PDA

View Full Version : اضافه کردن دستوراتی به کنترل AdRotator

NiLoOfAr
شنبه 15 آذر 1382, 10:17 صبح
چگونه می توان به کنترلِ AdRotator دستوراتی از قبیل Add, Chang, Delete اضافه کرد به طوری که با کلیک کردن بر روی Ad مربوطه و وارد شدن در یک Panel این دستورات را update کرد.مثلا با استفاده از دستور Add تعدادی Advertisement به اینAd اضافه کرد و ...

Vahid_Nasiri
شنبه 15 آذر 1382, 18:49 عصر
http://www.w3schools.com/aspnet/control_adrotator.asp

NiLoOfAr
شنبه 15 آذر 1382, 20:05 عصر
مرسی از لطفتون آقای نصیری
اگر مشکلم برطرف نشد مزاحمتون می شم :oops:

Vahid_Nasiri
شنبه 15 آذر 1382, 20:50 عصر
خواهش می کنم.

NiLoOfAr
پنج شنبه 20 آذر 1382, 22:47 عصر
آقای نصیری راستش من در سایتی که شما لطف فرمودین فرستادین, در مورد Order هایی که خدمتتون عرض کرده بودم Search کردم اما چیزی پیدا نکردم, در صورت امکان بیشتر راهنماییم کنید :oops:

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 20 آذر 1382, 23:18 عصر
ببینید این کنترل از یک فایل xml برای نمایش دادن تبلیغات استفاده می کند. در این فایل ایکس ام ال شما مسیر فایل تبلیغی و حق تقدم نمایش و غیره را ذکر می کنید.
دو راه وجود دارد :
1- این فایل را به صورت استاتیک در نظر بگیرید و فقط اطلاعات آن خوانده و نمایش داده می شود.
2- اگر قسمت مدیریت دینامیک می خواهید برای آن ایجاد کنید نیاز است تا با نحوه ی ادیت کردن فایلهای xml در دات نت آشنا شوید.

NiLoOfAr
جمعه 21 آذر 1382, 22:24 عصر
ببخشید آقای نصیری نحوه ی ادیت کردن این فایل ها در سایت مذکور هست یا از کتاب استفاده کنم؟ :?: البته من چند تا کتاب رو بررسی کردم در مورد اضافه کردن امکاناتی مثل اون Order ها چیزی دستگیرم نشد به همین علت مزاحم شما می شم, پس عذر من رو بپذیرید :)

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 27 آذر 1382, 21:58 عصر
برای ادیت کردن این فایلها حتما لازم است با ساختار فایلهای XML آشنایی داشته باشید که خود آن یک مبحث جدا است.
بنابراین فعلا خواندن یک کتاب برای شروع XML توصیه می شود.