PDA

View Full Version : سوال: ثبت اطلاعات در دیتا گرید به صورت ردیفی و چاپ و ذخیره اطلاعات هنگام فاکتور

davidrobert
جمعه 23 فروردین 1392, 09:33 صبح
سلام خسته نباشید من میخواستم اطلاعات خودم رو داخل دیتا گرید وارد کنم یعنی وقتی شماره سند رو زدم کل اطلاعات رو در کل فیلد ها به هم نشون بده و تعداد ، قیمت و تخفیف رو حساب کنه داخل دیتا گرید و شماره ردیف هم پشت سر هم وارد کنه و در آخر کل خرید رو محاسبه کنه و قیمت کل رو بده و در هنگام چاپ اطلاعات شماره ردیف تعداد نام کالا و قیمت و در آخر فاکتور تاریخ خرید و قیمت خرید هم بده که وقتی روی چاپ زدیم اطلاعات ثبت کنه و بعد چاپ و در آخر داخل دیتا گرید رو خالی کنه مثل برنامه فروشگاه که اجسناس خرید داره شده رو ردیفی چاپ میکنه و در آخر پرینت میده به طرف اجناس خریداری شده رو ممنون میشم اگه همچین فایلی داشته باشید و در آختیارم قرار بدید که بدونم اطلاعات داخل دیتا گرید رو چطور حساب کنم با تشکر فراوان.

JaVaD_1900
جمعه 23 فروردین 1392, 10:04 صبح
سلام، خب این کار که شما گفتین کلا یجا نمیتونی پیدا کنی به این راحتی، میتونی از کامپوننت های استفاده کنی اما اونی که این همه امکانات داشته باشه من ندیدم!!
به نظر من خودت باید کنترل کنی همشو و کد بنویسی، میتونی راحت از رویدادهای DataGrid استفاده کنی و هر فیلد رو که وارد میشه بخونی و نصبت به اون اطلاعاتی و بیاری و در آخر هم با یه دکمه اطلاعات داخل گرید رو ثبت کنی و بفرستی به چاپ!
حالا شروع کن، تو هر قسمتی مشکل بود اساتید کمک میکنن، تو سایت هم خیلی از این نمونه ها و کار با Grid میتونی پیدا کنی