PDA

View Full Version : C#‎ , sql200

nazipaiz90
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 22:30 عصر
سلام من برنامه ازمونگیر انلاین رو از این سایت دانلود کردم که با سی شارپ 2008 نوشته شده و sql 2000 .ولی من خودم sql رو با 2008 باز کردم و بدون هیچ خطایی باز شد حالا مشکل اینجاست که من برنامه رو با ویژوال استودیو 2010 باز کردم به کانکشن ارور میده ذوباره با ویژوال استودیو 2008 هم باز کردم باز به کانکشن ارور میده خودم فکر میکنم به خاطر ورژن sql هست که با 2000 بوده و 2008 من باز کردم حالا میخام دوستان کمک کنند کانکشن رو هم مینویسم اینجا که اگه مشکلی داره اصلاح کنید:افسرده: یه دنیا تشکر :قلب:

static public void creatconnection()

{

connection.Close();

connection.ConnectionString=

"Server=.;DataBase=Azmoongir;Integrated Security=True";

connection.Open();

command.Connection = connection;

}

veniz2008
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 22:50 عصر
سلام.
لطف کنید و برای تاپیک هاتون اسم مناسب انتخاب کنید. اینو به این دلیل میگم که مثلا 10 نفر میان بخاطر کمک به شما جواب میزارن ولی مدیر سایت (که حق هم داره) میاد و تاپیک رو بخاطر عنوان نامناسب حذف میکنه.
اما درباره مشکلتون:
از (local) به جای . (نقطه) استفاده کنید. اگر جواب نداد بایستی نام instance مربوط به sql خودتون رو بهش اختصاص بدید. کافیه sql رو run as adminstrator کیند و در پنجره لاگین نام instance رو ببینید. عکس زیر رو توجه کنید. در قسمت server name کلمه بعد از \ رو وارد کنید. مثلا برای سیستم من کانکشن استرینگ بصورت زیر میشه :

SqlConnection con = new SqlConnection("server = .\\md2008;database = DBPresent;Integrated Security = True");

102670http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png