PDA

View Full Version : راهنمایی برای خرید سایت

marjan_gh
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 19:23 عصر
با سلام
راهنمایی می خواستم در مورد خرید هاست!
در واقع یه هاست ارزون می خوام برا نمونه کار و از طرفی سایتهای فروش هاست رو که می بینم بعضی از آیتم هاش رو متوجه نمیشم
به http://www.netafraz.com/hosting.php نگاه کنید و
اینا هم سوالات من!
بانک اطلاعاتی(برنزی یک عدد)
subdomain
ftp کاربر
park domains
addon domains
حداکثر بازدید روزانه(یعنی اگه مثلا بیشتر از 4000 نفر بود سایت چه بلایی سرش می یاد؟)
حداکثر حجم بانک(با توجه به اینکه برنزی فقط یه دونه داره یعنی فقط می شه یه سایت توش آپلود کرد؟ پس sub domain چه صیغه ایه؟)
سیستم عامل(همه رو نوشته لینوکس! من دارم asp کار می کنم را حت اجرا می شه؟)
کنترل پنل direct admin
php.d.x
سرویس دهنده ی وب
ممنون می شم اگه جواب بدین!

marjan_gh
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 19:25 عصر
دوستا توی تایپ تیتر سوا ل اشتباه کردم و به نظر می رسه امکان ویرایش نداره

saeed31641
جمعه 23 فروردین 1392, 00:03 صبح
اگه نمونه کار فقط میخای برو somee.com
البته شاید خودت می دونستی این سایتو.حال اگه دلیل خاصی داره استفاده نمیکنی بگو تا بیشتر البته اگه تونستیم کمک کنیم

marjan_gh
جمعه 23 فروردین 1392, 00:13 صبح
برای اون سوالات جواب مشخصی ندارین با توجه به اینکه تا حالا سایتم رو آپلود نکردم!

saeed31641
جمعه 23 فروردین 1392, 00:25 صبح
Add-on Domain امکان اضافه کردن چندین دامنه روی یک هاست را به ما میدهد.
به طور مثال www.persianicon1.com نام دامنه ای است که میخواهیم به سرور persianicon.com اضافه کنیم. میتوانیم از طریق Add-on domain یک ساب دومین در سایت خود ایجاد کنیم و دامنه مورد نظر خود را روی آن تنظیم کنیم، به این صورت persianiconthebest.persianicon.com
حال وقتی که در مرورگر خود www.persianicon1.com را وارد کنیم بدون اینکه متوجه شویم به یک ساب دامنه در persianicon.com متصل شده ایم و سایت www.persianicon1.com را مشاهده میکنیم.
در حقیقت Addon Domain امکان استفاده از چندین دامنه روی یک هاست را فراهم میکند

با Parked Domain قادر هستید تا چند دامنه را به سایت خود متصل نمایید.

تجزیه وتحلیل مثل امار سایت رو می تونی با گوگل آنالیتیکز

subdomain
WWW.AMIR.COM
WWW.A.AMIR.COM
////////چون شما گفتی فقط بریا نمونه کار من پیشنهاد اون سایتو دادم

marjan_gh
جمعه 23 فروردین 1392, 00:37 صبح
برا سیستم عامل چی؟ لینوکس بودن مانع asp نیست؟

کلا هیچ راهی وجود نداره که یه هاست بخریم و چند سایت رو توش آپلود کنیم؟ می خوام بدونم اون گزینه تعداد دیتا بیس چیه؟ برا بعضی ها نوشته بود مثلا 3 تا دیتابیس!

کنترل پنل دایرکت ادمین چی هست؟

saeed31641
جمعه 23 فروردین 1392, 00:40 صبح
در هاست شما یه دیتا بیس مسزای حالا الگه بخای چند تا بزاری اجازه بهت میده
کنترل پنلم که خوت SOMEE.COM داره دیگه می تونی به برنامه رو هاست دسترسی داشته باشی
واسعه سیستم عامل فکر نکنم ولی دقیق نمیدونم راستش بخوای

sh.eng
جمعه 23 فروردین 1392, 01:18 صبح
دوستمان saeed31641 (http://barnamenevis.org/member.php?208682-saeed31641) توضیحاتی داد با اجازه تکمیلشون میکنم.
بانک اطلاعاتی: همان طور که گفته شده شما فقط میتونید یک بانک داشته باشید که به تعداد subdomain مربوط نیست. ممکنه سایتی چند subdomain داشته باشه ولی یک بانک داشته باشه و یا برعکس. پس اگر شما به چند بانک نیاز دارید نمیتوانید از آن استفاده کنید.
سیستم عامل: شما باید سیستم عاملی را انتخاب کنید که asp.net را ساپورت کنه که ویندوز این قابلیت را داره.
حداکثر بازدید روزانه: ترافیک روزانه بازدید از سایتتون رو مشخص کرده که اگر بیش از اندازه باشه دیگه آن روز سایت قابل دسترس نیست.