PDA

View Full Version : نظر شما درباره اولین سایتی که طراحی کردم

qartalonline
شنبه 17 فروردین 1392, 22:39 عصر
سلام دوستان

سایت زیر اولین پروژه منه که همراه با یادگیری php و js در حدود 6 ماه نوشتم ، درخواستم از شما دوستان اینه که نظرتون رو درباره این پروژه بفرمایید چه از نظر ظاهری ، برنامه نویسی ، امنیت ، رعایت استانداردها و ... .
ممنون.

آدرس سایت : http://www.qartalonline.com

آدرس بالا بسته شده.
از آدرس زیر استفاده کنید: http://www.qartalonline.ir

omidabedi
شنبه 17 فروردین 1392, 23:00 عصر
:|
..........................

qartalonline
شنبه 17 فروردین 1392, 23:03 عصر
:|
..........................

ممنون میشم اگه نظرتون رو بفرمایید

Veteran
شنبه 17 فروردین 1392, 23:26 عصر
خوبه والا ! :D دمت جیز به نظر سریع لود میشه صفحات
چیکار کردی ناقلا به ما هم یاد بده
با این اینترنت ذغالی سایت بدون مشکل باز میشه

rezaonline.net
شنبه 17 فروردین 1392, 23:37 عصر
سلام دوستان

سایت زیر اولین پروژه منه که همراه با یادگیری php و js در حدود 6 ماه نوشتم ، درخواستم از شما دوستان اینه که نظرتون رو درباره این پروژه بفرمایید چه از نظر ظاهری ، برنامه نویسی ، امنیت ، رعایت استانداردها و ... .
ممنون.

آدرس سایت : http://www.qartalonline.com
عالی ، عالیه عالی .
البته اگر کار اولتون باشه ، فوق العاده است .
باید بگم استعداد خوبی دارید ، پروژه بعدی انشاالله کارهای بزرگتر .

مرتضی تقدمی
شنبه 17 فروردین 1392, 23:42 عصر
سلام
حرف نداره. فقط اون تایم بالا ثانیه شمارش حرکت نمی کنه! :)
موفق باشید

qartalonline
شنبه 17 فروردین 1392, 23:48 عصر
خوبه والا ! :D دمت جیز به نظر سریع لود میشه صفحات
چیکار کردی ناقلا به ما هم یاد بده
با این اینترنت ذغالی سایت بدون مشکل باز میشه

ممنون.
عامل اصلی استفاده از سرور داخل ایرانه .
البته عوامل دیگه میتونه باشه مثل فشرده کردن کدها ، کم کردن تعداد درخواست به سرور

qartalonline
شنبه 17 فروردین 1392, 23:50 عصر
عالی ، عالیه عالی .
البته اگر کار اولتون باشه ، فوق العاده است .
باید بگم استعداد خوبی دارید ، پروژه بعدی انشاالله کارهای بزرگتر .

ممنون که روحیه دادید .
آره کار اولمه.

qartalonline
شنبه 17 فروردین 1392, 23:55 عصر
سلام
حرف نداره. فقط اون تایم بالا ثانیه شمارش حرکت نمی کنه! :)
موفق باشید

تشکر .
البته ساعت طراحی اینجوریه که ثابت میمونه و شمارش نمیکنه.

f_talebi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 00:16 صبح
خیلی قشنگ بود
پس لازم شد PHP رو حتما یاد بگیرم!

bethoveen
یک شنبه 18 فروردین 1392, 00:35 صبح
خیلی ساده و ملایم بود...امیدوارم موفق باشی...

kartuf
یک شنبه 18 فروردین 1392, 01:31 صبح
برای استارت کار خوبی هست فقط یکم لوگو بالای سایت توی ذوق می زنه در کل برای شروع خیلی عالی هست و تبریک میگم طراحی متناسب و موزون داره

علی متقی پور
یک شنبه 18 فروردین 1392, 02:40 صبح
سلام به همه
بنظرم سرعت لود صفحه واقعا غیر طبیعیه. واقعا سریعه. دمت گرم.
فقط یه سوال. شما فقط طراحی یا صاحب سایت هم هستی. آخه مطالب سایت نمیخوره که صاحبش ولین طراحیش باشه.
بهرحال تحسین براگیز بود

hashem64
یک شنبه 18 فروردین 1392, 03:42 صبح
سرعت لود بالا یی داشت

زمان 6 ماه یه جورایی زیاده

ولی برای بار اول بیست

mohammad2407
یک شنبه 18 فروردین 1392, 04:23 صبح
از هر نظر عالی و 20 به نظر من فراتر از اولین کار شما هست

من خودم یه چیز هایی از php میدونم ولی بیشتر C#‎ کار میکنم

نمره شما 20

من یه زمانی سرور ایران داشتم برای سایتم

ولی ما شما از سرعت لوکال هاست هم بیشتره

به هر حال تبریک میگم - منتظر کار های زیبا تر و پر سرعت تر:لبخند: از این از شما هستیم

ولید شدی + یک هشدار (http://validator.w3.org/check?uri=www.qartalonline.com)

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 08:46 صبح
برای استارت کار خوبی هست فقط یکم لوگو بالای سایت توی ذوق می زنه در کل برای شروع خیلی عالی هست و تبریک میگم طراحی متناسب و موزون داره

ممنون.
گرافیک زیاد بلد نیستم تمرکز من بیشتر روی برنامه نویسی سایت بود لوگو رو هم خودم با فتوشاپ بزور درست کردم.

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 08:50 صبح
سلام به همه
بنظرم سرعت لود صفحه واقعا غیر طبیعیه. واقعا سریعه. دمت گرم.
فقط یه سوال. شما فقط طراحی یا صاحب سایت هم هستی. آخه مطالب سایت نمیخوره که صاحبش ولین طراحیش باشه.
بهرحال تحسین براگیز بود

سایت مال خودمه ، سختی زیادی هم کشیدم بابت نوشتنش ولی علاقه زیادی داشتم.

amir_saniyan
یک شنبه 18 فروردین 1392, 09:04 صبح
سلام
خیلی خوبه اما چرا از Encoding UTF-8 استفاده بهینه نکردی؟
منظورم اینه که متن‌های فارسی‌ات به صورت (صفحه نخست = & # 1589;& # 1601;& # 1581;& # 1607; & # 1606;& # 1582;& # 1587;& # 1578;) نوشته شده‌اند.
اگه از UTF-8 استفاده کنی، سایتت از اینی که هست هم سریع‌تر می‌شه :)

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 09:19 صبح
سلام
خیلی خوبه اما چرا از Encoding UTF-8 استفاده بهینه نکردی؟
منظورم اینه که متن‌های فارسی‌ات به صورت (صفحه نخست = & # 1589;& # 1601;& # 1581;& # 1607; & # 1606;& # 1582;& # 1587;& # 1578;) نوشته شده‌اند.
اگه از UTF-8 استفاده کنی، سایتت از اینی که هست هم سریع‌تر می‌شه :)

تشکر درستش کردم.

colors
یک شنبه 18 فروردین 1392, 09:35 صبح
اصول کدنویسی و طراحی که من میبینم, امکان نداره مال یه تازه وارد باشه!

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 09:50 صبح
اصول کدنویسی و طراحی که من میبینم, امکان نداره مال یه تازه وارد باشه!

ممنون دوست عزیز من 6 ماه وقت گذاشتم و 6 ماه زمان کمی نیست در طی این مدت هم php,js,jquery,ajax یادگرفتم و هم سعی کردم پروژه ای رو شروع کنم تا بهتر یاد بگیرم بعد از نوشتن پروژه هم بهینه سازی رو شروع کردم و به دلیل علاقه شدیدی که برنامه نویسی داشتم سعی کردم پروژه رو به بهترین نحو انجام بدم.

Veteran
یک شنبه 18 فروردین 1392, 14:37 عصر
به هرحال خوبه ! انشاالله که موفق باشی

poriab
یک شنبه 18 فروردین 1392, 14:47 عصر
محو سرعت سایت شدم ! واقعا برای اولین پروژه جای تحسین داره

Tarragon
یک شنبه 18 فروردین 1392, 15:21 عصر
سلام
جالبه اینجاست که صفحه اصلی شما فقط یه خطه!

mojtaba.baghban
یک شنبه 18 فروردین 1392, 16:34 عصر
شما از فریمورک خاصی استفاده کردین یا خودتون از پایه نوشتین؟
اگر از فریمورک استفاده کردین اسمش رو لطف کنید بگین

hamidhassas
یک شنبه 18 فروردین 1392, 17:16 عصر
خوبه برای بار اول اگر باشه خوبه

فقط یک نکته من یک چند ماهی از سرورهای ایران استفاده کردم سرعت لود سایت به همین صورت بود اما بعد یک مدتی شده بود مثل سکته ای ها یک بار باسرعت باز میکرد و یکبار اصلا باز نمیکرد به همین خاطر سرور رو به میهن وب هاست تغییر دادم

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 18:10 عصر
شما از فریمورک خاصی استفاده کردین یا خودتون از پایه نوشتین؟
اگر از فریمورک استفاده کردین اسمش رو لطف کنید بگین

از پایه خودم نوشتم.

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 18:12 عصر
خوبه برای بار اول اگر باشه خوبه

فقط یک نکته من یک چند ماهی از سرورهای ایران استفاده کردم سرعت لود سایت به همین صورت بود اما بعد یک مدتی شده بود مثل سکته ای ها یک بار باسرعت باز میکرد و یکبار اصلا باز نمیکرد به همین خاطر سرور رو به میهن وب هاست تغییر دادم

من حدود 2 ماهه که سایت رو به سرور داخل ایران انتقال دادم تو این دو ماه نه افت سرعت داشته نه قطعی فقط پهنای باندش کمه.

