PDA

View Full Version : سوال: مشكل نمايش عكس فقط در صفحه اول طراحي شده در ASP.net

tolid123456789
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 09:14 صبح
سلام
بنده در ASP.net دو صفحه طراحي كردم كه در صفحه اول هيچ عكسي لود نمي شه ولي وقتي در زمان اجرا از صفحه اول به صفحه دوم مي رم عكسا ي صفحه دوم مشكل ندارند و لود ميشن
لازم به توضيحه كه صفحه اول در Web.config به عنوان صفحه login تعريف شده و به عبارتي اگر مستقيما بخواهيد به صفحه دوم بريد اين اجازه به شما داده نميشه و شما به صفحه اول وارد مي شيد تا يوزر پسورد رو بزنيد و سپس به صفحه دوم بريد.
در اين صفحه اول كه يوزر و پسورد وجود داره من هر عكسي ميزارم نمايش داده نميشه

لطفا كمك كنيد

HellisH
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 09:29 صبح
پیشنهاد میکنم با استفاده از developer tolls در browser تون که در اون اجرا مسکنید viewsource بکنید و ببینید آدرس عکسی که به عکستون دادید در موقع اجرا چی هست
بعضی اوقات این مشکل یش میاد که نحوه آدرس دهی به عکس اشتباهه و موقع runtime آدرس اشتباه تولید میشه

tolid123456789
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 09:45 صبح
سلام
آدرس رو چك كردم دسته
تو يه سايت خارجي گفته شما اگه از اهراز هويت استفاده كنيد اين مشكل پيش مي ياد و بايد كد زير رو در قسمت وب كانفيگ اضافه كنيد

<location path="Images">
<system.web>
<authorization>
<allow users="*" />
</authorization>
</system.web>
</location>
ولي وقتي من اضافه كه مي كنم ارور ميده
وب كانفيگ من الان به شكل زيره:
<authentication mode="Forms">
<forms name="MyAppCookie" loginUrl="~/Forms/Login/Login_frm.aspx" protection="All" timeout="1" defaultUrl="~/Forms/Main/Mainfrm_frm.aspx"></forms>
</authentication>
<authorization>
<deny users="?"/>
</authorization>

Mohammadvb6
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 11:02 صبح
سورس کد قسمتی از برنامه که مشکل داره بزارید.

saeed31641
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 11:19 صبح
دوست عزیز الان مشکل شما اینه که در صفحه اول قسمت لوگین هست هیچکونه عکسی نشون داده نمیشه درست.

سوالات:
صفحه اول مسترپیج استفاده کردی
عکسایی که گذاشتی ادرس شون تست کردی درسته
برای عکس از css استفاده کردی

dazizi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 20:57 عصر
با سلام
من هم همین مشکل رادارم و در پاسخ به سئوالات شما عرض کنم که من masterpage دارم که بعد از login فراخوان می شود و عکس های داخل آن نمایش داده میشود همچنین از آدرس ها درست است چون وقتی وارد و برنامه می شوم و سپس خروج نموده و مجددا صفحه login می آید عکسها نمایش داده می شود ضمن اینکه از css هم یرای عکسها استفاده نمی کنم

tolid123456789
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 09:50 صبح
سلام مشكل من حل شد
من وقتي از درون ASP.net صفحه رو اجرا مي كردم عكس هاي صفحه اولم كه به قول شما لوگين هم توش هست لود نمي شد ولي صفحات بعدي عكس ها رو نشون مي داد
ولي وقتي با IIS صفحه خودم رو باز كردم همه چيز درست شد و عكسهاي صفحه لوگين هم لود مي شند
در كمپيوتر من اگر از طريق ASP.net صفحه باز شه عكس هاي اولين صفحه لود نمي شند
ولي اگر با IIS لود بشه عكس ها لود ميشند
در برنامه من كاربراي شبكه داخلي صفحه اول رو كه لوگين هم داره با عكس هاش مشاهده مي كنند

arefba
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 10:41 صبح
از مرورگر متفاوت که در کلاینت ها استفاده نمی کنید ؟
بگید اسم پوشه عکساتون چیه و برای مثال به یک عکست چجوری آدرس دادی ؟