PDA

View Full Version : تابحال قالب در تم فارست فروختید ؟

yasharhi
دوشنبه 19 فروردین 1392, 22:32 عصر
تا حالا کسی قالبی رو برای فروش در تم فارست قرار داده ؟ قالب های معمولی رو هم قبول میکنن ؟ کلا می شه روی فروش قالب در تم فارست حساب کرد ؟

yasharhi
سه شنبه 20 فروردین 1392, 12:49 عصر
کسی تجربه نداره ؟

mehbod.rayaneh
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:02 عصر
سلام
تم فارست ک ن! ولی تو چنتا سایت ایرانی مث همین همیار وردپرس هستند دوستانی ک قالب برای فروش میذارن!
میتونی اونجا بپرسید شاید کسی تجره جهانی هم داشته باشه! :لبخند:

yasharhi
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:49 عصر
سلام
تم فارست ک ن! ولی تو چنتا سایت ایرانی مث همین همیار وردپرس هستند دوستانی ک قالب برای فروش میذارن!
میتونی اونجا بپرسید شاید کسی تجره جهانی هم داشته باشه! :لبخند:
چرا کسی قالبهاش رو جهانی نمی فروشه ؟ باوجود اینکه در آمدش به دلاره

mehbod.rayaneh
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:55 عصر
خوب بلاخره هر کی 1 سلیقه ای داره!
فرهنگ هر جایی 1 طرح خاصو نمیپسنده!
اگه توجه کرده باشید قالبایی ک توسط ایرانیا طراحی میشن خعلی خوشکلن!
ولی قالب خارجیا ک فارسی میشن ن!
این ب نظر اونا برعکسه!
فک کنم یکی از دلایل همین باشه!!!
دلیل دیگه هم شاید ب خاطر اینه ک ایرانیا قالب ltr طراحی نمیکنن!!!

yasharhi
سه شنبه 20 فروردین 1392, 18:03 عصر
خوب بلاخره هر کی 1 سلیقه ای داره!
فرهنگ هر جایی 1 طرح خاصو نمیپسنده!
اگه توجه کرده باشید قالبایی ک توسط ایرانیا طراحی میشن خعلی خوشکلن!
ولی قالب خارجیا ک فارسی میشن ن!
این ب نظر اونا برعکسه!
فک کنم یکی از دلایل همین باشه!!!

دلیل دیگه هم شاید ب خاطر اینه ک ایرانیا قالب ltr طراحی نمیکنن!!!
بله قالبهای ایرانی با خارجی خیلی فرق دارن مخصوصا که قالب های خارجی جنبه گرافیکی پایینی دارند

ولی درآمد طراحی قالب خارجی خیلی بهتر از ایرانیه

meisam3322
سه شنبه 20 فروردین 1392, 20:04 عصر
این ایمیلی که شما واسه من فرسادین. ولی هیچ کدوم از لینک ها کار نمیکنه . از همه مهمتر لینک مربوط به اف تی پی و کنترل پنل. فقط زحمت بکشید ایمیل بزنین به رادکام و بگین لینک های اف تی پی و کنترل پنل کار نمیکنه

دوست عزیز فکر کنم شما تا حالا از قالبهای خارجی استفاده نکردی. بنده چند ساله توی کار طراحی وب هستم و هر چی قالب افتضاح دیدم واسه ما ایرونی هاست.

SlowCode
سه شنبه 20 فروردین 1392, 20:20 عصر
دوست عزیز فکر کنم شما تا حالا از قالبهای خارجی استفاده نکردی. بنده چند ساله توی کار طراحی وب هستم و هر چی قالب افتضاح دیدم واسه ما ایرونی هاست.

حالا هرچی که نه!
مثلا من بین سایت های خارجی قالبی مشابه سایت asandownload یا p30download رو ندیدم.
یا سایت های جدید دیگه.
به نظرم سایتهای خارجی بیشتر روی سادگی توجه میکنن، مخصوصا سایت های روسی واسه گرافیک زیاد انرژی صرف نمیکن.
آقا میثم شما بیشتر از من تو طراحی کار کردی اگه سایت خیلی خوشگلی دیدی آدرسش رو بده تا نگاه کنیم.
البته من نمیگم سایتهای خارجی خوشگل نیستنا!! کلی بحث میکنیم.

yasharhi
سه شنبه 20 فروردین 1392, 22:38 عصر
حالا هرچی که نه!
مثلا من بین سایت های خارجی قالبی مشابه سایت asandownload یا p30download رو ندیدم.
یا سایت های جدید دیگه.
به نظرم سایتهای خارجی بیشتر روی سادگی توجه میکنن، مخصوصا سایت های روسی واسه گرافیک زیاد انرژی صرف نمیکن.
آقا میثم شما بیشتر از من تو طراحی کار کردی اگه سایت خیلی خوشگلی دیدی آدرسش رو بده تا نگاه کنیم.
تو خارج سایتها روی کاربردی بودن کار میکنن ولی تو ایران به گرافیک اهمیت میدن . بخوام توضیح بدم خیلی طول میکشه ولی بدونید کاربر برای دیدن یک اثر گرافیکی به سایت نمی آد بلکه به سایت مراجعه میکنه تا مشکلش رو حل کنه

BahmanDB
سه شنبه 20 فروردین 1392, 23:11 عصر
تا حالا کسی قالبی رو برای فروش در تم فارست قرار داده ؟ قالب های معمولی رو هم قبول میکنن ؟ کلا می شه روی فروش قالب در تم فارست حساب کرد ؟

دوست من قالب نفروختیم اما از قالبهاشون استفاده کردیم هرکودومو ÷سند کردین انتخاب و میل بزنید .

در ضمن می تونید
1- از نمونه کاراتون به اونها بفرستید و خودتون اعلام همکاری نمایید
2- سایتهایی هستند که می تونید تو اونها عضو بشید و بصورت سفارشی برای اونها کار کنید البته با دلار
که درآمد خوبی هم داره .
کارهایی از قبیل برنامه نویسی - ترجمه - طراحی قالب و . . .

freelancer

b.dindoust@yahoo.com

yasharhi
دوشنبه 26 فروردین 1392, 20:48 عصر
بحث منحرف شد !

hosseinhotmail
شنبه 14 دی 1392, 16:59 عصر
شما می تونید برای خرید و فروش قالبهای خود در سایت w3template.ir (http://w3template.ir) عضو شوید و به راحتی قالبهای خود را به فروش برسانید. با هر قیمتی که خودتان دوست دارید
به سایت ما سر بزنید

_mojitaba_
یک شنبه 15 دی 1392, 07:34 صبح
حالا هرچی که نه!
یا سایت های جدید دیگه.
http://www.cssdesignawards.com/

soroush.r70
یک شنبه 15 دی 1392, 22:41 عصر
یک سایتی به نام mehr-design.ir هم برای فروش قالب هست

esmaeilbf
یک شنبه 15 دی 1392, 23:34 عصر
از سايت تم ياب استفاده كنيد به عنوان ايده برتر سال در جشنواره وب ايران هم انتخاب شد