PDA

View Full Version : استفاده از تابع در ماژول یک فایل اکسس از یک فایل دیگر با پارامتر

FastCode
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:24 عصر
CallByName و Application.Run جواب ندادن.
چیز دیگه نداره این VBA؟
(خودم یک زمانی VB کار میکردم.ولی زیاد یادم نیست.میدونم این هم به سرنوشت بقیه سوالهام دچار میشه ولی پرسیدم)

Abbas Amiri
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:32 عصر
CallByName و Application.Run جواب ندادن.
چیز دیگه نداره این VBA؟
(خودم یک زمانی VB کار میکردم.ولی زیاد یادم نیست.میدونم این هم به سرنوشت بقیه سوالهام دچار میشه ولی پرسیدم)

سلام

احتمال قوی تابع موردنظر دارای آرگومان است که با Application.Run به مشکل برخورده اید . ولی حل شدنی است.

FastCode
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:39 عصر
آرگومانش یک کلاس هست که خودم تعریف کردم.
ولی بدون این کلاس که نمیشه.

برنامه اینطویه
یک کوئری میگیرم.
مشخص میکنم هر سطر از اطلاعات باید با چه پلاگینی پردازش بشه.(برنامه تا قبل از این از وجود پلاگین هیچ اطلاعی نداره)
اطلاعات رو با یک کلاس براش میفرستم و انتظار دارم نتایج رو در همون کلاس جا بده(همینجا مشکل دارم)
نتیجه رو میگیرم و بقیه عملیات.

یعنی مایکروسافت نمیتونست به جای VBA یه چیز دیگه درست میکرد؟ C++A

Abbas Amiri
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:57 عصر
دوست عزیز خود ماهم به اندازه کافی از این دست کمبودها رنج می بریم . ولی اکسس همینه ، آنهایی که محیط اکسس براشون کوچک میشه به محیطهای بزرگتر کوچ می کنند.

FastCode
دوشنبه 19 فروردین 1392, 22:19 عصر
من الان دارم از اکسس برای Export کردن اطلاعات DataGridView توی C# استفاده میکنم.
یعنی اکسس جواب این رو هم نمیده؟
فکر کنم اینطور که بوش میاد باید یک برنامه کوچک بنویسم که همونجا کامپایل بشه. و پلاگین ها رو لود کنه و کامپایل کنه و اجرا.خیلی باحال میشه.
یعنی این الان میشه زندگی من تا دو روز آینده
Write a code that runs a compiler that compiles some other Code that runs the same compiler to compile some plugin to execute