PDA

View Full Version : کمک فوری برای نصب

Boo Ali
سه شنبه 02 اسفند 1384, 13:50 عصر
من مجموعه Visual Studio.Net 2005 نگارش Beta2 را در اختیار دارم ولی وقتی سی دی شماره 1 را در

دستگاه قرار می دهم فقط یک Batch file اجرا شده و دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد ، لطفاً راهنمایی نمایید که نصب 2005

چگونه است؟

meh_secure
سه شنبه 02 اسفند 1384, 15:50 عصر
نسخه full version رو تهیه کن که هم به این مشکل برخورد نکنی و هم از امکانات کامل نرم افزار بهره مند بشی.

vbapr2005
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 00:29 صبح
نسخه full version رو تهیه کن که هم به این مشکل برخورد نکنی و هم از امکانات کامل نرم افزار بهره مند بشی.
دقیقا. من خودم VB 2005 Rxpress Edition رو دارم. یه سی دی بیشتر نیست، تازه SQL Server 2005 رو هم داره. خیلی هم ازش راضیم و تا حالا هم باهاش هیچ مشکلی نداشتم.

M.kavyani
جمعه 05 اسفند 1384, 00:05 صبح
من مجموعه Visual Studio.Net 2005 نگارش Beta2 را در اختیار دارم ولی وقتی سی دی شماره 1 را در

دستگاه قرار می دهم فقط یک Batch file اجرا شده و دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد ، لطفاً راهنمایی نمایید که نصب 2005

چگونه است؟

با سلام
دوست عزیز به مطالب زیر توجه کن
اول اینکه سی دی سالمه یا نه
دوما" این سی دها چه جوری نصب میشن چون هرکدومشون حالت متفاوتی دارند. مثلا" یه نسخه ای رو که تهیه کردم ابتدا کلیه سی دی ها رو در بخشی از هارد Extract میکنه و بعد از اون فایل ستاپ رو اجرا میکنه و شروع به نصب میکنه. یه سری دیگه هستند که اتوران نیستند و خودت باید فایل ستاپ رو پیدا کنی و بعد اجراش کنی. مدلی عادی ای هم که موجوده اینه که خوده سی دی اتوران میشه و بعد از شما میخواد که سی دی ها رو یکی پس از دیگری درون سی درایو بگذارید.

دقیقا. من خودم VB 2005 Rxpress Edition رو دارم. یه سی دی بیشتر نیست، تازه SQL Server 2005 رو هم داره. خیلی هم ازش راضیم و تا حالا هم باهاش هیچ مشکلی نداشتم.
الان هم مدل جدیدی رو باهاش آشنا شدم که میگه کلا" رو یه سی دی هست!!؟!؟ :گیج: جل الخالق.

vbapr2005
جمعه 05 اسفند 1384, 11:08 صبح
آره محسن جان. البته من Express Edition رو Rxpress Edition نوشتم که الان تصحیح می کنم.

حامد مصافی
جمعه 05 اسفند 1384, 13:07 عصر
دوست عزیز Boo Ali شما به احتمال قوی سی دی هات مشکل داره
ضمناً Beta 2 هم مدت داره بعد از مدتی از کار خواهد افتاد!

الان هم مدل جدیدی رو باهاش آشنا شدم که میگه کلا" رو یه سی دی هست!!؟!؟ :گیج: جل الخالق.

توجه داشته باشید که نسخه express یک نسخه ابتدایی برای نوشتن برنامه های کوچک است و بسیاری از امکانات و کامپونت های نسخه های حرفه ای تر مثل Enterprise رو نداره