PDA

View Full Version : حقوق ماهیانه یک طراح وب سایت با فتوشاپ و html,css,html5,css3,jquery

wdmh_70
یک شنبه 18 فروردین 1392, 14:43 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان برنامه نویس

دوستان من قراره در جایی استخدام بشم البته به عنوان طراح وب سایت ، خواستم بدونم حقوق ماهیانه ام را چقدر در نظر بگیرم یا میگیرن.

من به تمام اینها تقریبا مسلطم:
فتوشاپ و html,css,jquery و هم چنین دریم وی ور.

جایی هم که قراره استخدام بشم یک خدمات مهندسی هست.

ممنون میشم یک راهنمایی بفرمایین.

khanlo.javid
یک شنبه 18 فروردین 1392, 15:36 عصر
دوست عزیز چون هنوز تازه کار به شمار میایید حقوق پیشنهادی از طرف شرکت صورت میگیره ، پس باید در مرحله اول به این فکر باشید که بتونید از طراحای حرفه ای شرکت تجربه کسب کنید و زیاد دنبال حقوق نباشید ، به نظر من حدود 400 تا 500 خوبه من خودم 7 ماه پیش 500 میگرفتم + بیمه و تو زمینه html,css,js,jquery,seo,php کار میکردم.

ولی هر چه قدر طراحی هات بهتر باشه و تجربه بیشتر داشته باشی حقوقت میره بالا.:لبخندساده:

موفق باشید.

سعید کشاورز
یک شنبه 18 فروردین 1392, 16:15 عصر
همه چی بستگی به مهارت شما داره و همچنین اون شرکتی که میخای استخدام بشی...
من یه رفیق دارم php و css و jquery , html و javascript به صورت حرفه ای کار میکنه اونوقت بهش پیشنهاد حقوق بین 300 تا 400 میدادن..
بهتر اول تجربه کسب کنی..

hamid_diablo
جمعه 28 شهریور 1393, 17:55 عصر
سلام

واقعا 300 یا 400 هزار تومن؟

این که خیلی خیلی کمه؟ دل زده شدم ...

دانیال دزفولی
جمعه 28 شهریور 1393, 18:26 عصر
واقعا خیلی بده که یه برنامه نویس یا طراح ماهی 400 تومن در آمد داشته باشه
به نظرم یه برنامه نویس یا طراح حرفه ای حد اقل ماهی 1.200 داشته باشه

yasharhi
جمعه 28 شهریور 1393, 18:31 عصر

کاملا درسته حداقل حقوق یک طراح و برنامه نویس باید 1.200 باشه - 300 تومن حقوق تو این دور و زمونه بی معنیه

godofphp
جمعه 28 شهریور 1393, 19:21 عصر
به نظر من بردن اسم برنامه نویس یا طراح حرفه ای کفایت نمیکند
برنامه نویس اگه برنامه نویس باشه حقوقش خیلی بیشتر از این حرفاست و مطمعنا" هم میدونه از کجا پولش رو در بیاره و نیاز نیست که مطیع یه شرکتی باشه که 300 400 تومن بهش پول میدن
مطمعنا" هیچ برنامه نویس هم نمیره برای اونها کار کنه و اون شرکت هم میدونه با این پول نمیتونه برنامه نویس خوب پیدا کنه
پس کسی با این حقوق کار میکنه که تا این حد برنامه نویس باشه نه بیشتر از این

پیام حیاتی
جمعه 28 شهریور 1393, 20:27 عصر
به نظر من بردن اسم برنامه نویس یا طراح حرفه ای کفایت نمیکند
برنامه نویس اگه برنامه نویس باشه حقوقش خیلی بیشتر از این حرفاست و مطمعنا" هم میدونه از کجا پولش رو در بیاره و نیاز نیست که مطیع یه شرکتی باشه که 300 400 تومن بهش پول میدن
مطمعنا" هیچ برنامه نویس هم نمیره برای اونها کار کنه و اون شرکت هم میدونه با این پول نمیتونه برنامه نویس خوب پیدا کنه
پس کسی با این حقوق کار میکنه که تا این حد برنامه نویس باشه نه بیشتر از این

