PDA

View Full Version : حرفه ای: سفارش نرم افزار محاسباتی با استفاده از C#

azizkhany
یک شنبه 18 فروردین 1392, 22:06 عصر
سلام
بنده قصد دارم برای انجام محاسبات فنی نرم افزاری رو جهت تهیه سفارش بدم.
تمایل دارم :
دارای دیتابیس قابل ویرایش ( متناسب با سطوح کاربری متفاوت)
قابلیت گزارش گیری های مختلف
قابلیت ذخیره سازی ، ویرایش ، جستجو ، حذف

سناریو نرم افزار:
پرونده ای به بخش مربوطه ارجاع داده می شه ، متناسب با درخواست پرونده اطلاعات در این نرم افزار ثبت می گردد و بر اساس درخواست متقاضی ( مشتری) نوع محاسبات مشخص میگردد. البته در این مرحله بخشی از اطلاعات می بایست از طریق دیتابیس وارد شود به طور مثال کاربر مشخص می کند که درخواست از فیدر x می باشد که با توجه به اطلاعات وارد شده در دیتابس مشخصات فیدر X در برگه مشخصات پروژه ثبت می گردد.
بعد از ثبت متناسب با نوع در خواست ابتدا محاسبات الکتریکی 140 و سپس محاسبات الکتریکی 140 ، محاسبات الکتریکی 130 ، محاسبات الکتریکی 150 و محاسبات مکانیکی 150 ، محاسبات الکتریکی 190 و ... که فرمول تک تک بخش ها بصورت دسته بندی شده موجود است.
البته محاسبات به صورت حلقه ای خواهد بود ( در صورت تمایل طرحواره نرم افزار خدمت دوستان ارسال می گردد)
بعد از انجام محاسبات ، اطلاعات بدست آمده قابلیت گزارش گیری و ذخیره شدن در دیتابیس را دارا می باشد.
بخشی از امکان گزارش گیری ارائه تجهیزات و اقلام می باشد که این مورد نیز باید ابتدا در دیتابیس وارد گردد و متناسب با گروه های کاری ویرایش گردد.

از دوستانی که مایل به همکاری هستند خواهش می کنم با ایمیل info@msdco.ir مکاتبه نمایند.