PDA

View Full Version : اجرای پی اچ پی روی 'اندروید'؟

colors
شنبه 24 فروردین 1392, 21:06 عصر
سلام

دوستان کسی تا حالا راهی پیدا کرده؟
من تقریبا جستجوی کاملی انجام دادم. راه و روشها و برنامه های زیادی رو تست کردم که فعلا جواب نگرفتم. PFA رو هم تست کردم, خودشونم نمیدونن چی ساختن.

مثلا اگه میشد یه چیزی شبیه سرور رو رو اندروید ران کرد, عالی میشد.
ظمنا منظورم ساخت برنامه ی اندروید با PHP نیست.

MMSHFE
یک شنبه 25 فروردین 1392, 01:00 صبح
دوست عزیز، Base آندروید لینوکسه. بنابراین قاعدتاً باید نسخه باینری PHP روی آندروید کار کنه. راستش تا حالا خودم امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.

plague
یک شنبه 25 فروردین 1392, 17:42 عصر
سلام
نه فعلا راهی نیست اگه بود خیلی خیلی بزرگ و پرسروصدا میشد و نیازی نبود که بگردی !

فعلا phonegap و jqm بهترین راه برای ما هستن

colors
یک شنبه 25 فروردین 1392, 17:49 عصر
سلام
اتفاقا نرم افزارهای خوبی براش ساخته و پرداخته شده. به خوبی هم جواب میده, تقریبا یه سرور مجازی شبیه XAMPP با تمام امکانات که فقط 3$ قیمتشه. ارزششو داره. "KSWEB"

colors
یک شنبه 25 فروردین 1392, 17:55 عصر
الان با استفاده از این نرم افزار و محیط phpMyAdmin یه جدول ساختم اطلاعات ریختم توش و باهمون کدهای PHP خودمون از بانک گرفتمشون خیلی حال داد. مثلا باز کردن صفحاتش میشه localhost:8080/example.php.

پوشه htdocs داره که مث همین xampp باهاش کارمیکنی. یا بانک اطلاعاتیش هم میشه localhost:8080/phpMyAdmin

colors
یک شنبه 25 فروردین 1392, 18:00 عصر
دوست عزیز، Base آندروید لینوکسه. بنابراین قاعدتاً باید نسخه باینری PHP روی آندروید کار کنه. راستش تا حالا خودم امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی وجود داشته باشه.

راستی جناب شهرکی, بی ادبی نباشه ها, ولی فکر کنم "اَندروید" صحیحه نه "آندروید"

MMSHFE
یک شنبه 25 فروردین 1392, 18:14 عصر
تفاوت خاصی نداره. یکیش تلفظ British هست و یکی دیگه American
توی فیلمهای آموزشی زبان اصلی هر دو مورد بکار رفته.

SlowCode
یک شنبه 25 فروردین 1392, 18:14 عصر
راستی جناب شهرکی, بی ادبی نباشه ها, ولی فکر کنم "اَندروید" صحیحه نه "آندروید"

بله،درستش an droid هست، یعنی یک ربات آدم نما. ولی همچین مسئله مهمی نیست. ما روزانه دل و روده ده ها کلمه رو درمیاریم:لبخند:...پورسانت(perc ent)، اندیکاتور(indicator),کِیبورد(keybo ard),دِلِت(Delete) و ...
---------------

تفاوت خاصی نداره. یکیش تلفظ British هست و یکی دیگه American
توی فیلمهای آموزشی زبان اصلی هر دو مورد بکار رفته.
راستش به تلفظ خارجی ها نمیشه اعتماد کرد! خودشون بعضی مواقع مخالف دیکشنری تلفظ میکنن.

plague
یک شنبه 25 فروردین 1392, 18:15 عصر
ای بابا خوبه باز بولد کردی اون قسمت

ظمنا منظورم ساخت برنامه ی اندروید با PHP نیست.

بازم من برداشت اشتباه کردم ! ا

colors
یک شنبه 25 فروردین 1392, 18:20 عصر
ای بابا خوبه باز بولد کردی اون قسمت

بازم من برداشت اشتباه کردم ! ا

plague عزیز اتفاقا تو این چند روزه که جستجو میکردم, آموزشی رو دیدم که میشد مثلا با php یه مدیریت محتوا, حسابداری چیزی نوشت و با یکم برنامه نویسی جاوا و یه سری ابزارهای آماده اونو به برنامه اجرای برای اندروید تبدیل کرد. ولی خیلی پیچیده بود