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 18:18 عصر
سلام
جالبه اینجاست که صفحه اصلی شما فقط یه خطه!

به خاطر سرعت بارگذاری این کارو انجام میدم.

omidabedi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:01 عصر
ببین دوست عزیز
یه حرفی بزنید شدنی باشه
به نظر من نه شما (اگر که واقعا برنامه نویس باشید نه بازار یاب اینترنتی) بار اولتونه که سایت میسازید نه سایت ماله خودتون هست.
چرا که گوگل تازه بعد از 5 6 ماه یک سایت رو به رسمیت میشناسه (کتاب یک یا دوهزارو یک نوشته ی اقای مهدی رودکی) اما سایت شما پیج رنک 3 و 4 داره.
ایا امکان پذیره ؟؟؟
اینجور سایتیو من خیلی وقت پیش دیدم اما یادم نمیاد اسمش چی بود و دقیقا هم با همین استایل و تم.
بنظر من شما جز تبلیغ واسه سایتتون کاره دیگه ای نمیکنید
یا شایدم سایت رو از صاحب اصلیش خریده باشید
ببخشید اینجوری میگم
با عقل من جور در نمیاد

omidabedi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:05 عصر
جالب ها مثلا فرض کنید سایت برنامه نویس با این همه مدت کار کردن تازه رنک 3 رو داره بعد یه سایتی بیاد با 6 ماه کارکردن رنک 3 رو بگیره
:دییی

navid3d_69
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:14 عصر
خوبه اگر کار اول باشه
فقط اون h1 که display:none هست رو بردار تا گوگل گیر نداده

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:24 عصر
ببین دوست عزیز
یه حرفی بزنید شدنی باشه
به نظر من نه شما (اگر که واقعا برنامه نویس باشید نه بازار یاب اینترنتی) بار اولتونه که سایت میسازید نه سایت ماله خودتون هست.
چرا که گوگل تازه بعد از 5 6 ماه یک سایت رو به رسمیت میشناسه (کتاب یک یا دوهزارو یک نوشته ی اقای مهدی رودکی) اما سایت شما پیج رنک 3 و 4 داره.
ایا امکان پذیره ؟؟؟
اینجور سایتیو من خیلی وقت پیش دیدم اما یادم نمیاد اسمش چی بود و دقیقا هم با همین استایل و تم.
بنظر من شما جز تبلیغ واسه سایتتون کاره دیگه ای نمیکنید
یا شایدم سایت رو از صاحب اصلیش خریده باشید
ببخشید اینجوری میگم
با عقل من جور در نمیاد

بله پیج رنک سایت 3 هست واین فک کنم به خاطر رعایت استانداردها ، سئو و ... باشه .

درباره مسئله دومی که مطرح نمودید (تبلیغ سایت) باید بگم که من این سایتو میخوام تعطیل کنم و کلا ببندم (با اینکه زحمت زیادی براش کشیدم و هزینه و وقت زیادی براش صرف کردم ولی تجربه زیادی هم به دست اوردم) به همین خاطر تو این تالار مطرح کردم و خواستم نظر دوستان رو بدونم تا اگه کمی و کاستی باشه بدونم و از تجربه دوستان استفاده کنم چون میخوام از این به بعد بصورت حرفه ای کار کنم.

و این رو باید بگم که هنگام شروع پروژه خودم این موضوع رو انتخاب کردم چون بنظرم بیشتر من رو با برنامه نویسی درگیر میکرد و من میتونستم همزمان به چند زبان برنامه نویسی و کدنویسی کنم(html,css,js,jquery,ajax,php) و میتونستم بیشتر یاد بگیرم.

***BiDaK***
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:26 عصر
خیلی قشنگ بود
پس لازم شد PHP رو حتما یاد بگیرم!
الان چجوری نظرت رو php رفت؟؟:لبخند:
دقیقا چه چیزینظرت رو جلب کرد؟:لبخند:

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:30 عصر
خوبه اگر کار اول باشه
فقط اون h1 که display:none هست رو بردار تا گوگل گیر نداده

ممنون.
h1 رو به خاطر سئو گذاشتم از طرفی بنظرم چیز بیهوده ای هست چون به درد کاربر نمیخوره و فقط ظاهر سایت رو شلوغ میکنه واسه همین خاطر مخفیش کردم.

***BiDaK***
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:36 عصر
سایت خوبی طراحی کردی.گرافیکش خوبه

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:42 عصر
جالب ها مثلا فرض کنید سایت برنامه نویس با این همه مدت کار کردن تازه رنک 3 رو داره بعد یه سایتی بیاد با 6 ماه کارکردن رنک 3 رو بگیره
:دییی

دوست عزیز پیج رنک سایت هیچ ربطی به مدت فعالیت سایت ندارد بلکه به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله تعداد صفحات ایندکس شده توسط گوگل و مهمتر اینکه لینک سایت شما در چه تعدادی از سایت ها وجود داشته باشه (لینک یکطرفه).

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 21:49 عصر
سایت خوبی طراحی کردی.گرافیکش خوبه

ممنون.
گرافیک سایت رو سعی کردم ساده و کاربرپسند باشه و اینو هم بگم که سعی کردم درباره ظاهرش از سایت گوگل ایده بگیرم چون بنظرم کار با گوگل هم بسیار ساده است هم کاربرپسند و کاربر به چیزی نیاز داره به راحتی دسترسی پیدا میکنه.

magicall
یک شنبه 18 فروردین 1392, 22:15 عصر
با سلام و احترام
به نظر من این سایت بیشتر به برنامه های سایت ساز شبیه وایرانی هم نیست
نام گذاری ها ایرانی نیست اصولا بچه های ایران و مخصوصا برنامه نویسان php طور دیگه ای برنامه می نویسن

omidabedi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 22:18 عصر
دوست عزیز پیج رنک سایت هیچ ربطی به مدت فعالیت سایت ندارد بلکه به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله تعداد صفحات ایندکس شده توسط گوگل و مهمتر اینکه لینک سایت شما در چه تعدادی از سایت ها وجود داشته باشه (لینک یکطرفه).

:دیییییییییییییییی
قضاوت با بقیه

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 22:27 عصر
با سلام و احترام
به نظر من این سایت بیشتر به برنامه های سایت ساز شبیه وایرانی هم نیست
نام گذاری ها ایرانی نیست اصولا بچه های ایران و مخصوصا برنامه نویسان php طور دیگه ای برنامه می نویسن

ممنون دوست عزیز.
ولی موضوع سایت چیزی نیست که بشه با سایت ساز یا cms آماده بشه پیاده سازی کرد قسمت های مختلفی داره از جمله ساخت نظرسنجی یا صندوق پیام یا ابزار امتیازدهی و ... که هرقسمت برای خودش برنامه نویسی خاصی داره.

درباره نام گذاری بگم که چون تجربه اولم بود همینطوری اسمی رو انتخاب کردم و میگم هیچ ارتباطی به موضوع سایت نداره از طرفی درسته نام گذاری فارسی نیست ولی محتواتش چی؟

در مورد فرمایش آخرتون (بچه های ایران و مخصوصا برنامه نویسان php طور دیگه ای برنامه می نویسن) من متوجه نشدم یعنی چه.

qartalonline
یک شنبه 18 فروردین 1392, 23:14 عصر
دوستان من در این پروژه سعی کردم مسائل امنیتی رو رعایت کنم با توجه به اینکه تجربه زیادی ندارم نمیدونم که پروژه ای که نوشتم تا چه حدی امنیتش تامین شده ، ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی بفرمایید.

Armita ahamdi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 23:17 عصر
جالبه.سرعتش واقعا عجیبه :متعجب: تا حالا سایت اینقد سریع ندیده بودم

omidabedi
یک شنبه 18 فروردین 1392, 23:49 عصر
ممنون دوست عزیز.
ولی موضوع سایت چیزی نیست که بشه با سایت ساز یا cms آماده بشه پیاده سازی کرد قسمت های مختلفی داره از جمله ساخت نظرسنجی یا صندوق پیام یا ابزار امتیازدهی و ... که هرقسمت برای خودش برنامه نویسی خاصی داره.

درباره نام گذاری بگم که چون تجربه اولم بود همینطوری اسمی رو انتخاب کردم و میگم هیچ ارتباطی به موضوع سایت نداره از طرفی درسته نام گذاری فارسی نیست ولی محتواتش چی؟

در مورد فرمایش آخرتون (بچه های ایران و مخصوصا برنامه نویسان php طور دیگه ای برنامه می نویسن) من متوجه نشدم یعنی چه.

اگر cmsای این امکاناتو نداشته باشه پس به چه درد میخوره
همه ی cms ها این امکاناتو دارن و اینا جزء امکاناتی هستن که هیچ کس تازه نگاشون نمیکنه

Veteran
دوشنبه 19 فروردین 1392, 00:21 صبح
من نمیدونم چرا روی این قضیه که ثابت کنیم ایشون سایت و طراحی کردن یا نه داریم پافشاری میکنیم
ایشون در این مورد میخواستن نظر مارو بدونن همین ! الکی دارین بحث میکنین

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 00:36 صبح
مثل این میمونه من بگم گوگل رو طراحی کردم بیاین نظر بدید
فقط نظراتونو میخوامااااااا نه چیزه دیگه
میشه اخه ؟؟؟
حالا ما که کار ندارم فقط این مطلبو من مطرح کردم که نگه رفتم انجمن برنامه نویس اعضاش گوش دراز بودن :گیج: :متفکر:
همین

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 08:38 صبح
اگر cmsای این امکاناتو نداشته باشه پس به چه درد میخوره
همه ی cms ها این امکاناتو دارن و اینا جزء امکاناتی هستن که هیچ کس تازه نگاشون نمیکنه

شما cms رو معرفی کنید که بتونه به کاربران سایت خدمات(سرویسهای مختلف) ارائه بده و کاربر با عضویت در سایت بتونه از ابزارهای مختلف استفاده کنه مثل ابزار نظرسنجی و ابزار تماس با مدیر یا ابزار امتیازدهی یا ... .(چیزی شبیه سایت که من طراحی کردم).
اگه این کارو انجام بدین من قول میدم سورس پروژه رو تو همین سایت قرار بدم.

