PDA

View Full Version : برنامه حسابداری تحت شبکه

saeed zarei
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 19:15 عصر
سلام
من دارم یه پروژه حسابداری تحت شبکه مینویسم . به نظر شما لیست کدهای کل و معین و ... رو هربار از سرور بگیرم تو سرعت اجرای برنامه مشکلی پیش نمیاد ؟ یعنی هر کلاینت به هر چیزی نیاز داشت از سرور بگیره .
یا بهتره تمام اطلاعات ضروری رو هنگام لود برنامه در دیتاست بریزم و از اونا استفاده کنم ؟

veniz2008
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 19:51 عصر
سلام.
بهترین کار اینه که به هر شخص چیزی رو بدید که بهش نیاز داره. بارگذاری تمام اطلاعاتی که شاید بخشی از اون استفاده نشه کار درستی نیست.(استفاده بیهوده از سخت افزار سیستم و کند شدن اضافی برنامه مخصوصا در لحظه لود اولیه). بهتره که برای هر شخص درخواستش رو رسیدگی و مدیریت کنید. میتونید برای یک شحص اگر حجم اطلاعات درخواستیش زیاده اونو مدیریت کنید و یکباره تمام اطلاعات رو بهش ندید (در عمل هم به تمام اطلاعات نیاز نخواهد داشت).

tooraj_azizi_1035
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 20:33 عصر
سلام
وقتی کاربر شما فقط منوهایی رو می بینه که به اونها دسترسی داره خود به خود به اطلاعات دیگر دسترسی نداره که بخواد اونا رو لود کنه.
اطلاعات کل و معین و ... رو روی سرور نگذارید کجا می خواید بذارید؟

JaVaD_1900
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 23:49 عصر
اطلاعات جداول کل و معین و تقضیلی و ... که مونده به سطح کدینگ حسابداری شما، چند تا جدول خیلی کم حجم هست، هیچ تو سرعت حسابداری فرقی نداره
حسابداری هیچ کجاش سرعت رو نمیاره پایین مگه ترازنامه ها، اونم مونده چجوری کد نویسی کنی و پردازشها کجا باشه

اگه سرعتش اومده دقیق اطلاعات بدین تا اساتید راهنمایی کنن.