PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد top most و اسکین ها و قفل نرم افزار

asd313
سه شنبه 20 فروردین 1392, 13:11 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز و گرامی

دوستان خدا وکیلی انجمن رو دو روزه زیر و رو کردم و به نتیجه ی دلخواهم نرسیدم (البته به جز در مورد اسکین ها)

دو سه تا سوال دارم خواهش میکنم جوابمو کامل بدید من مبتدی هستم و مثل شما حرفه ای نیستم

سوال اولم اینه که :

1.چطور میشه یه کاری کرد که با زدن تیک چک باکس ، فورم ما حالت top most بگیره و اگه تیک چک باکس رو برداریم از حالت top most خارج بشه؟

2.آیا میشه یه کاری کرد که این تیک در بوردر فورممون قرار بگیره؟ یا اسکینی هست که با زدن یه دکمه از اون (دکمه ای مثلا به شکل pin) به حالت top most در بیاد؟

3.سوال سومم در مورد قفل کردن برنامه اس میخوام روی برنامه ای که با سی شارپ مینویسم قفل نرم افزاری بزارم هر کامپیوتری قفل مخصوص به خودشو داشته باشه و برا فعال سازیش من باید کد بدم ، اگه میشه این مورد رو کامل کامل کامل توضیح بدید من توی انجمن چندتا پست دیدم راجب این موضوع لکن به جواب خودم نرسیدم و فقط گیج شدم و یه توضیح کامل و جامع داده نشده بود لطفا کمکم کنید

منتظرم

التماس دعا

یا علی مدد

alexmcse
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:33 عصر
سلام
سوال 1
private void checkBox1_CheckedChanged(object sender, EventArgs e)
{
if (checkBox1.Checked == true)
{
this.TopMost = true;
}
else if (checkBox1.Checked == false)
{
this.TopMost = false;
}
}

سوال 2

bool top = true;
private void button2_Click(object sender, EventArgs e)
{
if (top == true)
{//اینجا میتوانی به باتن مورد نظر عکس اضافه کنی مثل نرم افزار بابیلون که یک دکمه دارد برای تاپ ماست کردن که بصورت پین است
this.TopMost = true;
top = false;
}
else if (top == false )
{
this.TopMost =false ;
top = true;
//اینجا میتوانی به باتن مورد نظر عکس اضافه کنی مثل نرم افزار بابیلون که یک دکمه دارد برای تاپ ماست کردن که بصورت پین است
}
}
سوال 3
دوست من شما مبتدی هستید

mehrdad1991h
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:37 عصر
جواب ها :
سوال 1 : کدش اینجوری میشه :

if (chbOnTop.Checked == true)
{

this.TopMost = true;
}
else
{
this.TopMost = false;
}

سوال 2 : بله شدنی است

سوال 3 :

با گفته های موجود در این تاپیک بهتره بگم بیخیال شوید !!!!
یا اینکه بدید به یه فرد حرفه ای براتون این قسمت را درست کنه
روش کار اینه که از سیستم فردی که برنامه را نصب میکنه یه سری اطلاعات مثلا سریال رم یا ... میگیری که فقط سیستم همون فرد داره و کمی بالا پایینش میکنی و نهایتا یه کد میکنی و میدی به کاربر کاربر اون کد را باید بدهد به شما
شما یه برنامه دیگه هم درست میکنی و کدی که بهت داده را توش میزاری و یه کارایی روش میکنی و کد جدید در میاری میدی به کاربرت
در برنامه اصلی هم دقیقا شبیه به همون کارا که در برنامه دوم کردی را باید بزاری که انجام بشه
حالا کاربر کد را از شما گرفته و میزنه تو برنامه اگه دقیقا جوابی که تو برنامه به دست اومده با جوابی که کاربر زده یکی باشه خوب اکتیو میشه برنامه در غیر این صورت هم نمیشه

حالا چون کرکرها زیاد هستن و شما هم تازه کاری و از اینام سر در نمیاری فکر میکنم اگر خودت اقدام کنی مثل این میمونه که هیچ کدی برا برنامه ات نزاشتی !
از اونجایی هم که این کد نویسی بررای هر برنامه ای و هر چیزی باید متفاوت باشه فکر نمیکنم کسی حاضر بشه برای شما همینجوری کدی که خودش نوشته را بزاره چون برنامه های خودش هم دیگه فایده نداره و کلا اسی میبینن همه .....

