PDA

View Full Version : اضافه کردن فایل های merge moduleکریستال ریپورت به installsheild

bhz8181
یک شنبه 18 فروردین 1392, 12:10 عصر
با سلام
من فایل های merge module 2013 را از لینک http://downloads.businessobjects.com/akdlm/cr4vs2010/CRforVS_mergemodules_13_0.zip
گرفتمو پس از دانلود فایل های msm رو در install sheild
طبق تصویر زیر اضافه کردم برنامه mdac 8.0 رو هم تیک زدم
اما پس از اضافه کردن فایل های برنامه و ایجادفایل ستاپ (single executable) پس از ایجاد فایل ستاپ یک پیغام خطا نمایش می دهد که در شکل با علامت قرمز مشخص است.(file not found)

دلیل چیه و چه جوری می تونم این مشکلو درست کنم؟
102446
102445

پس از اجرای فایل ستاپ هم محتوای گزارشات کریستال ریپورت نمایش داده نمی شود(البته خطا هم نداره)

bhz8181
دوشنبه 19 فروردین 1392, 20:32 عصر
پیرو پیام قبلیم که مورد عنایت تعدادی از کارشناسان قرار گرفت ولی پاسخی داده نشد! من فایل های برنامه (exe)رو چه با ستاپ یا بدون ستاپ برروی کامپیوترهای مشتری قرار می دم وقتی که صفحه کریستال ریپورت اجرا می شه هیچ چیزی نمایش داده نمی شه. ورژن دات نت 4 و کریستال ریپورت 2013 هست.
نکته ای که هست اینه که برنامه در داخل کد یعنی ویژوال استودیو 2010 وقتی اجرا میشه محتویات فایل های کریستال را نمایش می ده ولی با وجود اینکه crystal report runtimeو فایل های merge module برروی سیستم مشتری نصبه در هنگام اجرای exe برنامه محتویات گزارش نمایش داده نمی شه.

از دوستان و مدیران باتجره و حرفه ای در این زمینه میخواستم بپرسم که واقعا این مشکل یکبار برای همیشه هم برای من و هم برای کسانی که این مشکل ممکنه براشون پیش بیاد حل بشه.

با تشکر.