PDA

View Full Version : سوال: نحوه خروج کامل از برنامه تو سی شارپ

Behnam6670
جمعه 23 فروردین 1392, 22:22 عصر
سلام من یه برنامه نوشتو تو سی شارپ یه فرم لاگین دارم وقتی کاربر لاگین میکنه فرم لاگین رو مخفی میکنم و فرم اصلی رو نشون میدم منتهی وقتی فرم اصلی رو میبندم برنامه چون فرم اصلیش بازه کامل خارج نمیشه و تو قسمت Task Manager باید ببندمش .چیکار باید بکنم که بعد زدن دکمه خروج کل برنامه بسته بشه.راستی برا بستن فرم دوم کد زیر رو نوشتم

this.close()

khokhan
جمعه 23 فروردین 1392, 22:25 عصر
سلام من یه برنامه نوشتو تو سی شارپ یه فرم لاگین دارم وقتی کاربر لاگین میکنه فرم لاگین رو مخفی میکنم و فرم اصلی رو نشون میدم منتهی وقتی فرم اصلی رو میبندم برنامه چون فرم اصلیش بازه کامل خارج نمیشه و تو قسمت Task Manager باید ببندمش .چیکار باید بکنم که بعد زدن دکمه خروج کل برنامه بسته بشه.راستی برا بستن فرم دوم کد زیر رو نوشتم

this.close()

if (MessageBox.Show("are you sure to exit?", "alert", MessageBoxButtons.YesNo, MessageBoxIcon.Question) == DialogResult.Yes)
Application.Exit();
else { }

Alfred188
جمعه 23 فروردین 1392, 22:26 عصر
سلام، تو OnUnload صفحتون اینو اضافه کنید
Application.Exit();

Behnam6670
جمعه 23 فروردین 1392, 22:42 عصر
tanks a lot

m.lajevardi
شنبه 24 فروردین 1392, 09:24 صبح

this.close()

در هر پروژه ای که از چند فرم استفاده میشود باید از کلاس َApplication استفاده کرد
Application.Exit();