PDA

View Full Version : آموزش ایجاد انجمن مثل همین انجمن

merzapoor
یک شنبه 18 فروردین 1392, 23:16 عصر
سلام دوستان !
دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید که من چطوری مثل همین انجمن یه انجمن طراحی کنم
اگر میشه لطف کنید
بگید ممنون

MostafaEs3
دوشنبه 19 فروردین 1392, 02:15 صبح
این انجمن که با vBulletin ساخته شده (همانند بسیاری از انجمن های دیگه مثل موبایلستان یا شاپ کیپر) -- البته نمیدونم نسخه قانونیش هست یا نه :متفکر:

simorgh-hossein
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 23:16 عصر
دوستان اگه بخواییم انجمن موردنظر رو با vBulletin بسازیم و خود سایت اصلی رو با Asp.Net در اینصورت باید 2تا هاست بخریم ؟؟؟ :متفکر:

SilverLearn
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 23:34 عصر
اولا که همه الان دارن از نسخه کرک شدش استفاده می کنن.....
بعدشم تا انجمن سازهایی مثل vBulletin با این همه امکانات وجد داره به نظر من شما نباید وقت خودت رو تلف کنی برای طراحی .....

آقا حسین : انجمن ساز بر پایه asp.net هم هست یه سرچی بکنی چیزهای زیادی پیدا می کنی
بعدشم نیازی نیست دو تا هاست بخری :) کارهای زیادی میشه کرد....

simorgh-hossein
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 09:07 صبح
آقا محمد گل ممنون اینکه جواب دادین ! :قلب:

ولی اگه لطف کنید و بیشتر راهنمایی کنید ، ممنون میشم !

مثلا اینکه چه انجمن سازهایی بر پایه Asp.Net هست ؟ :متفکر:

یا اینکه گفتین که " نیازی نیست دوتا هاست بخری " خب برای اینکار چه کارهایی میشه کرد ؟ :متفکر:

راستی بنظر تو برای ساخت سایت اصلی خوبه که با Asp.Net کار کنیم !

چون تو آینده میخواییم یه سری امکانات و سرویس هایی رو روی سایت بگذاریم ! ( مثلا وب کنفرانس و ... )

simorgh-hossein
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 17:47 عصر
دوستان کسی نیست تو این باره منو بیشتر راهنمایی بکنه ؟ :متفکر:

simorgh-hossein
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 23:03 عصر
آقا محمد میشه شما بنده رو تو این مورد راهنمایی بفرمایید ؟ :چشمک:

simorgh-hossein
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 02:03 صبح
مثل اینکه کسی تو این باره اطلاعاتی نداره ؟؟؟ :متفکر:

mohammad2407
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 02:08 صبح
شما اگر میخوای سایت با ASP بالا بیاری و انجمن ساز vBulletin استفاده کنی باید یک هاست ویندوزی بگیری که php و Mysql پشتیبانی کنه

البته فکر میکنم اگر این کارو کنی یک مقدار سئو vBulletin ضعیف میشه و به خوبی عمل نمیکنه

چون سئو وی بی روی سرور های لینوکسی به صورت 100 درصد عمل میکنه

البته شک دارم . ولی اگر هک وی بی سئو نصب کنی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

simorgh-hossein
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 09:48 صبح
mohammad2407 جان عزیز بابت پاسختون ممنون ! :قلب:

ahsaya
جمعه 01 شهریور 1392, 02:43 صبح
دوستان .

براي نگهداري اطلاعات كاربران انجمن و ساير اطلاعات انجمن نياز به بانك اطلاعاتي هم هست ؟

MMSHFE
شنبه 02 شهریور 1392, 08:59 صبح
نظر خودتون در این مورد چیه؟ اطلاعات کاربران و کلاً انجمن (پستها، تاپیکها و...) رو که تو هوا نگه نمیدارن. باید دیتابیس باشه.

ابوذر محمودی
شنبه 02 شهریور 1392, 11:27 صبح
نظر خودتون در این مورد چیه؟ اطلاعات کاربران و کلاً انجمن (پستها، تاپیکها و...) رو که تو هوا نگه نمیدارن. باید دیتابیس باشه.
شاید نسل های آتی به این تکنولوژی دست یافتند که از بسته های هوا به عنوان ابزار ذخیره سازی استفاده کنند و ایشون به ضرس قاطع چند قدم از ما جلوترن و قطعا آینده نگری ایشون به یقین خواهد پیوست.(یعنی دانشمندان کره زمین الان دارن رو حرف من فکر میکنند؟دانشمندان محترم این نظریه رو قبلاً ثبت کردم،نرین الان به نام خودتون این بسته هوایی رو ثبت کنین ):متفکر:

دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید که من چطوری مثل همین انجمن یه انجمن طراحی کنم
حالا چرا اد چسبیدی به این انجمن که با ویبولتینه؟
من نسخه 4.1.3 رو قبلا بررسی کرده بودم حدود 1000 فایل php فقط داشت،غیر از css,js و ...
من واسه پروژه کارشناسیم میخواستم انجمن بزنم ، بررسی کردم دیدم واسه سه واحد کلی باید عذاب تحمل کنم،آخرشم با چشم گریون برم پروژمو عوض کنم.
من نظرم اینه که شما اول اد نیا تو انجمن php ، اول برو نموداراتو بکش، use case ، کلاس ، دیاگرام ، نموادا ER و... طراحی کن ، بعد برو تو تاپیک مهندسی نرم افزار اونجا مشکلاتشو رفع کن ، رفع شد برو تاپیک دیتابیس اونجا ساختارشو بررسی کن ، بعد کم کم کد نویسی رو شروع کن ، اون قسمت هایی که مشکل داریو بیا مطرح کن تا دوستان کمک کنند.
سوال شما مثل اینه بگن این کوه رو بلند کنین ، نمیشه که !!!
ویبولتین اینقد بزرگه که شما به تعداد فایل های اون ضرب در 2 شایدم 3 شایدم بیشتر ، باید سوالتونو خرد کنین .

ahsaya
یک شنبه 03 شهریور 1392, 09:55 صبح
اطلاعات کاربران و کلاً انجمن (پستها، تاپیکها و...) رو که تو هوا نگه نمیدارن. باید دیتابیس باشه.

ببخشید مدیر محترم .

قصد جسارت نداشتم ها . من مبتدی هستم .

فقط من فکر می کردم تکنولوژی Google Cloud و بالن اینترنتی گوگل تو هواست .

به هر حال با این پیشرفت تکنولوژی آدم نمی دونه چی تو هوا هست چی تو هوا نیست .

البته من منظورم از دیتابیس این بود که چی باشه و چطوری باشه .