PDA

View Full Version : مشکل در اتصال VB.NET به mysql در هاست سایت

alu0075
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:52 عصر
درود بر شما دوستای گلم
من می خوام که mysql را به وی بی وصل کنم ، با استفاده از کانکتورش این کار را انجام دادم حالا وقتی که از منوی tools>>connect to database می زنم نوع دیتابس را mysql می زنم و به لوکال هاست ومپ سرور وصل میشه و باهاش یه دفتر تلفن هم نوشتم اما حالا می خوام به جای mysql توی ومپ سرور از phpmyadmin توی سایتم استفاده کنم اما وقتی توی server name اس کیو ال سایتم یعنی mysql.ugig.ir را میزنم بلافاصله این ارور را میده
unable to connect to any of the specified MYSQL hosts
معنی این خطا این میشه
ناتوان در اتصال به هرگونه هاست مای اس کیو ال خاص و مشخص
ضمنا اضافه کنم من توی نت گشتم مشکل خی از خارجی ها هم هست که توی اکثر فروم ها بی پاسخ مونده
ولی هوش ایرانی یدونست،
اضافه کنم که مشکل از ویندوز یا ویژوال استودیو چون اصلا به سرور اینترنت وصل نمیشه چون سرعت نت من پایینه اگه وصل میشد حتما یک مقدار طول میکشید تا ارور بده و اینکه مشکل از فایروال هم نیست
شما تست کنید نتیجه بهم بگید
اینم اطلاعات اس کیو الم
باید بگم مشکل از رایگان بودن هاست هم نیست یه هاست پولی هم دارم تست کردم
ببخشید طولانی شد
پیشاپیش از جواباتون ممنون
servername: mysql.ugig.ir
username: u107865547_win
password :123456

amirmms
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:56 عصر
این سوال بار ها پرسیده شده است.
لطفا یه جست و جو در سایت کنید

alu0075
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:36 عصر
دوستان لطفا کمک کنید چون گشتم مورد مناسب پیدا نکردم
لطفا اصلا دوباره بگید

امین مستانی
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 13:33 عصر
با سلام

دسترسی ریموت به سرور های دیتابیس معمولا به خاطر ملاحظات امنیتی غیر فعاله .
من هم میخواستم همین کار رو بکنم برای همین یه هاست خریدم که اتصال ریموت داشته باشه ولی مشکلاتی که بعدا فهمیدم وجود داره دیگه از این کار صرف نظر کردم .
به نظر من بهتره از یک صفحه php واسطه برای رد و بدل کردن اطلاعات استفاده کنید که هم به مراتب راحته هم سریع تره .

من خودم جدیدا از همین روش استفاده کردم و خیلی خوب جواب داد.

موفق باشید

behnam2010
سه شنبه 07 بهمن 1393, 18:11 عصر
با سلا م و تشکر
از آقای
امین مستانی (http://barnamenevis.org/member.php?192916-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C) تقاضا دارم که نحوه استفاده از این روشو بذارید که هم من و هم بقیه دوستان از تجربیات شما استفاده کنیم
چون من هم تصمیم به ارتباط دادن vb.net با دیتابیس درون هاست دارم ولی این روش که از یک صفحه php به عنوان واسطه استفاده کنمو نمیدونم
خوشحال میشم که راهنماییم کنید
با تشکر