بابک.م.
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:07 صبح
مثل این میمونه من بگم گوگل رو طراحی کردم بیاین نظر بدید
فقط نظراتونو میخوامااااااا نه چیزه دیگه
میشه اخه ؟؟؟
حالا ما که کار ندارم فقط این مطلبو من مطرح کردم که نگه رفتم انجمن برنامه نویس اعضاش گوش دراز بودن :گیج: :متفکر:
همین

این نوشته دوستمون من رو یاد یه تاپیک انداخت که چند وقت پیش یه بنده خدا تو اخبار زده بود.
[ همه شرکت کنید ]اولین سیستم فارسی نمایشگر جستجوی Google در ایران (O_o)
http://barnamenevis.org/showthread.php?387296-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-Google-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-(O_o)

که اصلش اینه:
http://lmgtfy.com/

رضا قربانی
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:13 صبح
داداشی گلم کار اولتون نیست ، این ترفندهایی که الآن داری می زنی من 5 سال پیش پیاده می کردم .
یه چیزی رو بهت بگم تا خیالت رو راحت کنم : شاید رغیبی در گوگل داری که به این صورت می خواهی خودت رو بکشی بالا ، ولی اگر بخواهی اینطوری پیشرفت کنی و سایتت رو در رتبه های موتور جستجوگر بیاری بالا خیلی سریع افت می کنی و از کارت زده میشی ، شاید یکماه بالا باشی ولی اون سایتی خوبه که همیشگی در top باشه .
هر کاری راه و روش خودش رو داره که باید به درستی هدایت بشیم تا در اون کار ، سربلند بیرون بیاییم .
موفق باشید

اما در مورد :

جالبه.سرعتش واقعا عجیبه :متعجب: تا حالا سایت اینقد سریع ندیده بودم
احمد جان اگر بخواهیم علمی حساب کنیم سایتی که نه قالب داره نه محتوی (البته توهین سازنده نباشه) و عکسهاش هم کم حجم شده هست به نظر شما نباید سرعت انقدر بالا باشه ؟؟؟ چرا الکی بزرگش می کنید

magicall
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:43 صبح
شما cms رو معرفی کنید که بتونه به کاربران سایت خدمات(سرویسهای مختلف) ارائه بده و کاربر با عضویت در سایت بتونه از ابزارهای مختلف استفاده کنه مثل ابزار نظرسنجی و ابزار تماس با مدیر یا ابزار امتیازدهی یا ... .(چیزی شبیه سایت که من طراحی کردم).

joomla سالار تمام cms

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:44 صبح
داداشی گلم کار اولتون نیست ، این ترفندهایی که الآن داری می زنی من 5 سال پیش پیاده می کردم .
یه چیزی رو بهت بگم تا خیالت رو راحت کنم : شاید رغیبی در گوگل داری که به این صورت می خواهی خودت رو بکشی بالا ، ولی اگر بخواهی اینطوری پیشرفت کنی و سایتت رو در رتبه های موتور جستجوگر بیاری بالا خیلی سریع افت می کنی و از کارت زده میشی ، شاید یکماه بالا باشی ولی اون سایتی خوبه که همیشگی در top باشه .
هر کاری راه و روش خودش رو داره که باید به درستی هدایت بشیم تا در اون کار ، سربلند بیرون بیاییم .
موفق باشید

- تو پستهای قبلی گفتم چند روزه دیگه (نهایتاً تا آخر این هفته) میخوام سایت تعطیل کنم پس لزومی نداره برای بهتر شدن رتبه تلاش کنم.
- هدف من از ایجاد این تاپیک بیشتر بررسی از نظر امنیت بود که هیچ کدوم از دوستان به امنیت سایت توجهی نداشتند.
- من نمیدونم چجوری به دوستان ثابت کنم که این کار اولمه و تاکید میکنم زحمت خیلی خیلی زیادی واسش کشیدم 6 ماه وقت گذاشتم و چندین کتاب مطالعه کردم اما به نظر خودم هنوز مبتدی هستم چون همین قدر بلدم نه بیشتر.

احمد جان اگر بخواهیم علمی حساب کنیم سایتی که نه قالب داره نه محتوی (البته توهین سازنده نباشه) و عکسهاش هم کم حجم شده هست به نظر شما نباید سرعت انقدر بالا باشه ؟؟؟ چرا الکی بزرگش می کنید

در این مورد باید بگم بله حق با شماست این نظر دوستانه که میکن سرعت بالاست من هم ادعا نکردم که سرعت سایتم بهتره یا از این حرفا چون به نظرم میشه سرعتش رو بهتر از سرعت فعلی نمود .
در مورد محتوی هم بگم درسته که محتوا کم داره و تو ظاهر یه سایت ساده هست ولی الان نزدیک به 3000 وبلاگ از خدمات سایت (قالب + ابزارها) استفاده میکنن.

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:50 صبح
joomla سالار تمام cms

دوست عزیز من کار کردن با هیچ cmsی رو بلد نیستم حتی وردپرس که میگن خیلی راحته.

این رو هم بگم به غیر از کلاس phpmailer از هیچ کلاس یا کد آماده ای استفاده نکردم.

با این حال بعد از تعطیلی سایت قسمتی از سورس پروژه قرار میدم اون موقع میتونید بهتر قضاوت کنید.

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:52 صبح

http://www.google.com/#hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=widget+script&oq=widget+script&gs_l=hp.3..0l2j0i22i30l2.1110.4048.0.5664.13.13.0. 0.0.0.647.7493.5-13.13.0...0.0...1c.1.8.psy-ab.MpleF2gfqtU&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44770516,d.Yms&fp=2bd79ddf12b07a86&biw=1440&bih=775

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:54 صبح
این نوشته دوستمون من رو یاد یه تاپیک انداخت که چند وقت پیش یه بنده خدا تو اخبار زده بود.
[ همه شرکت کنید ]اولین سیستم فارسی نمایشگر جستجوی Google در ایران (O_o)
http://barnamenevis.org/showthread.php?387296-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-Google-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-(O_o)

که اصلش اینه:
http://lmgtfy.com/

ربطشو نفهمیدم

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:57 صبح
- تو پستهای قبلی گفتم چند روزه دیگه (نهایتاً تا آخر این هفته) میخوام سایت تعطیل کنم پس لزومی نداره برای بهتر شدن رتبه تلاش کنم.
- هدف من از ایجاد این تاپیک بیشتر بررسی از نظر امنیت بود که هیچ کدوم از دوستان به امنیت سایت توجهی نداشتند.
- من نمیدونم چجوری به دوستان ثابت کنم که این کار اولمه و تاکید میکنم زحمت خیلی خیلی زیادی واسش کشیدم 6 ماه وقت گذاشتم و چندین کتاب مطالعه کردم اما به نظر خودم هنوز مبتدی هستم چون همین قدر بلدم نه بیشتر.

در این مورد باید بگم بله حق با شماست این نظر دوستانه که میکن سرعت بالاست من هم ادعا نکردم که سرعت سایتم بهتره یا از این حرفا چون به نظرم میشه سرعتش رو بهتر از سرعت فعلی نمود .
در مورد محتوی هم بگم درسته که محتوا کم داره و تو ظاهر یه سایت ساده هست ولی الان نزدیک به 3000 وبلاگ از خدمات سایت (قالب + ابزارها) استفاده میکنن.

:دییییی
بخیال
بابا ما گوشامون دراز تو هم که میخوای تعطیلش کنی
دیگه کامنت نزار تا تموم شه این بساطططط
والاااا

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:58 صبح
http://www.google.com/#hl=en&output=search&sclient=psy-ab&q=widget+script&oq=widget+script&gs_l=hp.3..0l2j0i22i30l2.1110.4048.0.5664.13.13.0. 0.0.0.647.7493.5-13.13.0...0.0...1c.1.8.psy-ab.MpleF2gfqtU&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44770516,d.Yms&fp=2bd79ddf12b07a86&biw=1440&bih=775

گفتم cms که همه امکانات رو داشته باشه نه اسکریپت که به صورت تکه تکه باشه.
اگه شما بتونید نظیر ابزار نظرسنجی که نوشتم رو پیدا کنید (همه امکانات ابزار رو داشته باشه) واسه من کافیه.

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:01 صبح

حساب کنیدددددد
3 هزاررر وبلاگگگ
کم نیستااااااا باید سرور اختصاصی داشت تا به همشون سرویس داد
یعنی این سایت بایدد حداقل از vps استفاده کنه اونم که هزینه ی ماهیانش حدودا میانگینش 500 600 تومنه رایی 3000 .....
عجیبا قریبااااا
من برای کار اولم بزور یه هاست ودامین رایگان گرفتم
والا خوبه ریسک کردیی از این هزینه ها کردیی
برو باباااا
این راهی که داری میری ما اسفالتش کردیمم
سوتیییی
اینقد سوتی نده پاشو بوره دیگههه

Armita ahamdi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:01 صبح
احمد جان اگر بخواهیم علمی حساب کنیم سایتی که نه قالب داره نه محتوی (البته توهین سازنده نباشه) و عکسهاش هم کم حجم شده هست به نظر شما نباید سرعت انقدر بالا باشه ؟؟؟ چرا الکی بزرگش می کنید[/QUOTE]

من هدفم الکی بزرگ کردن کار نبود فقط به نظرم نسبت به خیلی از سایت های دیگه که به قول خودتون نه قالب دارن نه محتوا سرعتش بیشتر بود حالا نمیدونم این دوستمون چکارکرده اینجوری شده چون من خودم asp کارم از php سر درنمیارم

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:02 صبح
گفتم cms که همه امکانات رو داشته باشه نه اسکریپت که به صورت تکه تکه باشه.
اگه شما بتونید نظیر ابزار نظرسنجی که نوشتم رو پیدا کنید (همه امکانات ابزار رو داشته باشه) واسه من کافیه.

