PDA

View Full Version : در وی بی دات نت چطور میتونم با یک بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کنم

khareh_siah
جمعه 05 اسفند 1384, 15:17 عصر
در وی بی دات نت چطور میتونم با یک بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کنم
با تشکر...

Hamedm
جمعه 05 اسفند 1384, 15:20 عصر
در وی بی دات نت چطور میتونم با یک بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کنم
با تشکر...

سلام

به شما پیشنهاد میکنم کتاب زیر رو بخوانید:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=21052

در پناه حق موفق باشید پرتوان

khareh_siah
جمعه 05 اسفند 1384, 15:30 عصر
ببینم توش چی نوشته ممنون...

ali_kolahdoozan
شنبه 06 اسفند 1384, 10:48 صبح
اگه بهت بگم چی کار کنی حتما فکر میکنی میخوام تبلیغ کنم . یه سی دی آموزشی ساختم فروختمش به یه شرکت . رایت نقره ای و پک و غیرش کرده داده تو بازار . ado.net رو توش از هم پاشوندم البته در حدی که یه سی دی اجازه میده با قیمت 5600 تومان خوبه . ولی خدا ویکلی بخری یا نخری چیزی تو جیب من نمیره اگه خواستی بگو تا آدرس فروشگاه و نمایندگیهاش رو توی کل ایران بهت بگم

ali_kolahdoozan
شنبه 06 اسفند 1384, 10:48 صبح
اگه بهت بگم چی کار کنی حتما فکر میکنی میخوام تبلیغ کنم . یه سی دی آموزشی ساختم فروختمش به یه شرکت . رایت نقره ای و پک و غیرش کرده داده تو بازار . ado.net رو توش از هم پاشوندم البته در حدی که یه سی دی اجازه میده با قیمت 5600 تومان خوبه . ولی خدا ویکلی بخری یا نخری چیزی تو جیب من نمیره اگه خواستی بگو تا آدرس فروشگاه و نمایندگیهاش رو توی کل ایران بهت بگم

ali_kolahdoozan
شنبه 06 اسفند 1384, 10:49 صبح