PDA

View Full Version : سوال: ایمیل های ارسالی

redhat2
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 12:34 عصر
سلام به دوستان ، یه سوال دارم ، میخواستم بپرسم که این ایمیل مارکتینگ هایی که راه اندازی می کنند چه شکلیه ، به طور کلی منظورمه که چطور میشه یه ایمیلی را ارسال کرد که اسپم نشه ، و مثلا عکس هایه تویه ایمیل نشون داده بشه ، کلا style زیر نشون داده بشه :
ببخشید قصد تبلیغ ندارم :

MostafaEs3
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 14:44 عصر
ایمیل هم مانند صفحات وب شامل کدهای HTML و (فکر کنم) CSS StyleSheet هست منتها با محدودیتهایی مثل محدودیت اضافه کردن Javascript
----------------
معمولا بیشتر در ایمیل از جداول (Tables) و تصاویر (Images) برای پشتیبانی بیشتر استفاده میکنند ... خود من پارسال نزدیک به 5 ماه درحال کار روی یک سیستم Email-Marketing بودم و تا حدودی در این زمینه تجربه دارم ... توی این مدت یک Package خیلی عالی از تمپلیت های ایمیل (از 3 منبع اصلی) جمع آوری کردم که میتونید از اینجا دانلود کنید :: http://coffeedrink.ir/__data/files/Email_templates.zip
البته بازهم قالبهای زیبایی در سایت هایی مثل Themeforest بصورت Premium قرار داره و چون فقط HTML هست در بیشتر موارد میتونید از روی دمو به کمک نرم افزار هایی مثل Offline Explorer کل قالب رو دانلود و استفاده کنید
---------------
درمورد Package بالا ، پوشه های Modern و Other رو حتما بررسی کنید چون قالبهای موجود در این دو پوشه یکمی متفاوت هست :چشمک:
---------------
موفق باشید

MostafaEs3
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 14:49 عصر
یک نکته رو که باید درنظر داشته باشید ، اگر ایمیل ها 100% بصورت عکس ارسال بشن و حجم بالایی نداشته باشن احتمال اسپم شدنشون میاد پایین ... چون تشخیص ایمیل های اسپم از طریق کلمات کلیدی هم انجام میشه
و اینکه سعی کنید قالب رو برای ایمیلهای شخصی یا خاص (مثلا ایمیل تائید سفارش فروشگاه) استفاده کنید که درجه اسپم افزایش پیدا نکنه
و نکته آخر اینکه عکسها رو از سمت سرور لود کنید و آدرس کامل رو برای تگهایی مثل Img وارد کنید (چون کلاسهایی مثل phpMailer بطور خودکار عکسی که از آدرس داخلی لود شده باشه رو ضمیمه میکنن)
--------------------------------------
برای ارسال ایمیل هم میتونید از اسکریپت هایی مثل Interspire Email Marketer (بصورت Nulled) استفاده کنید که یکسری از قالبهایی که در پکیج بالا قرار دادم اونجا هم موجود هستش.