کاملا" موافقم.

hamid_diablo
جمعه 28 شهریور 1393, 20:28 عصر
یکی از اقوام ما نگهبانه.8 ساعت در روز کار میکنه.محل کارشم تهرانه.وسط شهر

داره 1 میلیون میگیره...اونقوت یه طراح باید 400 تومن بگیره...؟

پیام حیاتی
جمعه 28 شهریور 1393, 22:06 عصر
اگر به عنوان کارآموز میخواین برید مشکلی نیست اصلا پول هم نگیریدتجربه کاری مهم تره ابتدای کار ولی اگر کارتونو بلدید به صورت 100 درصد اصلا نیاز به حقوق شرکت نیست پروژه بگیرن درصدی کار کنید 70 شما 30 شرکت که نخوان با حقوق 1 و اندی در ماه پروژهای 3،4 میلیونی ازتون بکشن.

ABZiko
جمعه 28 شهریور 1393, 22:16 عصر
دوستان، به نظرتون تاریخ تاپیک یکم قدیمی نیست؟:متفکر:

ghasvari313
جمعه 28 شهریور 1393, 22:33 عصر

سلام درسته ولی باید جون بکنی و حد اقل برای 3 تا ... شرکت کار کنی(چی کارش میشه کرد اینجا ایرانه و درک نکردن تکنولوژی سخته و تو ذهن همه درست کردن سایت یک چیز بی خاصیت است)

hamid_diablo
جمعه 28 شهریور 1393, 22:42 عصر
به نظرم این رشته و تخصص باید یه صنف داشته باشه ..باید قوانینی وضع بشه که کارفارما سوء استفاده نکنه...من خودم تازه 4 ماهه دارم شروع به یادگیری میکنم...واقعا سخته...فروشندگی نیست که تو 3 ماه همه کارو یاد بگیری...کلی باید سختی کشید .تمرین کرد.//

vimax23
یک شنبه 30 شهریور 1393, 14:54 عصر
عجب سئوالی
هم به توانایی خودت بستگی داره هم به جایی که میخوایی بری کار کنی توش
اگر رزومه درست حسابی داری و تواناییت خوبه اسکچ از 800 هزار تومن شروع میشه روی کارهای شرکتی تا 4 الی 6 میلیون تومن بسته به کارفرمایی که با شرکت شما قرارداد میبنده و نوع طرح داره
تبدیل به کد اگر صرفا ریسپانسیو نباشه و یه دیزاین معمولی باشه تبدیل به کد از 1.500 شروع میشه تا 10 الی 12 میلیون تومن برای ایندکس
صفحه های داخلی هم اگر سبک کار مشابه به طرح ایندکس باشه از صفحه 500.000 تومن میتونه شروع بشه تا 3 میل بسته به تعدد ابزارهایی که تو دیزاین به کار رفته
یه شرکت درست حسابی کار بکنی حقوق ماهیانه نباید زیر 2 و نیم با بیمه قبول کنی چون غیر از این واقعا تو این دوره زمونه نمی صرفه ، بیمه هم ماهی 200 هزار و خورده ای هست نزار از حقوقت کم کنن یه طوری محاسبه کن هزینه هات در بیاد ، همچنین کارفرمای شرکت شما درست حسابی باشه خودشون بیمه رد میکنن
اگر شرکت دارغوزآباد سفلی باشه مطمئنا بهشون بگی بی خیالت میشن!
برای همین هم به توانایی خودت هم به نوع شرکت بستگی داره

vimax23
یک شنبه 30 شهریور 1393, 14:55 عصر
سلام

واقعا 300 یا 400 هزار تومن؟

این که خیلی خیلی کمه؟ دل زده شدم ...

البته تاریخ تاپیک به دوران ژوراسیک برمیگرده
پدر دیتابیس vb در اومد:لبخند: