PDA

View Full Version : مشکل در اکسل

mosafer1375
چهارشنبه 28 فروردین 1392, 21:20 عصر
باسلام نمیدونم جای درستیه این سوالی که میخ خوام بپرسم
میخواستم ببینم که توی اکسل فرض کنیم یه لیست 100 نفری داریم که هرکدوم یه امتیاز دارن من میخوام به ترتیب نفرات اول تا سوم(از بیشتری ن امتیاز تا کمترین امتیاز)مشخص شون ممنون میشم راهنمایی کنید

mosafer1375
شنبه 31 فروردین 1392, 00:56 صبح
میخواستم ببینم که توی اکسل فرض کنیم یه لیست 100 نفری داریم که هرکدوم یه امتیاز دارن من میخوام به ترتیب نفرات اول تا سوم(از بیشتری ن امتیاز تا کمترین امتیاز)مشخص شون ممنون میشم راهنمایی کنید

باسلام مجدد کسی نبود توی این مورد راهنمایی کنه

mosafer1375
شنبه 31 فروردین 1392, 13:41 عصر

باسلام مجدد
نمیدونم چرا کسی جوابگو نیست واقعا بعضی از بخشهای سایت خوب کار نمیکنن
یه سوال باید چند بار پرسیده بشه تا جواب داده بشه به هر حال ....
مشکلی که الان دارم اینه که توی برنامه اکسل وقتی می خوام کلمه ای که دارای حروف «ی» و «ک» هستن رو جستجو میکنم ارور میده
من برای حل این مشکل باید بیام این حروف رو توی اکسل پیدا کنم کپی کنم و بجاش اون حرفی که توی سیستم خودمم تایپ میکنم رو جایگزین کنم اینجوری میشه این مشکل رو دور زد ولی می خوام راه حل اساسی پیدا بشه تا من هر جا روی هر سیستمی این فایل اکسل رو باز کردم با این مشکل روربرو نشم
ممنون میشم راهنمایی کنید

FastCode
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 23:25 عصر
تا اونجایی که من میدونم اکسل برنامه نویسی حساب نمیشه.اگر توی VBA مشکل دارید باید توی این سایت بپرسید.این سوال برای p30world ه.

sinanice206
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 23:58 عصر
عزیزم ستون مورد نظر را انخاب بعد آبشن سورت رو بزن
C:\Users\Negar\Desktop