PDA

View Full Version : سوال: معرفی منابع

omid2195
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:47 صبح
با سلام:من می خوام سی ++ رو در حد عالی یاد بگیرم،خواهشا دوستان منابعی رو معرفی کنند-من خودم درحد مبتدی هستم(یعنی کتابای دیتل و هربرت شیلد و... خوندم)-حالا لطفا اساتید یه سری منابه به من معرفی کنند که من بتونم با اون برنامه های شبکه رو بنویسم(انگلیسی هم بود مشکلی نداره،اما اگه برای شروع فارسی باشه بهتره)،خواهشا یه طوری باشه که مثلا این 5تا یا20 کتاب یامنابع بتونه منو بطور کامل راه بندازه و من یاد بگیرم.
(اگه سوالم تکراری بود ببخشید،خواهشا منو راهنمایی کنید.)
با تشکر فراوان

A.iman
دوشنبه 19 فروردین 1392, 12:18 عصر
برای اینکه به قول خودتون حرفه ای بشید ، به نظر من دیگه کتاب خوندن خیلی نیاز نیست ، بیشتر تمرین و نوشتن چند تا برنامه ، و بعد اون اشکالاتتونو از همین فروم ها برطرف کنید
اما اگه دنبال شاخه های c++ باشید به نظر من بهتره که اون شاخه ای رو دوست دارین توش جلو برین رو انتخاب کنید(مثلا شبکه یا گرافیک و ....) بعد برین کتابهای اونا رو بخونید.
در کل باید بگید که تو چه زمینه ای میخاید کار کنید.... اگه فقط شبکه باشه که خیلی کتاب به اینگلیسی هست ، با یه سرچ کلی بدست میارید.....به نظر من بهتره برای شبکه لینوکس هم یاد بگیرید ... خیلی مفیده .

UfnCod3r
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:21 عصر
کتاب رو ول کن .
برو چند تا برنامه اپن سورس یا هرچی بگیر و فقط کداشو نگا کن و یاد بگیر . :تشویق:

omid2195
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:34 عصر
برای اینکه به قول خودتون حرفه ای بشید ، به نظر من دیگه کتاب خوندن خیلی نیاز نیست ، بیشتر تمرین و نوشتن چند تا برنامه ، و بعد اون اشکالاتتونو از همین فروم ها برطرف کنید
اما اگه دنبال شاخه های c++ باشید به نظر من بهتره که اون شاخه ای رو دوست دارین توش جلو برین رو انتخاب کنید(مثلا شبکه یا گرافیک و ....) بعد برین کتابهای اونا رو بخونید.
در کل باید بگید که تو چه زمینه ای میخاید کار کنید.... اگه فقط شبکه باشه که خیلی کتاب به اینگلیسی هست ، با یه سرچ کلی بدست میارید.....به نظر من بهتره برای شبکه لینوکس هم یاد بگیرید ... خیلی مفیده .
سلام:خیلی ممنون از راهنمایی تون-من می خوام شبکه رو دونبال کنم-لطفا راهنمای در این زمینه دارید به من بدین،خواهشا یه طوری منو راهنمایی کنید که مثلا من بعد از خوندن منابع درست، دیگه کاملا راه افتاده باشم(مثلا بگید فلان کتاب رو بخون بعد فعلان منبع و...).
با تشکر فراوان

omid2195
دوشنبه 19 فروردین 1392, 13:35 عصر
کتاب رو ول کن .
برو چند تا برنامه اپن سورس یا هرچی بگیر و فقط کداشو نگا کن و یاد بگیر . :تشویق:
سلام:خیلی ممنون از راهنمایی تون-می شه یه چندتا برنامه که برای شبکه نوشته شده ر وبه من معرفی کنید(البته خیلی پیچیده نباشه)
با تشکر فراوان

#target
دوشنبه 19 فروردین 1392, 15:24 عصر
اینجا یک نمونش داره . بخش مثال هم داره
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ms738545(v=vs.85).aspx

و اینجا
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ee663286(v=vs.85).aspx

با کمی جستجو خیلی کتاب و مطلب بدست میا

omid2195
دوشنبه 19 فروردین 1392, 17:03 عصر
اینجا یک نمونش داره . بخش مثال هم داره
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ms738545(v=vs.85).aspx

و اینجا
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ee663286(v=vs.85).aspx

با کمی جستجو خیلی کتاب و مطلب بدست میا
سلام:تشکر از راهنمایی تون-اگه ممکنه کتاب به من معرفی کنید تا الکی وقتمو تلف نکنم-این سایت های که رفتم واسه rfc هستش،باید اینارو هم یاد بگیرم؟
با تشکر

omid2195
سه شنبه 20 فروردین 1392, 08:38 صبح
سلام:از اساتید خواهش می کنم منو راهنمایی بکنید
با تشکر فراوان

omid2195
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:02 عصر
سلام:کسی نیست یه راهنمای کنه؟:گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه:

karimi72
سه شنبه 20 فروردین 1392, 19:20 عصر
دوست عزیز شما می توانید برید کتاب بر نامه نویسی سوکت ها را مطالعه کنی (متاسفانه درست اسمش یادم نیست سرچ در اینترنت پیدا می شود )
ویک کتاب دیگر هست
جناب مهندس فرهادنیا زحمتشو کشیدن و یه کتاب به نام آموزش برنامه نویسی سوکت با زبان برنامه نویسی ++c نوشتند در حدود 200صفحه
فکر کنم pdf باشه اگر پیایش کردید حتما در این جا بگذاریدش چون من pdf آن را ندارم .

omid2195
جمعه 23 فروردین 1392, 23:54 عصر
دوست عزیز شما می توانید برید کتاب بر نامه نویسی سوکت ها را مطالعه کنی (متاسفانه درست اسمش یادم نیست سرچ در اینترنت پیدا می شود )
ویک کتاب دیگر هست
جناب مهندس فرهادنیا زحمتشو کشیدن و یه کتاب به نام آموزش برنامه نویسی سوکت با زبان برنامه نویسی ++c نوشتند در حدود 200صفحه
فکر کنم pdf باشه اگر پیایش کردید حتما در این جا بگذاریدش چون من pdf آن را ندارم .
با سلام:ممنون از راهنمایی تون-من این کتاب رو دارم(فکر کنم از سایت تک بوک دانلودش کردم)-این کتاب رو بخونم حله؟خواهشا یه روال رو به من بگید-مثلا بگید فلان منابع رو بخون بعد برو فلان سایت یا فلان کار رو بکن.
با تشکر فراوان