PDA

View Full Version : اتصال به بانک ملت (تاریخ فروردین 92)

prg_mail
شنبه 24 فروردین 1392, 18:19 عصر
سلام عزیزان

ما تا مرحله دریافت یوزر پس تست از بانک رو پیش رفتیم حالا از 0 تا 100 اسکریپتهای روی نت رو تست کردیم اما تو بگو 1 اپسیلون کارمون جلو نرفت یه عزیزی فقط میشه بگه چجوری با این تست بریم تو صفحه پرداخت بانک-ممنونم

چیزیایی که الان داریم :
هاست پی اچ پی + ترمینال عملیاتی + نام کاربری + رمز عبور + نام پذیرنده

خدا خیرتون بده-اگرم کمک نکردین لطفا یک صلوات بفرستید.

با تشکر

Unique
شنبه 24 فروردین 1392, 20:24 عصر
چه کمکی میخواین ؟؟ ببینید اصول کارش که کاملا مشخصه و اگه document ی که بانک میده به همراه توضیحاتش را بخونید خیلی سر راسته ! یک وب سرویس هست که من با nusoap خیلی راحت بهش وصل شدم ، مراحل خیلی سر راسته توی همین انجمن هم کلی پست در این زمینه هست. کجای کار مشکل دارین ؟‌ php میدونید یا میخواین کسی براتون راه اندزای کنه ؟! ،بر اساس چیزهایی که دارین شما هنوز کاری نکردین !!!

prg_mail
شنبه 24 فروردین 1392, 20:31 عصر
من میخام فقط یک تست بگیرم که بانک ببینه من پرداخت انجام دادم ، ممنون میشم یک عزیزی راهنمایی کنه

prg_mail
دوشنبه 26 فروردین 1392, 01:10 صبح
مدیران ، روعسا ، عزیزان ؟...

prg_mail
سه شنبه 27 فروردین 1392, 10:17 صبح
شخصی نیست کمک کنه - باور کنید مشکل خیلیا همینه :ناراحت:

Tarragon
سه شنبه 27 فروردین 1392, 14:00 عصر
مدیران ، روعسا ، عزیزان ؟...
رؤسا یا روعسا؟:لبخند:

Unique
سه شنبه 27 فروردین 1392, 14:51 عصر
من میخام فقط یک تست بگیرم که بانک ببینه من پرداخت انجام دادم ، ممنون میشم یک عزیزی راهنمایی کنه

تست که آخرین مرحله انجام کاره ! شما در چه مرحله ای هستیند ؟
۱ - آیا محصولات یا خدمات خود در سایت قرار دادین
۲ - سبد خرید و امکان مدیریت آن را برای کاربر به وجود آوردین ؟
۳ - مراحل اتصال به وب سرویس بانک و انتقال کاربر به سایت بانک را انجام ذادین ؟
۴ - مرحله برگشت از سایت بانک و تایید نهایی فاکتور پرداخت و اراپه محصول یا خدمات به مشتری را انجام دادین ؟

شما اصلا نگفتین کجا مشکل دارین ! تست گرفتن زمانی کامل هست مه همه مراحل انجام شده باشه ! حالا مشکل در مرحله ۳ دارین ؟ چه خطایی میگیرین ؟ اصلا documnet های بانک را خوندین ؟ تا کجاش اجرا کردین ؟

به خاطر این همه سوال هیچ کس به شما جواب نمیده ! به چی جواب بدهند ؟
لطفا کامل توضیح بدین تا بیخودی تاپیک پست نخوره ، مدیر انجمن خیلی لطف داره که پست های بدون سوال مشخص را که همش درخواست جواب دارند ولی سوالی نپرسیدن حذف نمیکنه !

prg_mail
سه شنبه 27 فروردین 1392, 17:54 عصر
با قدردانی از شما- به مراحل 3 و 4 که شما فرکودین میگن تست-مراحل 1 و 2 لازیم نیست-ما یک فرم داریم که توش همه چیز ثابته مثل قیمت-تاریخ-شماره سفارش فقط دکمه ارسال به بانکو زدیم متصل شه به یانک-همینو راهنمایی کنید سایر موارد 1-2 رو به صورت دینامیک انجام میدم-من بیشتر یک فرم لازم دارم که سابکیتش کنی بدون خطا بره تو صفحه پرداخت بانک-از بانک یوزر و پس هم گرفتم

با تشکر از وقتی که صرف کردین

shahriyar3
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 00:47 صبح
داکیومنت های بانک مثال داره
با بانک ملت کار نکردم ولی بانک های دیگه یه متدی رو از یک کلاسی فراخوانی میکنی
یک سری پارامتر ها مثل شماره مشتری و یوزر نیم و پسورد و تاریخ و ... بهش میدی
یه امضای دیجیتال برات درست میکنه اون امضا رو به همراه بقیه فیلد که اسمشونو خط بالا نوشتم توی فرم میزاری پست میکنی به url بانک
برای تست یک گزینه داره که test = true هست وقتی تست با موفقیت انجام شد اونو مساوی false میکنی
شما داکیومنت های بانک و بخونی کامل متوجه میشی