امو ولمون کن تو زاکربرگگ

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:07 صبح
حساب کنیدددددد
3 هزاررر وبلاگگگ
کم نیستااااااا باید سرور اختصاصی داشت تا به همشون سرویس داد
یعنی این سایت بایدد حداقل از vps استفاده کنه اونم که هزینه ی ماهیانش حدودا میانگینش 500 600 تومنه رایی 3000 .....
عجیبا قریبااااا
من برای کار اولم بزور یه هاست ودامین رایگان گرفتم
والا خوبه ریسک کردیی از این هزینه ها کردیی
برو باباااا
این راهی که داری میری ما اسفالتش کردیمم
سوتیییی
اینقد سوتی نده پاشو بوره دیگههه

این رو میگم و تمام.
آره دو ماهه که از vps استفاده میکنم (هزینش هم 70 تومن) دلیل هزینه کردنم این بود که تجربه کار با سرور مجازی رو داشته باشم همین و بس.

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:18 صبح
در ضمن ابزار هایی که گذاشتی نیازمند تجربه در برنامه نویسی و کار با توابع همچنین امنیت بالا هست
میخوای بگی خودت تو 6 ماه نوشتیوووو
استاد شاگرد نمیخوایییی

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:33 صبح
دوستان واقعاً قصد نداشتم به این تاپیک پاسخ بدم ولی متأسفانه میبینم که کار داره به توهین کشیده میشه. روی صحبتم با همه است: اولین شرط رشد کردن، احترام و اولین شرط سقوط، حسادته.
این دوستمون دارن میگن اولین کارشونه. بهشون تبریک میگم. بعنوان اولین کار خیلی خوبه. امیدوارم کارهای بهتری در آینده انجام بدین و اگر هم مشکلی بود، روی کمک دوستانتون در این تالار حساب کنید تا پروژه های بعدی رو در زمان کمتری انجام بدین.
اما چند مورد دیگه رو لازم میدونم یادآوری کنم:
1- سرعت: بخش عمده ای از سرعت این سایت بخاطر اینه که از سرورهای داخل ایران استفاده میکنه. برای مثال، میتونید سرعت بارگذاری سایت ncis.ir رو هم مقایسه کنید. بخش دیگری هم بخاطر Compressکردن محتوای ارسالی به مرورگر و همچنین فشرده سازی تصاویره. بخشهای سمت سرور مثل Cacheکردن یا کوئریهای بهینه و... رو هم مطلع نیستم.
2- استفاده از اسکریپت آماده: اگه واقعاً ایشون تونسته باشن در اولین کارشون، یک CMS آماده رو اینقدر تغییر بدن که هیچ جا حتی توی سورس کد هم اثری ازش نباشه، باز هم جای تقدیر داره.
3- امنیت: سایت شما با خیلی از سایتهای دیگه در ارتباطه. بنابراین، باید به شدت مراقب حملات DoS و DDoS و JS Injection و از این قبیل حملات باشین چون اگه به اون سایتها چنین حملاتی بشه، سایت شما هم چون داره به اونها خدمات میده و بخشهایی از اسکریپتهای شما روی اون هاستها داره اجرا میشه، ممکنه به سایت شما هم آسیب وارد بشه. پس درمقابل اینگونه حملات، سایتتون رو ایمن کنید.
4- توصیه: بد نیست برای امتحان هم که شده، این سایت رو به زبان انگلیسی و با یک هاست خوب و سریع و معتبر مثل LiquidWeb (http://www.liquidweb.com/) پیاده سازی کنید و توی یک فاروم خارجی مشابه همین تاپیک رو ایجاد کنید و بازخوردهای اونجا رو با اینطرف مقایسه کنید. نمیدونم تا کی میخوایم به این اخلاقمون که فکر میکنیم هیچکس بجز ما مغز نداره خاتمه بدیم ولی همینقدر میدونم که تا وقتی چنین اخلاقی داریم، کشورهای توسعه یافته به ما لطف میکنن که میگن جهان سوم وگرنه منصفانه اینه که اصلاً جایی توی جهان نداشته باشیم. تا حالا به این فکر کردین که مارک زاکربرگ هم اولین سایتی که طراحی کرد، فیسبوک بود؟ چرا وقتی یک خارجی چنین کاری میکنه میگیم «ایول، عجب برنامه نویسی» ولی وقتی یک ایرانی چنین سایتی در اولین تجربه اش میسازه میگیم کار خودش نیست؟ تازه این سایت در حد و اندازه خودش خیلی خوبه ولی در قیاس با فیسبوک چیزی نیست. نتیجه چنین تفکری بنظرتون فرار مغزها از کشور نیست؟ فکر میکنید ریشه چنین طرز تفکری چیه؟ آیا حسادت این وسط نقشی نداره؟
یه توصیه صمیمانه به همه دوستان عزیزم دارم: راه صحیح بالاتر از بقیه بودن این نیست که روی یک پله نردبان ترقی بایستید و نگذارید بقیه بالا بیایند. راه درست آن است که آنها را بالا بکشید و خودتان بالاتر بروید.
شرمنده باور کنید زیاد اهل نصیحت و موعظه و اینجور حرفها نیستم ولی قبول کنید در اینجور موارد تجربه ام (کمی) بیشتره.

magicall
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:55 صبح
دوست عزیز منم با admin موافقم
اگر سایتو خودتنون نوشتین از نظر امنیت خوب کار شده
از نظر سرعت چون سرور ایران خریداری کردین بالاست
گرچه سایت شما قالب آنچنان حرفه نداره که زمان زیادی واسه لود بخواد

و در نهایت آفرین

***BiDaK***
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:10 صبح
یعنی چی ؟؟یعنی پرتال ها این قابلیتو ندارن؟؟:لبخند:
خود کلاس همین برنامه نویس که پرتال نویسی هست رو یه سرفصلاشو نگا بنداز:لبخند:

navid3d_69
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:18 صبح
ممنون.
h1 رو به خاطر سئو گذاشتم از طرفی بنظرم چیز بیهوده ای هست چون به درد کاربر نمیخوره و فقط ظاهر سایت رو شلوغ میکنه واسه همین خاطر مخفیش کردم.

شما که سایتت با استاندارد های سئو رنکش بالا رفته چجوری نمی دونین این روشی که استفاده کردین اسمش black seo هست؟ و احتمال ban شدن شمارو خیلی زیاد می کنه

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:25 صبح
همین ادعا های الکی هستن که کارو در ضمینه ی طراحی سایت به شک و شبهه انداخته دیگه
همین اقا (به صورت کلی منظورم از اقا شما نیستید مطمئنا) فردا میاد رقیب میشه و قیمت شکنی میکن
همین کارا رو کردیم طرف میاد با 50 هزار تومن سایت طراحی میکنه دیگه
طرف میاد سئو یه سایتو میگیره 500 تومن بعد بجا اینکه سایت رو optimize کنه میاد تو انجمن و شبکه های اجتماعی براش تبلیغ میکنهه
رنکشو میرسونه به 2 3 بعدشم به خودش افتخار میکنه که من سئو کار کردم ایجور شده
..

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:30 صبح
دوست گرامی، ایشون کی صحبت از قیمت گذاری کردن؟ فقط گفتن سایتم رو ببینید و نظر بدین. حالا اینکه اولین کارشون خوب از آب در اومده، چیز بدیه؟ بین اینهمه اطلاعاتی که درخصوص طراحی و پیاده سازی سایتشون داشتن، چند مورد هم اشتباه باشه (مثل تگ h1 مخفی)، اشکالی داره؟ حتماً باید کسی که سایت خوب طراحی میکنه، همه چیز رو بلد باشه؟ مگه همون فیسبوک که مثال زدم، از اول اینقدر قوی بود؟ یادتون نیست چقدر تغییرات داشت؟ یکسری چیزها حذف شد، یکسری امکانات اضافه شد و...

به صورت کلی منظورم از اقا شما نیستید مطمئنا
ضمناً برای آخرین بار توصیه میکنم لحن صحبت رو دوستانه نگه دارین و از اهانت خودداری کنید. ترجیح میدم اوضاع تالار در حالت دوستانه باقی بمونه و اختیارات مدیریتی صرفاً بعنوان ابزاری جهت هشدار باشه و ازشون استفاده نشه.
به این دوستمون هم که گفتن h1 ظاهر رو خراب میکنه هم باید بگم که بهتره همون h1 و... رو بگذارین ولی با CSS ظاهرش رو درست کنید.
موفق باشید.

omidabedi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:42 صبح
دوست گرامی، ایشون کی صحبت از قیمت گذاری کردن؟ فقط گفتن سایتم رو ببینید و نظر بدین. حالا اینکه اولین کارشون خوب از آب در اومده، چیز بدیه؟ بین اینهمه اطلاعاتی که درخصوص طراحی و پیاده سازی سایتشون داشتن، چند مورد هم اشتباه باشه (مثل تگ h1 مخفی)، اشکالی داره؟ حتماً باید کسی که سایت خوب طراحی میکنه، همه چیز رو بلد باشه؟ مگه همون فیسبوک که مثال زدم، از اول اینقدر قوی بود؟ یادتون نیست چقدر تغییرات داشت؟ یکسری چیزها حذف شد، یکسری امکانات اضافه شد و...
ضمناً برای این دوستمون هم که گفتن h1 ظاهر رو خراب میکنه هم باید بگم که بهتره همون h1 و... رو بگذارین ولی با CSS ظاهرش رو درست کنید.

