PDA

View Full Version : ایجاد گالری عکس

ahmad156
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 12:01 عصر
سلام دوستان
تایپیک های زیادی در مورد گالری عکس توی سایت هست ولی همه در مورد نمایش عکس ها به صورت آلبوم هست.چه جوری میشه یه صفحه مدیریت عکس ها شامل آپلود عکس ،حذف عکس یا .. باشه؟

arjmand67
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 14:34 عصر
یک فایل آپلود بزار توی صفحه عکس رو آپلود کنه

fakhravari
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 16:07 عصر
سلام دوستان
تایپیک های زیادی در مورد گالری عکس توی سایت هست ولی همه در مورد نمایش عکس ها به صورت آلبوم هست.چه جوری میشه یه صفحه مدیریت عکس ها شامل آپلود عکس ،حذف عکس یا .. باشه؟
بیشتر توضیح بده

meisam3322
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 19:50 عصر
واسه آپلود که میتونی از کنترل آپلود فایل استفاده کنی. اما نکته ای که هست شما دو راه دارید که تصاویر رو تشخیص بدین :

1. نام تصویر در بانک ذخیره شه و موقع آپلود تصاویر ، با یه تابع چک بشه که فایل آپلود شده هم نام فایل های ذخیره شده نباشه ، چون replace میشه. خیلی راحت هم میشه تصاویر رو داخل یه گرید نمایش بدین که کاربر بتونه جهت حذف و ویرایش انتخب کنه

2. نام فایل ها داخل بانک ذخیره نشه. هنگام آپلود هم برنامه بیاد تمام فایل های موجود در پوشه مورد نظر رو بخونه و نام ها رو چک کنه (حالت replace ایجاد نشه) . هنگام نمایش هم خیلی راحت میشه فایل تصاویر رو یکی یکی از پوشه بخونه و داخل گرید جهت ویرایش و حذف به کاربر نمایش بده.

فقط باید امکان write پوشه برای ذخیره تصاویر رو در کنترل پنل هاست ، ایجاد کنید.

morteza_mokhtari
جمعه 30 فروردین 1392, 00:03 صبح
سلام دوست عزیز بنده تویه سایتم یک گالری تصاویر گذاشتم که اطلاعات هر گالری را از پوشه مربوط به اون (ترتیب نمایش تصویر هم بر اساس آخرین تصاویر آپلود شده) میخونه. که با استفاده از یک file manager هم به راحتی تصاویر هر پوشه رو مدیریت میکنم.

ahmad156
شنبه 31 فروردین 1392, 09:02 صبح
ممنون دوستان
منظورم اینه که استراتژی شما برای ایجاد گالری عکس چی هست؟
filemanager مورد استفادتون چی هست؟

sh-eng
شنبه 31 فروردین 1392, 10:28 صبح
از سیستم بلاگفا استفاده کن

ahmad156
شنبه 31 فروردین 1392, 12:55 عصر
چه جوری دوست عزیز؟

crazy_1892
شنبه 31 فروردین 1392, 13:55 عصر
بنده سورس یک گالری را قرار دادم درون تاپیکام جستجو کن

tree1371
شنبه 31 فروردین 1392, 18:24 عصر
من خودم به وسیله html.css.jquery گالری رو درست می کنم و روی هر عکسی هم یدونه چک باکس و دکمه ادیت و delete میزارم . پایینشم آپلود . بعد به وسیله datalist بایندش می کنم و صفحه بندیش اینطوری کاربر می تونه هر عکسی رو خواست بدون هیچ زحمتی حذف و یا ادیت ( جایگزینی عکس ) و یا حتی چند تا عکس رو به وسیله چک باکس همزمان با هم حذف کنه .

morteza_mokhtari
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 00:31 صبح
www.jqcoolGallery.com من از این استفاده میکنم.نمونه کد داره میتونید استفاده کنید