PDA

View Full Version : سوال: جمع یک تکس باکس و جواب در تکس باکس دوم

davidrobert
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:46 عصر
سلام خسته نباشید من میخواستم شماره سنده که تکس باکس اولم به دست میاره رو با یک جمع کنه و در شماره فاکتور قرار بده یعنی اگه شماره سند 4 بود با یک جمع بیشه و شماره فاکتور بیشه 1005 یعنی شماره سند از یک شروع بیشه ولی شماره سند از 1000 و به طور خوتکار یک عدد اضافه کنه به صورت جمع به تکس باکس یعنی یعنی تکس باکس اول به طور خوتکار عوض شد 3 بود شود 4 مقدار 4 با یک جمع بیشه و به مقدار 1000 که در شماره فاکتور وجود داره اضافه بیشه 1004 به 1005 اضافه بیشه ممنون میشم کمک کنید من رو با تشکر.تکس باکس شماره سند و فاکتور هر جفتشون خواصیت RaedOnlye شون شده True که طرف نتونه چیزی بنویسه داخل تکس باکس سند و فاکتور بلکه خود سیستم وارد کنه ممنون میشم کمک کنید من رو با تشکر.

sohil_ww
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:00 عصر
می تونی تو پایگاه دادت اینکارو بکنی بگی به ازای هر رکورد 1 عدد به شماره سند اضافه بشه از 1 شروع شده باشه و همچنین 1 عدد به شماره فاکتور و شماره فاکتورم از 1000 شروع بشه !

mthreat.info
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:52 عصر
سلام خسته نباشید من میخواستم شماره سنده که تکس باکس اولم به دست میاره رو با یک جمع کنه و در شماره فاکتور قرار بده یعنی اگه شماره سند 4 بود با یک جمع بیشه و شماره فاکتور بیشه 1005 یعنی شماره سند از یک شروع بیشه ولی شماره سند از 1000 و به طور خوتکار یک عدد اضافه کنه به صورت جمع به تکس باکس یعنی یعنی تکس باکس اول به طور خوتکار عوض شد 3 بود شود 4 مقدار 4 با یک جمع بیشه و به مقدار 1000 که در شماره فاکتور وجود داره اضافه بیشه 1004 به 1005 اضافه بیشه ممنون میشم کمک کنید من رو با تشکر.تکس باکس شماره سند و فاکتور هر جفتشون خواصیت RaedOnlye شون شده True که طرف نتونه چیزی بنویسه داخل تکس باکس سند و فاکتور بلکه خود سیستم وارد کنه ممنون میشم کمک کنید من رو با تشکر.

منظورت رو کامل نفهمیدم ولی برای تکس اول و جعمش با 1000 میتونی از

textBox2.Text =(Convert.ToInt32( textBox1.Text) + 1000).ToString();

davidrobert
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 09:18 صبح
ممنون جواب گرفتم از این کد
textBox2.Text =(Convert.ToInt32( textBox1.Text) + 1000).ToString();textBox2.Text =(Convert.ToInt32( textBox1.Text) + 1000).ToString();