مگه من گفتم ایشوننن مستقیمااا
نه اتفاقا کاره بسیار خوبیه اصلانم بد نیست
دلیل اینکه این بحث رو مطرح کردم گفتم چیه.
خواستم نقش ما توی بازار سیاه طراحی سایت بگمم که این ما خودمون هستیم که اجازه میدیم اینجور بازار ها بوجود بیان
برای مثال چند سال پیش تو انجمنی ذکر کردم طراحی سایت 50 تومن
کلی کامنت مخالف گذاشتن از اون طرف 50 تا سفارش برام اومد :دیی
اینجور ادمایی هستیم ماا

تو همینجا چند سفارش رو بررسی کردم و قیمت دادم دیگه طرف پیداش نشد رفتم پونیسا دیدم اونجا با 200 هزار تومن قرار شده براش اینکارو انجام بدن
ادرس دامنه ای رو که قرار بود پروژه اونجا راه اندازی بشه هر از گاهی چک میکنم اما با این که قرار بود 5 روزه براش کارو تموم کنه 2 ماهه هنوز هیچی نشده
احتمالا طرف یا یکی دیگه رو پیدا کرده یا بیخیال شده
من تو سایت خودم مقاله ترجمه میکنم میزارم یه کلید تشکر فشار داده نمیشه چرا که ادرس سایت دادم و تبلیغه
اصلا باید رو سایت تبلیغ بشه اما نه با ترفند باید یک چیزی ارائه بدیم
اقا اگر موافق نیستید
بی زحمت نظرتون رو راجع به وب سایتم بدید
:دییییی
تبلیغات اینجوری پسندیده تره
اره

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 12:00 عصر
ممنون دوستان (به ویژه آقای شهرکی و آقای نوید) تگ h1 رو اصلاح کردم.

hamed-php
دوشنبه 19 فروردین 1392, 15:30 عصر
دوستان واقعاً قصد نداشتم به این تاپیک پاسخ بدم
و مثل همیشه مثل میتیکومون آخرش وارد میشید و تاپیکو به سر و سامون میرسونید
---
سایت خوبی درست کردید
نمونه کارهای دیگتون رو هم بگذارید لذت ببرند دوستان

masiha68
دوشنبه 19 فروردین 1392, 18:25 عصر
خوبه
حداقل به نسبت من که 6-7 ماه پیش شروع کردی خوبه
از نظر امنیت هم تا اونجایی که من تست کردم مشکلی نداشت ولی دیشب که داشتم با سایت یکی از متخصیصین سئو تو ایارن ور می رفتم راحت چندتا باگ توش پیدا کردم دی
یه توصیه می کنم ... همیشه در حال یادگیری باش و سعی نکن حس کنی دیگه کار بلد شدی و بسه دی
راستی از واسه سایت از شی گرایی استفاده کردی ؟؟؟؟

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 20:51 عصر
سایت خوبی درست کردید
نمونه کارهای دیگتون رو هم بگذارید لذت ببرند دوستان

گفتم که کار اولمه ، نمونه کار ندارم.

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 20:57 عصر
خوبه
حداقل به نسبت من که 6-7 ماه پیش شروع کردی خوبه
از نظر امنیت هم تا اونجایی که من تست کردم مشکلی نداشت ولی دیشب که داشتم با سایت یکی از متخصیصین سئو تو ایارن ور می رفتم راحت چندتا باگ توش پیدا کردم دی
یه توصیه می کنم ... همیشه در حال یادگیری باش و سعی نکن حس کنی دیگه کار بلد شدی و بسه دی
راستی از واسه سایت از شی گرایی استفاده کردی ؟؟؟؟

- ممنون میشم بفرمایید که باگ تو کدوم قسمت هست.

- یادگیری حتماً رو دنبال میکنم.

- در مورد شی گرایی هم بگم که چون بحث شی گرایی رو دیرتر یادگرفتم فقط در دو بخش از سایت از شی گرایی استفاده کردم.

darkface
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:21 عصر
سلام خسته نباشید
کارتون جالبه و خوبه ولی برای این کار خیلی مدت زمان کمتری را باید صرف میکردید چون واقعا هیچی چیزی نداره و فقط صرفا جهت تجربه شخصی خودت بوده.
البته بعضی چیزا کاملا غیر عادی هست چون پیچ رنگتون میخوره پیش از اینا سایت ثبت شده بوده که بیخیالش میشیم.
ولی در کل در آینده اگر بخوای پروژه بزرگی بنویسی و تایمی که بهشون میدی خوب نباشه قبول نمیکنن.
موفق باشی

A_2006
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:43 عصر
عروس نمی تونه برقصه میگه زمین کجه . شما برنامه نویسان به زمینو زمانو گیر دادید . ها.........

واقعا دوست من کارت بسیار عالیه . حتی اگه پروژه صدمت هم باشه . من خودم آدم حسود و مغروری هستم ولی سایت شما و همچنین رفتار شما درسهای زیادی بهم داد.

دوستان آینه رو چرا میشکنین بیایم خودمون رو اصلاح کنیم .................................................. ..............................

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:45 عصر
سلام خسته نباشید
کارتون جالبه و خوبه ولی برای این کار خیلی مدت زمان کمتری را باید صرف میکردید چون واقعا هیچی چیزی نداره و فقط صرفا جهت تجربه شخصی خودت بوده.
البته بعضی چیزا کاملا غیر عادی هست چون پیچ رنگتون میخوره پیش از اینا سایت ثبت شده بوده که بیخیالش میشیم.
ولی در کل در آینده اگر بخوای پروژه بزرگی بنویسی و تایمی که بهشون میدی خوب نباشه قبول نمیکنن.
موفق باشی

ممنون.
دامنه رو حدود یک سال پیش گرفتم که اون موقع هم فقط html , css بلد بودم و فقط میتونستم قالب طراحی کنم واسه همین در ابتدا چندتا قالب تو سایت بود بعد از گذشت حدود 5-6 ماه شروع به یادگیری php کردم و تو این 6 ماهه گذشته همراه با آموزش امکاناتی رو به سایت اضافه کردم (مثله سیشتم عضویت - ابزار نظرسنجی - ابزار امتیازدهی و تماس بامدیر و ...).

qartalonline
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:53 عصر
عروس نمی تونه برقصه میگه زمین کجه . شما برنامه نویسان به زمینو زمانو گیر دادید . ها.........

واقعا دوست من کارت بسیار عالیه . حتی اگه پروژه صدمت هم باشه . من خودم آدم حسود و مغروری هستم ولی سایت شما و همچنین رفتار شما درسهای زیادی بهم داد.

دوستان آینه رو چرا میشکنین بیایم خودمون رو اصلاح کنیم .................................................. ..............................

ممنون دوست عزیز .
انشالله موفق باشید.

masiha68
سه شنبه 20 فروردین 1392, 10:29 صبح
باگ واسه سایت شما نبوده ... گفتم که یکی از متخصص های سئو نه شما
راستی اگه امکانش باشه قسمت ادمین پنل رو هم یه دیدی بزنم ... خیلی دوس دارم ببینم طراحی داخلی رو چجوری درست کردی
اگه خواستی یوزر پس رو واسم بفرست به صروت پیغام خصوصی : دی

qartalonline
سه شنبه 20 فروردین 1392, 10:47 صبح
باگ واسه سایت شما نبوده ... گفتم که یکی از متخصص های سئو نه شما
راستی اگه امکانش باشه قسمت ادمین پنل رو هم یه دیدی بزنم ... خیلی دوس دارم ببینم طراحی داخلی رو چجوری درست کردی
اگه خواستی یوزر پس رو واسم بفرست به صروت پیغام خصوصی : دی

پنل مدیریتی هنوز بصورت 100% کامل نشده فقط قسمتی برای درج اخبار و مطلب داره و یه قسمت هم برای کنترل کاربران و ابزارها است (که جای کار داره).

ولی میتونید با عضویت پنل کاربران رو مشاهده نمایید.

qartalonline
سه شنبه 20 فروردین 1392, 10:54 صبح
با مشخصات زیر هم میتونید وارد پنل کاربران شوید

ایمیل : test@qartalonline.com
رمز عبور : test

f_talebi
دوشنبه 26 فروردین 1392, 16:38 عصر
الان چجوری نظرت رو php رفت؟؟:لبخند:
دقیقا چه چیزینظرت رو جلب کرد؟:لبخند:

این اولین جمله ی استارتر :

سایت زیر اولین پروژه منه که همراه با یادگیری php و js در حدود 6 ماه نوشتم

لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید! :لبخند:

***BiDaK***
دوشنبه 26 فروردین 1392, 16:44 عصر
این اولین جمله ی استارتر :

لطفا بحث رو به حاشیه نکشونید! :لبخند:
میدونم.ولی اینکه چجور شد نظرتون روو php رفت یهو واسم سوال شد:متفکر: اگه زیباییه سایت نظرتو جلب کرده این ربطی به php نداره

Tarragon
دوشنبه 26 فروردین 1392, 17:02 عصر
منظورشون اینه که یادگیری php آسونه که آقای قارتال آنلاین تونستم تو 6 ماه یادش بگیرن!

qartalonline
دوشنبه 26 فروردین 1392, 21:44 عصر
کلاس نمایش نظرسنجی (بخاطر قولی که داده بودم) :

<?php
class Poll
{

function __construct()
{
$this->db = getDataBaseConnect( __ROOT_INC__ , 'qartal' );

$this->setLanguage(0);

