PDA

View Full Version : خاموش کردن لامپ کنار وبکم لپ تاپ

aboulfazl950
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 21:09 عصر
سلام!چطور باید از طریق کد وبکم را روشن کرد درحالی که لامپ کنار آن روشن نشود؟

aboulfazl950
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 10:44 صبح
کسی نمیدونه چطور باید این کار را انجام داد؟

littledemon
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 11:59 صبح
معمولا اینا یه سره کار میکنه !
یعنی فرض کم توی اون چیپ وب کم تعریف شده که هروقتactive شد --> لامپ رو روشن کن !:لبخند:
چون وب کم های لپ تاب معمولا دارای سنسور های نوری نیست که بتونی حتی گولشون بزنی !
وب کم های اکسترنال رو که دیدی؟ وقتی مثلا محیط نورش کم بشه لامپشون روشن میشه . اونا رو میتونی کنترل کنی و لی وب کم لپ تاب تا جایی که اطلاع دارم دارای سنسور نمی باشد و فقط نشانگر فعال بودن وبکم هست .
بازم سرچ بکن شاید مدل لپ تاب شما این سنسور رو داشته باشه ها ..:اشتباه:

littledemon
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 12:15 عصر
با این حال این سرچ ها رو یه نگا بنداز :

https://www.google.com/search?noj=1&q=disable+hp+webcam+light&revid=1421333337&sa=X&ei=f6pvUe27B8fuyAG6roGICQ&ved=0CKEBENUCKAA&biw=1024&bih=604

ولی تو فاروم ساپورت HP و Dell که من اینو خوندم در مورد غیر فعال کردن led وبکم لپ تاب هاشون :

there is no way to disable the Webcam Activity LED

meisam3322
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 15:24 عصر
یه راه هست ، یه کاغذ مشکی رو از زیر کادر مانیتور رد کنی و بزاری روی لامپو من این کار رو انجام دادم. !!!!! برای جایی لازم داشتم که با وب کم هر 10 ثانیه یه بار عکس بگیرم و کسی متوجه نشه.

aboulfazl950
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 16:06 عصر
ممنون.ولی این خیلی تابلو نمیشه از طریق کد غیرفعالش کرد؟

littledemon
شنبه 31 فروردین 1392, 10:35 صبح
یه راه هست ، یه کاغذ مشکی رو از زیر کادر مانیتور رد کنی و بزاری روی لامپو من این کار رو انجام دادم. !!!!! برای جایی لازم داشتم که با وب کم هر 10 ثانیه یه بار عکس بگیرم و کسی متوجه نشه.
:لبخند:
اگه رفیقمون بخواد با لپ تاپ خودش این عملیات مخفیانه رو انجام بده که حالا میشه با این راه ها یه کاریش کرد .
ولی تو بحث برنامه نویسی من پیشنهاد میکنم برند لپ تاپت رو سرچ کنی واسش که مثلا ایا لپ تاپ های Dell این امکان رو داره که مثل همون نتیجه که برات لینک کردم معمولا منفیه .
چرا که سنسور وبکم لپ تاپ ها از نوع Activity Sensor و نه Light Sensor ، همونطور که اشاره کردم. و تنها زمانی این نوع سنسور غیر فعال میشه که وبکم غیر فعال باشه که در اون صورت به شما سرویس نمیده دیگه .

advence66
شنبه 04 آبان 1392, 16:45 عصر

امین پورهادی کجایی که ببینی از متد تو داره استفاده میشه!!!