PDA

View Full Version : درخواست اموزش برای تبدیل اسلاید شو jQuery به ماژول جوملا 3

shervin_20
دوشنبه 26 فروردین 1392, 16:10 عصر
با عرض سلام .

دوستان ما یک اسلاید شو Jquery داریم باید به ماژول اسلاید شو برای جوملا 3 تبدیل کنیم .

دوستان مطالب یا فیلم آموزشی در این زمینه دارید که باید چه طوری این کار را بکنیم ؟

shervin_20
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 16:08 عصر
سلام .

یعنی هیچ کدام از دوستان نیست کمک کنه ؟ خوب کارمون گیره .

نگاه کنید ما یک اسلاید شو که توسط Jquery طراحی شده است داریم .

میخواهیم این را به ماژول اسلاید شو جوملا 3 تبدیل کنیم . ماژول باید به صورتی باشد که اخرین مطلب را به همراه عکش خودکار قرار بدهد . و وقتی روی هر عکس کلیک کنیم به مطالب اون عکس برود .

لطفا یا چند نمونه کد یا اموزشی یا نمونه ماژول قرار دهید .

masato
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 23:05 عصر
سلام
شما برای این کار فک کنم باید هم کامپوننت و ماژول طراحی کنید ماژول به تنهایی جوابگو نیست چون وقتی روی عکس کلیک شده باید از دیتابیس اطلاعات خونده بش بعد توی صفحه مربوط به کامپوننت نمایش بده

shervin_20
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 23:34 عصر
نه فکر کنم با ماژول حل میشه .

اما یه استارت اولیه میخواهم که باید از چه چیزی و از کجا شروع کنم .

تایپیک 103 بازدید داشته اما متاسفانه هیچ کسی راهنمائی نکرده است

masato
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 23:43 عصر
آره با ماژول حل اما شما باید یک همچین محتوایی داشت باشی که بتونی از طریق ماژول روش کار کنی اگه همچنین محتوای داری من برای 1.5 میتونم کمکتون کنم

habibvafapour
جمعه 30 فروردین 1392, 07:48 صبح
لازم نیست خود شما یک کامپوننت طراحی کنید چون جوملا 5000 کامپوننت رایگان داره فقط بهترینش رو پیدا کن وبعدش از فایل xml کلمات انگلیسی رو به فارسی تبدیل کن
برای این که بخواهی کامپوننت طراحی کنی هیچ گونه مرجع خوبی پیدا نمیکنی حتی سایت خود joomla.org درباره کتابخانه این و سورس این مدیریت محتوا توضیحات کامل داده نشده است
موفق باشی

shervin_20
جمعه 30 فروردین 1392, 23:14 عصر
آره با ماژول حل اما شما باید یک همچین محتوایی داشت باشی که بتونی از طریق ماژول روش کار کنی اگه همچنین محتوای داری من برای 1.5 میتونم کمکتون کنم

دوست عزیز منظورتان از محتوا چیه ؟

میتوانید برای جوملا 3راهنمائی کنید ؟

shervin_20
جمعه 30 فروردین 1392, 23:15 عصر
لازم نیست خود شما یک کامپوننت طراحی کنید چون جوملا 5000 کامپوننت رایگان داره فقط بهترینش رو پیدا کن وبعدش از فایل xml کلمات انگلیسی رو به فارسی تبدیل کن
برای این که بخواهی کامپوننت طراحی کنی هیچ گونه مرجع خوبی پیدا نمیکنی حتی سایت خود joomla.org درباره کتابخانه این و سورس این مدیریت محتوا توضیحات کامل داده نشده است
موفق باشی

تشکر .

اما اصلا این چیزی که ما میخواهیم کامپوننت نیست .

باید به ماژول تبدیل بشه . باید اختصاصی نوشته شود .

بنده فقط یه راهنمائی برای استارت کار میخوام .