}

function setParam( $id , $page , $style )
{
$this->id = $id;
$this->page = $page;
$this->styleType = $style;
}

function getAds()
{
$this->_ads = '';
}

function selectQuery()
{
$Query = 'SELECT * FROM tools_polls LEFT JOIN tools_pollanswers ON (tools_polls.PollID=tools_pollanswers.PollID) WHERE tools_polls.PollID='.$this->id.' ORDER By PollAnswerListing ASC';
$pollQuery = $this->db->prepare( $Query );
$pollQuery->execute();
$this->pRows = $pollQuery->rowCount();
$this->pInfo = $pollQuery->fetchAll( PDO::FETCH_ASSOC );
}

function getExist()
{
if( isset( $this->pInfo ) && $this->pRows > 1 )
{
$this->_showStatus = array( 1 );
}
else
{
$this->_showStatus = array( 0 , 'نظرسنجی پیدا نشد!' );
}
}

function setLanguage( $default = 0 )
{
if( isset( $this->pInfo[0]['Language'] ) )
{
$_language = $this->pInfo[0]['Language'] ;
}
else
{
$_language = $default ;
}
if( $_language == 0 )
{
$this->__lan__msg_deny = 'دسترسی غیر مجاز!' ;
$this->__lan__msg_unactive = 'نظرسنجی غیر فعال است!' ;
$this->__lan__msg_block = 'نظرسنجی مسدود شده است!' ;
$this->__lan__msg_errorStartTime = 'رای گیری شروع نشده است!' ;
$this->__lan__msg_errorEndTime = 'مدت زمان رای گیری به پایان رسیده است!' ;
$this->__lan__pollTitle = 'نظرسنجی' ;
$this->__lan__resultLinkTitle = 'نمایش کامل نتیجه' ;
$this->__lan__question = 'سوال' ;
$this->__lan__msg_submitVote = 'در حال ثبت رای ...' ;
$this->__lan__msg_voted = 'شما قبلاً در رای گیری شرکت کرده اید.' ;
$this->__lan__msg_thankYou = 'با تشکر از اینکه در رای گیری شرکت نمودید.' ;
$this->__lan__msg_totalVote = 'مجموع آرا' ;
$this->__lan__msg_vote = 'رای' ;
$this->__lan__msg_chooseAnswer = 'لطفاً گزینه ای را انتخاب نمایید.' ;
$this->__lan__direction = 'rtl' ;
$this->__lan__direction_r = 'ltr' ;
$this->__lan__align = 'right' ;
$this->__lan__align_r = 'left' ;
$this->__lan__pageTitle = 'قارتال آنلاین - ' ;
$this->__lan__qartalonline = 'قارتال آنلاین' ;
$this->__lan__creatPollTitle = 'نظرسنجی جدید بسازید' ;
$this->__lan__msg_privateResult = 'نتیجه رای گیری خصوصی است!' ;
$this->__lan__pollResult = 'نتیجه نظرسنجی' ;
$this->__lan__createdDate = 'تاریخ ایجاد' ;
$this->__lan__startDate = 'تاریخ شروع' ;
$this->__lan__endDate = 'تاریخ پایان' ;
$this->__lan__url = 'آدرس' ;
$this->__lan__msg_error = 'خطا' ;
$this->__lan__msg_checkError = 'لطفاً به صفحه قبل بازگشته و گزینه ای را انتخاب نمایید.' ;
}
elseif( $_language == 1 )
{
$this->__lan__msg_deny = 'Access is denied!' ;
$this->__lan__msg_unactive = 'The poll is inactive!' ;
$this->__lan__msg_block = 'The poll is blocked!' ;
$this->__lan__msg_errorStartTime = 'Voting has not started!' ;
$this->__lan__msg_errorEndTime = 'Voting has ended!' ;
$this->__lan__pollTitle = 'Poll' ;
$this->__lan__resultLinkTitle = 'View result' ;
$this->__lan__question = 'Question' ;
$this->__lan__msg_submitVote = 'vote ...' ;
$this->__lan__msg_voted = 'Duplicate vote.' ;
$this->__lan__msg_thankYou = 'Thank you for voting.' ;
$this->__lan__msg_totalVote = 'Total Votes' ;
$this->__lan__msg_vote = 'votes' ;
$this->__lan__msg_chooseAnswer = 'Please choose one option in order to vote.' ;
$this->__lan__direction = 'ltr' ;
$this->__lan__direction_r = 'rtl' ;
$this->__lan__align = 'left' ;
$this->__lan__align_r = 'right' ;
$this->__lan__pageTitle = 'QartalOnline - ' ;
$this->__lan__qartalonline = 'QartalOnline' ;
$this->__lan__creatPollTitle = 'Create poll' ;
$this->__lan__msg_privateResult = 'The poll result is private.' ;
$this->__lan__pollResult = 'Poll result' ;
$this->__lan__createdDate = 'Creation date' ;
$this->__lan__startDate = 'Start date' ;
$this->__lan__endDate = 'end date' ;
$this->__lan__url = 'Url' ;
$this->__lan__msg_error = 'error' ;
$this->__lan__msg_checkError = 'Please choose one option in order to vote.' ;
}
}

function getIpCheck()
{
if( $this->pInfo[0]['IPAllow'] != '' )
{
$this->getIpAllow();
}
elseif( $this->pInfo[0]['IPDeny'] != '' )
{
$this->getIpDeny();
}
}

function getIpDeny()
{
$_userIp = ip2long( getIp() ) ;
$_denyStatus = 0 ;

foreach( explode( '|' , $this->pInfo[0]['IPDeny'] ) as $_ipDeny )
{
if( strpos( $_ipDeny , '-' ) )
{
list( $_ipDeny_start , $_ipDeny_end ) = explode( '-' , $_ipDeny ) ;

if( $_userIp > ip2long( $_ipDeny_start ) && $_userIp < ip2long( $_ipDeny_end ) )
{
$_denyStatus = 1 ;
break ;
}
}
else
{
if( $_userIp == ip2long( $_ipDeny ) )
{
$_denyStatus = 1 ;
break ;
}
}
}

if( $_denyStatus == 1 )
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_deny );
}
}

function getIpAllow()
{
$_userIp = ip2long( getIp() ) ;
$_allowStatus = 0 ;

foreach( explode( '|' , $this->pInfo[0]['IPDeny'] ) as $_ipAllow )
{
if( strpos( $_ipAllow , '-' ) )
{
list( $_ipAllow_start , $_ipAllow_end ) = explode( '-' , $_ipAllow ) ;

if( $_userIp < ip2long( $_ipAllow_start ) || $_userIp > ip2long( $_ipAllow_end ) )
{
$_allowStatus = 1 ;
break ;
}
}
else
{
if( $_userIp != ip2long( $_ipAllow ) )
{
$_allowStatus = 1 ;
break ;
}
}
}

if( $_allowStatus == 1 )
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_deny );
}
}

function getStatusCheck()
{
if( $this->pInfo[0]['Status'] == 0 )
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_unactive );
}
elseif( $this->pInfo[0]['Status'] == 2 )
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_block );
}
}

function getDateCheck()
{
if( $this->pInfo[0]['StartDate'] == 0 || $this->pInfo[0]['StartDate'] <= date('Ymd') )
{
if( $this->pInfo[0]['EndDate'] != 0 && $this->pInfo[0]['EndDate'] <= date('Ymd') )
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_errorEndTime );
}
}
else
{
$this->_showStatus = array( 0 , $this->__lan__msg_errorStartTime );
}
}

function getPoll()
{

if( isset( $this->pInfo[0]['Title'] ) && $this->pInfo[0]['Title'] != '' )
{
$_title = getCleanOut( $this->pInfo[0]['Title'] , '11000000' );
}
else
{
$_title = $this->__lan__pollTitle ;
}

$_submit = '<div id="submit"><input type="submit" name="submit" id="pollsubmit" value="'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['ButtonText'] , '11000000' ).'"></div>';

if( isset( $this->pInfo[0]['Results'] ) && $this->pInfo[0]['Results'] == '1' )
{
$_result = '<div id="result"><a href="/poll/result/'.$this->id.'/" target="_blank">['.$this->__lan__resultLinkTitle.']</a></div>';
}
else
{
$_result = '';
}

$_status='<div id="status"></div>';

if( $this->styleType == 0 )
{
$_question = '<div id="question"><span>'.$this->__lan__question.' : </span>'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Question'] , '11000000' ).'</div>';
}
else
{
$_question = '<div id="question">'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Question'] , '11000000' ).'</div>';
}

$_answer = '';
$keywords = '';
foreach($this->pInfo as $PI)
{
if($PI['PollAnswerValue']!='')
{
$_answer .= '<div id="answer'.$PI['PollAnswerListing'].'" class="answer"><div class="atop"><input type="radio" name="pa" id="pa'.$PI['PollAnswerListing'].'" value="'.$PI['PollAnswerID'].'"><label for="pa'.$PI['PollAnswerListing'].'">'.getCleanOut( $PI['PollAnswerValue'] , '11000000' ).'</label><span></span></div><div class="abottom"><div id="chart'.$PI['PollAnswerListing'].'" class="chart"></div></div></div>';
$keywords .= ','.str_replace( ' ' , ',' , $PI['PollAnswerValue'] );
}
}
$_answer = '<div id="answer">'.$_answer.'</div>';

$this->_keywords = $keywords .','.str_replace( ' ' , ',' , $this->pInfo[0]['Question'] ) ;
$this->_description = $this->pInfo[0]['Question'] ;

$_postParam='<input type="hidden" name="id" value="'.$this->id.'"><input type="hidden" name="type" value="'.$this->styleType.'"><input type="hidden" name="lan" value="'.$this->pInfo[0]['Language'].'">';

$this->_htmlCode = '<form onSubmit="return getResult();" action="/poll/post" method="post" target="_blank">'.$_question.$_answer.$_postParam.$_status.$_submi t.$_result.'</form>';

$this->setTemp($_title);

