PDA

View Full Version : سوال: کمک برای طراحی فرم برای اکسس

jamshidbig
دوشنبه 26 فروردین 1392, 11:21 صبح
جانتان بی بلا کمک کنید برای بیمارستان فرم می خواهم بسازم لطفا به من بگویید با یک رکورد 100 فیلدی برای کوچکتر شدن فرم ها چه کار کنم .ارتباط یک به یک مشکل درام؟انها را به 8 جدول خرد کردم لی در ثبت دادها مشکل دارم.
بهترین روش ثبت داده چه می باشد
در آخر چگون از يك ركورد خاص گزارش در يك يا دو صفحه تهيه كنم ؟
چگونه فايل را الحاق كنم

mahdytaherian
دوشنبه 26 فروردین 1392, 20:08 عصر
با سلام اولين اقدام ايجاد ارتباط صحيح و ميسر ميباشد ، در صورت امكان نمونه تان را بگذاريد تا بهتر بتونيم كمكتان كنيم

jamshidbig
دوشنبه 26 فروردین 1392, 20:14 عصر
[QUOTE=mahdytaherian;1745795]با سلام اولين اقدام ايجاد ارتباط صحيح و ميسر ميباشد ، در صورت امكان نمونه تان را بگذاريد تا بهتر بتونيم كمكتان كنيم[/thdQUOTE]فايل را براي تان ارسال مي كنم

mahdytaherian
دوشنبه 26 فروردین 1392, 20:30 عصر
[QUOTE=mahdytaherian;1745795]با سلام اولين اقدام ايجاد ارتباط صحيح و ميسر ميباشد ، در صورت امكان نمونه تان را بگذاريد تا بهتر بتونيم كمكتان كنيم[/thdQUOTE]فايل را براي تان ارسال مي كنم
فايلتان را نميبينم ؟

jamshidbig
دوشنبه 26 فروردین 1392, 20:48 عصر
دوست عزيز فايل را چطوري ارسال كنم؟؟

mahdytaherian
دوشنبه 26 فروردین 1392, 21:31 عصر
با سلام
برنامه تان را ديدم لطفا توضيحاتي مبني بر اينكه
جدول مشتريان
جدول پزشكان
جدول خدمات درماني
و ...
برايم بگوييد چون من با اصطلاحات شما آشنا نيستم ، اتباط بين جداول شما يك به يك ايجاد شده جهت ارتباط يك به چند ، فيلدهاي متناظر با فيلد اصلي در هر جدول با فيلداصلي يك خاصيت داشته باشند و فيلداصلي كليد باشد و فيلدهاي متناظر ، نه!

jamshidbig
دوشنبه 26 فروردین 1392, 21:44 عصر
همه فيلد ها اطلاعات يك پرونده بهداشتي است مي تونيد آنها را به ارتباط يك به چند يا يك گزارش كلي از جدول هاا تهيه كنيد

mahdytaherian
دوشنبه 26 فروردین 1392, 22:16 عصر
با اين وجود شما فقط فيلدهاي مشخصات مشتريان يا همان بيماران را ثبت مي كنيد ،
نمونه زير بر گرفته از نمونه خودتان ميباشد كه مشخصات پزشك معالج را ثبت ميكند و ارتباط آن با جدول مشاغل و محل كار يك به چند ميباشد شما ميتوانيد بر همين اساس ارتباط بين جداول را برقرلر كنيد