Unique
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 01:12 صبح
با قدردانی از شما- به مراحل 3 و 4 که شما فرکودین میگن تست
با توجه به صحبت شما به نظر من به این مراحل میگن پیاده سازی درگاه بانکی ! تست یه چیز دیگست که بعدش انجام میشه و معمولا هم خود بانک انجام میده تا حساب شما را فعال و باز نگه دارند !
هم من و هم دوست خوبم شهریار اشاره کرد که بهتره document های خود بانک و فایل مثال php اونها را بررسی کنید ! حالا بماند که اگه یه جستجو با عنوان "درگاه ملت" توی همین انجم انجام بدی کلی مطلب پیدا میکنی !

با بانک ملت کار نکردم
به نظر من بهترین درگاه مال ملته ! اکثر درگاه ها اختلاف حساب پیدا میکنند (یه اصطلاخی داره الان یادم نیست) اما ملت خدایی کارش درسته !‌ در ضمن پورسانت هم روی خرید ها نمیگیره. سامان هم بد نیست اما پورسانت میگیره ! پارسیان هم نه خوبه نه بده ! با بقیه هم کار نکردم. اوه چرا ملی فاجعهست ! خودکشیه !

shahriyar3
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 01:19 صبح
با توجه به صحبت شما به نظر من به این مراحل میگن پیاده سازی درگاه بانکی ! تست یه چیز دیگست که بعدش انجام میشه و معمولا هم خود بانک انجام میده تا حساب شما را فعال و باز نگه دارند !
هم من و هم دوست خوبم شهریار اشاره کرد که بهتره document های خود بانک و فایل مثال php اونها را بررسی کنید ! حالا بماند که اگه یه جستجو با عنوان "درگاه ملت" توی همین انجم انجام بدی کلی مطلب پیدا میکنی !

به نظر من بهترین درگاه مال ملته ! اکثر درگاه ها اختلاف حساب پیدا میکنند (یه اصطلاخی داره الان یادم نیست) اما ملت خدایی کارش درسته !‌ در ضمن پورسانت هم روی خرید ها نمیگیره. سامان هم بد نیست اما پورسانت میگیره ! پارسیان هم نه خوبه نه بده ! با بقیه هم کار نکردم. اوه چرا ملی فاجعهست ! خودکشیه !

من مشتری ها بگن درگاه هر بانکی رو میخوان من همونو درست میکنم و تا حالا فقط پارسیان و سامان و ملی داشتم
تو این 3 تا بانک بانک سامان خوب بود , بانک پارسیان و ملی اسکریپت هاشون ضعیفه از نظر امنیتی و گرنه کار باهاشون ساده هست.

در مورد اون اختلاف حساب هم اطلاع دقیقی ندارم تا حالا باهاش برخورد نداشتم!!!

prg_mail
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 09:44 صبح
بابا عزیزان به موضوع فروم توجه کنید
اینجا محل مقایسه درگاه های بانکی نیست. :عصبانی++:

چیزی که نیازه یک فرمه که سابمیتش کنی بره تو بانک ملت همین

نام کاربری و مبلغ و اینارم هر کسی حاست از اسکریپت استفاده کنه جایگزین میکنه

Unique
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 19:13 عصر
باز هم میگم مشکل شما اینه که دنبال یک کد آماده میگردین ! این پست (http://barnamenevis.org/showthread.php?386668-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-nusoap-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%28%D8%AD%D9%84-%D8%B4%D8%AF%29&highlight=%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87+%D9%85%D9 %84%D8%AA) را چک کنید خیلی مطلب توش مطرح شده ، میتونید ایده بگیرین.

prg_mail
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 15:13 عصر
چرا به جای کمک بدتر طرف رو گمراه میکنید کمکی بلدید بسم ا... بلد نیستید اسپم نکنید

prg_mail
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 08:54 صبح
با تشکر از تمامی عزیزان که به ما کمکم نمیکنند

hessamjoon
سه شنبه 17 دی 1392, 11:21 صبح
آقا کسی سمپل asp نداره ?
یدونه باشه تا آدم بتونه از یجا شروع کنه .:افسرده:

abtahi16
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 00:26 صبح
سلام دوستان!
کسی نمونه کد اتصال به درگاه رو داره که ازش جواب گرفته باشه؟
یه کد ساده میخوام بدون تم، خودم تم واسش درست می کنم. فقط اینکه کد کار کنه واسم مهمه!
ممنون میشم اگر کسی داره واسم میل کنه!
abtahi16@gmail.com

misaqkfm
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 19:35 عصر
سلام دوستان عزیز جدیدترین کلاس ها و کدهای اتصال به درگاه بانک ملت (با سیستم شاپرک) در تاپیک زیر دنبال کنید
http://barnamenevis.org/showthread.php?451879-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D9%84%D8%AA&highlight=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D9%85%D9%84%D8 %AA