}

function setStyle()
{
{
if( isset( $this->__lan__direction ) && $this->__lan__direction == 'ltr' )
{
$this->style = '<link href="/poll/file/css/style_ltr.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="all">';
}
else
{
$this->style = '<link href="/poll/file/css/style.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="all">';
}
}
else
{
if( isset( $this->pInfo[0]['CSS'] ) && $this->pInfo[0]['CSS'] != '' )
{
$symbol=array( '@<style[^>]*?>.*?</style>@siU' ,
'@<script[^>]*?>.*?</script>@si' ,
'@<\?php.*?\?>@siU' ,
'@<[\/\!]*?[^<>]*?>@si' ,
'@<![\s\S]*?--[ \t\n\r]*>@' ,
'/<.*?>/' );
$css = getCleanOut( getClean( preg_replace( $symbol , '' , $this->pInfo[0]['CSS'] ) , '1110000000' , '' ) , '1000110000' , "\t" );
$this->style = '<style type="text/css">'.$css.'</style>';
}
else
{
list( $background , $question , $answer ) = explode( '-' , $this->pInfo[0]['Style'] ) ;
$this->style = '<style type="text/css">@charset "utf-8";*{margin:0;padding:0;outline:0;font-family:Tahoma;}div{margin:auto;}a{text-decoration:none;cursor:pointer;direction:'.$this->__lan__direction.';}body{background:#'.$background .';font-size:12px;margin:0 auto;padding:1px;}.clear{float:none;clear:both;}#e rror{text-align:center;margin:50px auto;}#poll{text-align:'.$this->__lan__align.';direction:'.$this->__lan__direction.';}#question{color:#'.$question.' ;font-weight:bold;}#question span{color:#F00;}#answer{padding:10px 0;color:#'.$answer.';text-align:'.$this->__lan__align.';}.answer{display:block;padding:1px; text-align:'.$this->__lan__align.';}.answer input{vertical-align:middle;}.answer label{padding-'.$this->__lan__align.':3px;vertical-align:middle;direction:'.$this->__lan__direction.';}.answer span{font-size:10px;color:#888;}.atop{display:block;}.abotto m{width:100%;display:block;height:7px;float:none;c lear:both;}.chart{float:'.$this->__lan__align.';overflow:hidden;background-color:#039;height:4px;margin:3px;margin-bottom:0;-webkit-border-radius:4px;-moz-border-radius:4px;border-radius:4px;}#status{height:20px;font-size:11px;}.loader{background:url(/poll/file/image/loader.gif) no-repeat '.$this->__lan__align.';height:16px;padding-'.$this->__lan__align.':18px;color:#666;}.accept{color:#094 ;}.error{color:#F00;}#result{text-align:center;padding-bottom:5px;}#result a{color:#555;font-size:11px;}#submit{padding:5px 0;color:#000;text-align:center;}input[type=\'submit\']{color:#333;padding:4px 8px;margin:auto 5px;cursor:pointer;border:#CCC solid 1px;-webkit-border-radius:2px;-moz-border-radius:2px;border-radius:2px;background:#F3F3F3;}input[type=\'submit\']:hover,input[type=\'submit\']:focus{border-color:#999;-webkit-box-shadow:0 0 1px 0 #999;-moz-box-shadow:0 0 1px 0 #999;box-shadow:0 0 1px 0 #999;}input[type="submit"][disabled]{color:#999;border-color:#CCC;-webkit-box-shadow:none;-moz-box-shadow:none;box-shadow:none;}input[type="submit"][disabled]:hover{cursor:default;}</style>';
}
}
}

function setJS()
{
if( $this->page == 'poll' )
{
$this->js = '<script src="http://file.qartalonline.com/js/jquery/jquery-1.3.2.min.js"></script><script>function getResult(){var av=$(\'input:radio[name=pa]:checked\').val();var pi=$(\'input:hidden[name=id]\').val();if ($(\'input:radio[name=pa]:checked\').length){$(\'#status\').html(\'<div class="loader">'.$this->__lan__msg_submitVote.'</div>\');$.ajax({type:\'POST\',url:\'/poll/post\',data:{pa:av,id:pi,type:\'1\',lan:\''.$this->pInfo[0]['Language'].'\'},success:function(m){for(i=1;i<=15;i++){$(\'#pa\'+i).attr(\'disabled\',\'disabled \');}$(\'#pollsubmit\').attr(\'disabled\',\'disabl ed\');if(m==\'voted\'){$(\'#status\').html(\'<div class="error">'.$this->__lan__msg_voted.'</div>\').fadeIn(\'slow\');}else if(m==\'VoteWereRecorded\'){$(\'#status\').html(\'<div class="accept">'.$this->__lan__msg_thankYou.'</div>\').fadeIn(\'slow\');}else{var sr=(m).split(\'-\');var na=sr.length;var tp=sr[0];for(i=1;i<na;i++){var sa=(sr[i]).split(\'|\');var ai=(sa[0]);var ap=(sa[1]);var ac=(sa[2]);var pp=(100*ap/tp);$(\'#chart\'+ai).css(\'background-color\',ac);$(\'#chart\'+ai).animate({width:pp+\'% \'});$(\'#answer\'+ai).children(\'div\').children( \'span\').html(\'[\'+ap+\' '.$this->__lan__msg_vote.' - \'+Math.round(pp)+\'%]\');}$(\'#status\').html(\'<div class="accept">'.$this->__lan__msg_thankYou.'</div>\').fadeIn(\'slow\');$(\'#submit\').html(\''.$this->__lan__msg_totalVote.' : \'+tp+\' '.$this->__lan__msg_vote.'\').fadeIn(\'slow\');}}});}else{$ (\'#status\').html(\'<div class="error">'.$this->__lan__msg_chooseAnswer.'</div>\').fadeTo(\'slow\',1,function(){setTimeout(functi on(){$(\'.error\').fadeOut(\'slow\');},1000);});}r eturn false;}</script>';
}
else
{
$this->js = '';
}

}

function getKeywords()
{
if( !isset( $this->_keywords ) )
{
$this->_keywords = 'قارتال,آنلاین,نظرسنجی';
}

if( !isset( $this->_description ) )
{
$this->_description = 'نظرسنجی';
}

$this->_key_dec = '<meta name="keywords" content="'.$this->_keywords.'" ><meta name="description" content="'.$this->_description.'">' ;
}

function setTemp( $_title , $_jsEnable = 1 )
{
$this->setStyle();
$this->getAds();
$this->getKeywords();

if( $_jsEnable == 1 )
{
$this->setJS();
}
else
{
$this->js = '';
}

{
$_StartHtmlCode = '<!DOCTYPE HTML><html><head><meta charset="utf-8"><title>'.$this->__lan__pageTitle.$_title.'</title>'.$this->_key_dec.$this->style.$this->js.'</head><body><div id="bbody"><div id="top">'.$_title.'</div><div id="body"><div id="right"><div id="poll">';

$_EndHtmlCode = '</div></div><div id="left"><div>'.$this->_ads.'</div></div><div class="clear"></div></div><div id="bottom"><a href="http://www.qartalonline.com" target="_blank">'.$this->__lan__qartalonline.'</a><span> - </span><a href="http://www.qartalonline.com/poll/" target="_blank">'.$this->__lan__creatPollTitle.'</a></div></div></body></html>';

}
else
{
$_StartHtmlCode = '<!DOCTYPE HTML><html><head><meta charset="utf-8">'.$this->_key_dec.$this->style.$this->js.'</head><body><div id="poll">';

$_EndHtmlCode = '</div></body></html>';
}

$this->printOutputCode( $_StartHtmlCode.$this->_htmlCode.$_EndHtmlCode );
}

function setMsg()
{
if( $this->pInfo[0]['MsgDVoted'] != '' )
{
$this->__lan__msg_voted = $this->pInfo[0]['MsgDVoted'];
}
if( $this->pInfo[0]['MsgSubmitvote'] != '' )
{
$this->__lan__msg_thankYou = $this->pInfo[0]['MsgSubmitvote'];
}
}

function startPoll()
{
$this->selectQuery();
$this->getExist();

if( $this->_showStatus[0] == 1 )
{
$this->setLanguage();
$this->getIpCheck();

{
$this->getStatusCheck();

{
$this->getDateCheck();

{
$this->setMsg();
$this->getPoll();
}
else
{
$this->printErrorMessage();
}
}
else
{
}
}
else
{
}
}
else
{
}
}

function getAjaxResult()
{

$cArray = array( '#0078ff' , '#e46666' , '#f0a400' , '#a507d3' , '#44ae16' , '#127b91' , '#bb1bbd' , '#996e6b' , '#83a625' , '#cb4f78' , '#3386c0' , '#00d299' , '#e0a21e' , '#ff0000' , '#599c88' );
$cCounter = 0;
$SumAnswerPoints = 0;

foreach( $this->pInfo as $PI ){

if( !isset( $_result ) )
{
$_result = $PI['PollAnswerListing'].'|'.$PI['PollAnswerPoints'].'|'.$cArray[$cCounter] ;
}
else
{
$_result = $_result.'-'.$PI['PollAnswerListing'].'|'.$PI['PollAnswerPoints'].'|'.$cArray[$cCounter] ;
}

$cCounter++;

$SumAnswerPoints = $SumAnswerPoints + $PI['PollAnswerPoints'] ;
}

$_result = $SumAnswerPoints.'-'.$_result ;

$this->printOutputCode( $_result );

}

function getNormalResult()
{

$SumAnswerPoints=0;
$i=1;
$PollPercentage=0;
$CharStyle='';
$_chart='';
$_startDate='';
$_endDate='';
$_url='';

if( isset( $this->pInfo[0]['Title'] ) && $this->pInfo[0]['Title'] != '' )
{
$_title = $this->__lan__pollResult.' : '.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Title'] , '11000000' );
}
else
{
$_title = $this->__lan__pollResult;
}

foreach( $this->pInfo as $PI )
{
$SumAnswerPoints = $SumAnswerPoints + $PI['PollAnswerPoints'] ;
}

