PDA

View Full Version : مشکل نصب php.exe

abazari
شنبه 24 فروردین 1392, 09:13 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
بنده چندوقتی است که درگیر یک صفحه سایت هستم
این صفحه php می باشد
مشکل اولم این است که جهت راه اندازی روی iis باید php.exe را نصب کنم که در مراحل نصب آن دچار مشکل شده ام به دلیل آنکه در انتهای مراحل نصب و راه اندازی گفته شده که باید php.ini-recomended به php.ini تبدیل شود اما اصلا من چنین موردی را ندارم و بجای آن php.ini-develope و php.ini-product را دارم حال باید چکار کنم؟
مشکل دومم این است که شاید سوال خیلی پیش پا افتاده ای باشد: آن هم این است که پس از نصب php من باید wamp را هم نصب کنم چگونه بین ومپ و iis ارتباطی وجود خواهد داشت و من چگونه هم می توانم از ومپ دیتابیسم را دریافت کنم و روی iis راه اندازی کنم
لطفا مرا راهنمایی کنید بسیار دچار سردرگمی شده ام و این صفحه کاری است که از طرف محل کارم به من محول شده است
باسپاس

milad_d993
شنبه 24 فروردین 1392, 11:54 صبح
با نصب wamp server هم php و هم mysql نصب میشه
دیگه لازم به ور رفتن با iis و php.ini و... نیست

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 11:59 صبح
شما IIS رو غیر فعال کنید و Wamp Server رو نصب کنید. دیگه نیازی به این تغییرات (فایل php.ini-recommended و...) نخواهید داشت.

abazari
شنبه 24 فروردین 1392, 14:50 عصر
باتشکر از شما
از شما خواهش میکنم بنده را راهنمایی بفرمائید که چگونه با استفاده از wamp مانند iis کاری کنم که کلاینت ها به صفحه بنده دسترسی پیدا کنند؟

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 14:56 عصر
اگه توی شبکه داخلی هستین، کافیه روی آیکن Wamp کلیک کنید و Put online رو بزنید و از بقیه بخواین با IP داخلی شما به سرورتون وصل بشن. اما اگه با اینترنت میخواین کار کنید، باید IP Valid بگیرین.