موفق باشید

موفق باشید

asd313
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:34 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

تشکر از جواب های خوبتون خدا خیرتون بده ان شا الله

و اما بعد ! :

دوستان ممنون از این چیزایی که گفتید اما من هر کاری کردم نتونستم به استایل بوردر pin اضافه کنم حالا زیاد مهم نیست ولی اگه شد راجب این قسمت بیشتر توضیح بدید (هر چند آنچنان مهم نیست) ممنون میشم

اما در مورد قفل نرم افزاری باید بگم که من بحث امنیت و کرک شدن فعلا برام مهم نیست چون نرم افزاری که میخوام درست کنم نمیخوام فروشی باشه اما نمیخوام دست هر کسی بیوفته (البته فعلا برام بحث امنیتش مهم نیست )

میشه یه جوری مثلا یه چند صد تا چند هزار پسورد یک بار مصرف برا پروژه مون درست کنیم به این شکل که هر کسی اون کد رو استفاده کنه برنامه براش فعال میشه اما دیگه نمیتونه اون کد رو به کسه دیگه ای بده؟

این مسئله خیلی برام مهمه میدونم مبتدی هستم و به قول شما نمیشه یاد بگیرم ولی تا جایی که امکانش هست راهنماییم کنید (بازم میگم بحث امنیتش فعلا برام زیاد مهم نیست چون نمیخوام فروشیش کنم)

ممنون یا علی

mehrdad1991h
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:47 عصر
چه بگویم اخر !!!
بیا داداش این را بگیر فقط یه نمونه است ازش استفاده کن
خودت یکم تغییرش بده که حداقل یه ذره فرق کنه با این سورسی که اینجا بوده (بهخاطر خودت میگم) ببین این به کارت میاد حالا (http://barnamenevis.org/showthread.php?387567-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%28%DA%A9%D8%AF-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%29&highlight=%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87+%D9%82%D9 %81%D9%84)
مورد دوم اینکه اگر رمز میخوای بسازی یه فایل پی اچ پی درست کن توش یوزر و پس ست کن برای هر کاربر تو یه هاست اپلود کن یوزر و پسورد کاربر را بفرست به اون فایل و با اون فایله چک کن اگه درست بود اوکی بفرسته برا برنامه اگر اشتباه بود کنسل بعد تو برنامه اگه اوکی داده بود کاربر را لاگین کن و گرنه نه .... ! (اینم روشی است ولی فکر نمیکنم یزاد جالب باشه ولی بدم نیست)
همون فایل پی اچ پی هم میتونی رمز یه بار مصرف بسازی و....
ولی فعلا همون لینکی که برات گذاشتم بهتر از همه است (البته اگر کمی تغییر بدی)
موفق باشی
تشکر !!؟؟؟

asd313
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:52 عصر
راستی تا یادم نرفته بگم که مثلا اگه بخوام این چک باکس رو توی فورم دو بزارم و اگر تیکشو بزنم فورم یک top most بشه باید چیکار کنم؟

برای عوض کردن بوردر و یا اسکین بازم به این روش چیکار باید بکنم؟ مثلا با لیست باکس این کارو بکنم (به این روش یعنی اینکه رادیو باتم ها یا لیست باکس در فورم دو باشه اما با انتخاب هر کدوم یک از اونها بوردر فورم یکمون عوض بشه نه بوردر فورم دو)

alexmcse
سه شنبه 20 فروردین 1392, 19:57 عصر
در باتن فرم 2
مینویسی
if( checkBox1 .Checked ==true )
{
foreach (Form frm in Application.OpenForms)
{
if (frm is Form1)
{
Form1 f1 = (Form1)frm;
f1.TopMost=true ;
}

else if( checkBox1 .Checked ==false )
{
foreach (Form frm1 in Application.OpenForms)
{
if (frm1 is Form1)
{
Form1 f1 = (Form1)frm1;
f1.TopMost=false ;
}
}
}

barnamenevisjavan
سه شنبه 20 فروردین 1392, 22:30 عصر
برای قفل برنامه میتونی از کامپوننت
PS-27 استفاده کنی سرچ کن تو همین انجمن هست.کارت رو راه میندازه