$keywords = '';
foreach( $this->pInfo as $PI )
{
if( $SumAnswerPoints > 0 )
{
$PollPercentage = round( ( ( 100 * $PI['PollAnswerPoints'] ) / $SumAnswerPoints ) , 2 ) ;
}

$_chart .= '<div class="results"><div class="resultsAnswer">'.$i.'. '.getCleanOut( $PI['PollAnswerValue'] , '1100110000' , '--' ).'</div><div class="resultChart"><div class="chart'.$i.'" style="width:'.$PollPercentage.'%;"></div><div class="background"></div></div><div class="points"><span>'.$PI['PollAnswerPoints'].'</span> '.$this->__lan__msg_vote.'</div><div class="percentage">'.$PollPercentage.' %</div><div class="clear"></div></div>';
$keywords .= ','.str_replace( ' ' , ',' , $PI['PollAnswerValue'] );

$i++;
}
$_chart = '<div id="results">'.$_chart.'</div>';

$this->_keywords = $keywords .','.str_replace( ' ' , ',' , $this->pInfo[0]['Question'] ) ;
$this->_description = $this->pInfo[0]['Question'] ;

$_question = '<div id="question"><span>'.$this->__lan__question.' : </span>'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Question'] , '11000000' ).'</div>';

$_totalPoints = '<div id="totalPoints">'.$this->__lan__msg_totalVote.' : <span>'.$SumAnswerPoints.'</span> '.$this->__lan__msg_vote.'</div>';

if( $this->pInfo[0]['Language'] == 0 )
{
$_createdDate = '<div id="createdDate">'.$this->__lan__createdDate.' : <span>'.Date_m2sh( $this->pInfo[0]['Created'] , '2' ).'</span></div>';
}
else
{
$data = substr( $this->pInfo[0]['Created'] , 0 , 4 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['Created'] , 4 , 2 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['Created'] , 6 , 2 );
$_createdDate = '<div id="createdDate">'.$this->__lan__createdDate.' : <span>'.$data.'</span></div>';
}

if( isset( $this->pInfo[0]['StartDate'] ) && mb_strlen( $this->pInfo[0]['StartDate'] , 'utf-8' ) == '8' )
{
{
$_startDate = '<div id="startDate">'.$this->__lan__startDate.' : <span>'.Date_m2sh($this->pInfo[0]['StartDate'],'2').'</span></div>';
}
else
{
$data = substr( $this->pInfo[0]['StartDate'] , 0 , 4 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['StartDate'] , 4 , 2 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['StartDate'] , 6 , 2 );
$_startDate = '<div id="startDate">'.$this->__lan__startDate.' : <span>'.$data.'</span></div>';
}
}

if( isset( $this->pInfo[0]['EndDate'] ) && mb_strlen( $this->pInfo[0]['EndDate'] , 'utf-8' ) == '8' )
{
{
$_endDate = '<div id="endDate">'.$this->__lan__endDate.' : <span>'.Date_m2sh($this->pInfo[0]['EndDate'],'2').'</span></div>';
}
else
{
$data = substr( $this->pInfo[0]['EndDate'] , 0 , 4 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['EndDate'] , 4 , 2 ).'-'.substr( $this->pInfo[0]['EndDate'] , 6 , 2 );
$_endDate = '<div id="endDate">'.$this->__lan__endDate.' : <span>'.$data.'</span></div>';
}
}

if( isset( $this->pInfo[0]['Url'] ) && $this->pInfo[0]['Url'] != '' && $this->pInfo[0]['Url'] != 'http://' )
{
$_url = '<div id="url">'.$this->__lan__url.' : <a href="'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Url'] , '11000000' ).'" target="_blank">'.getCleanOut( $this->pInfo[0]['Url'] , '11000000' ).'</a></div>';
}

$this->_htmlCode = $_question.$_chart.$_totalPoints.$_createdDate.$_s tartDate.$_endDate.$_url;

$this->setTemp( $_title );

}

function showResult()
{
$this->getExist();

{
$this->setLanguage();
$this->getIpCheck();

{
$status=$this->getStatusCheck();

{
if( $this->pInfo[0]['Results'] == '1' )
{
if( $this->styleType == 1 )
{
$this->getAjaxResult();
}
else
{
$this->getNormalResult();
}
}
else
{
$this->printErrorMessage( $this->__lan__msg_privateResult );
}
}
else
{
}
}
else
{
}
}
else
{
}

}

function vote($answerId)
{
$status = 'error';
for( $i=0 ; $i<15 ; $i++ )
{
if( $answerId == $this->pInfo[$i]['PollAnswerID'] )
{
$status = 'accept';
$this->pInfo[$i]['PollAnswerPoints']++;
break;
}
}

if( $status == 'accept' )
{
$query = 'UPDATE tools_pollanswers SET PollAnswerPoints=PollAnswerPoints+1 WHERE PollAnswerID='.$answerId ;
$this->db->exec( $query );

if( $this->pInfo[0]['Results'] == 1 )
{

if( $this->styleType == 1 )
{
$this->getAjaxResult();
}
else
{
$this->getNormalResult();
}

}
else
{
{
$this->printErrorMessage( $this->__lan__msg_thankYou );
}
else
{
$this->printOutputCode( 'VoteWereRecorded' );
}
}
}
else
{
$this->printOutputCode( $this->__lan__msg_error );
}
}

function getVote($answerId)
{
$this->selectQuery();
$this->getExist();

{
$this->setLanguage();
$this->getIpCheck();

{
$this->getStatusCheck();

{

$cookieName = 'QO__Poll'.$this->id ;
$this->setMsg();

// check kardane cooki
if( isset( $_COOKIE[$cookieName] ) && $_COOKIE[$cookieName] == 1 && $this->pInfo[0]['CookieTime'] != 0 )
{
{
$this->printErrorMessage( $this->__lan__msg_voted );
}
else
{
$this->printOutputCode( 'voted' );
}
}
else
{
$cookieTime = $this->pInfo[0]['CookieTime'] ;
$cookieTime = $cookieTime * 86400 ;
setcookie( $cookieName , 1 , time()+$cookieTime , '/' ) ;

$this->vote( $answerId );

}
}
else
{
}
}
else
{
}
}
else
{
}

}

function printErrorMessage( $msg = '' )
{
if( $msg == '' )
{
$msg = $this->_showStatus[1];
}

$this->_htmlCode='<div id="error">'.$msg.'</div>';

$this->setTemp( $this->__lan__pollTitle , 0 );

}

function printOutputCode( $output )
{

echo $output;

}

function __destruct()
{
unset($this->db);
}

}
?>

pcb20parse
دوشنبه 26 فروردین 1392, 21:51 عصر
کو والا من که سایتی ندیدم. منم دارم اولین سایتمو به زبان php طراحی میکنم

qartalonline
دوشنبه 26 فروردین 1392, 21:58 عصر
کو والا من که سایتی ندیدم. منم دارم اولین سایتمو به زبان php طراحی میکنم

قرار بود سایت رو واسه همیشه ببندم واسه همین سایت بسته شده .
ولی بخاطر مشاهده شما دو سه روز فعال میکنم.

8611670474
جمعه 10 خرداد 1392, 15:43 عصر
چرا سایت بسته شد؟؟

qartalonline
جمعه 10 خرداد 1392, 22:41 عصر
سایت زیر شبیه همون سایته با امکانات محدود است
http://www.qartalonline.ir

fa.m2541367
شنبه 11 خرداد 1392, 00:42 صبح
خیلی عالیه خوش بحالتون منم اولین کارمو رو اینترنت گذاشتم اما هم سرعتش خیلی پایینه هم به دل خودم نشست البته خوب چیز زیادی هم نداره اما چون قراره عکس توش زیاد بزارم واقعا سرعتش واسم دغدغه شد میتونین کمکم کنید
www.tazareh.ir (http://www.tazareh.ir)

engmmrj
شنبه 11 خرداد 1392, 01:16 صبح
با مشخصات زیر هم میتونید وارد پنل کاربران شوید

ایمیل : test@qartalonline.com
رمز عبور : test
حساب کاربری شما مسدود شده است.

qartalonline
شنبه 11 خرداد 1392, 08:27 صبح
خیلی عالیه خوش بحالتون منم اولین کارمو رو اینترنت گذاشتم اما هم سرعتش خیلی پایینه هم به دل خودم نشست البته خوب چیز زیادی هم نداره اما چون قراره عکس توش زیاد بزارم واقعا سرعتش واسم دغدغه شد میتونین کمکم کنید
www.tazareh.ir (http://www.tazareh.ir)

ممنون .

فعلا درگیر امتحانات هستم بعد امتحانات باشه کمکتون میکنم.

qartalonline
شنبه 11 خرداد 1392, 08:28 صبح
حساب کاربری شما مسدود شده است.

حساب کاربری test آزاد شد.
(این حساب با سایر حساب ها تفاوتی و محدودیتی ندارد.)

qartalonline
شنبه 11 خرداد 1392, 08:59 صبح
دوستانی که میخوان سایت رو بررسی کنند آدرس زیر به جای آدرس قبلی است.

http://www.qartalonline.ir

engmmrj
شنبه 11 خرداد 1392, 09:16 صبح
حساب admin رو میشه لطف کنید ؟

qartalonline
شنبه 11 خرداد 1392, 09:29 صبح
حساب admin رو میشه لطف کنید ؟

متاسفانه نمیتونم.
حساب admin کاملا جداست و از این بخش کنترل نمیشه.

mahdivpg
شنبه 11 خرداد 1392, 10:33 صبح
بد نیست ! اما چیز خیلی خوبی که توش هست سرعت بالا اومدنش هست .