ هاش رو خنثی کن. ( اول متن رو بگیر strip_tags کن و بعد 400 تا رو جدا کن و نمایش بده)
در غیر این صورت میتونی هنگام ثبت خبر یه فیلدی بالای ادیتور بزاری که طرف یه خلاصه درباره خبر رو بنویسه و از اون واسه نمایش خلاصه اخبار استفاده کن. اینجوری قابلیت استفاده بیشتری به مدیران سایت میدی

رضا قربانی
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 13:12 عصر
echo'<p class="fa_css">'.mb_substr(strip_tags($row["text"]),0,400,'UTF-8').' ...</p>';

css-man
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 15:13 عصر
ممنون از هه دوستان که وقت گذاشتید
تابع strip_tags مشکل رو برطرف کرد