PDA

View Full Version : سوال: ارسال تعداد 2 هزار ایمیل به طور صحیح با SMTP

mamali-mohammad
جمعه 30 فروردین 1392, 20:36 عصر
سلام
میخوام حدود 2000 ایمیل با smtp بفرستم
برنامشو نوشتم با php
حالا سوال دارم :

در هر بار ارسال چندتا ایمیل رو در قسمت To بزارم ؟ ( ظرفیت خاصی داره )
اگه قرار باشه 2000 تا ایمیل بفرستم و بزارم در while خیلی کار سخت میشه
راه بهتری سراغ دارید ؟
ممنون

AbiriAmir
جمعه 30 فروردین 1392, 21:13 عصر
بستگی به سرورش داره
اینکار کنید ایمیلاتون اسپم میشه.

مثلا جیمیل امکان ارسال 500 ایمیل در هر روز از طریق هر اکانت رو میده (بدون این که اسپم شه)
قطعا سرور های دیگه کمتر

mamali-mohammad
جمعه 30 فروردین 1392, 22:37 عصر
مشکلی با ارسالش نیست
سرور قوی داریم و اجازه میده
نحوه ارسالش مهمه

SilverLearn
شنبه 31 فروردین 1392, 01:04 صبح
خوب اگر مشکل سرور ندارین فکر کنم همین روش براتون کارساز باشه دوست عزیز مثلا من در اسکریپت زیر از for استفاده کردم .... http://silverlearn.ir/%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/

mamali-mohammad
شنبه 31 فروردین 1392, 10:08 صبح
یعنی 2000 مرتبه حلقه بزنه ؟
زیاد نیست ؟
خب نمیشه تو هر میل 100 تا میل رو در cc بزاریم ؟
یعنی 20 تا حلقه میخوره و در هر حلقه 100 تا میفرسته
میشه ؟

MMSHFE
شنبه 31 فروردین 1392, 10:44 صبح
کلاً ایمیلهایی که CC یا BCC دارن خیلی زود Spam میشن. بهترین و مطمئن ترین روش، استفاده از چند اکانت و سوئیچ کردن بین اکانتها در هر ارسال هست. مثلاً 100 اکانت Gmail بسازین (با نرم افزارهای خاصی این کار راحت میشه) و با هر اکانت، 20 ایمیل ارسال کنید. منتها به این شکل که ایمیل اول با اکانت اول، دومی با اکانت دوم و... و وقتی اکانت صدم هم ایمیلش رو ارسال کرد، دوباره ایمیل صد و یکم با اکانت اول و الی آخر ارسال بشه.

mamali-mohammad
شنبه 31 فروردین 1392, 11:20 صبح
ممنون
خیلی ایده خوبی هست
میشه با خود سایت هم اینکارو کرد ؟
مثلا با info@yourname.com و support@yourname.com
حتما باید جیمیل باشه ؟

یک سوال دیگه :
من این کد smtp که نوشتم یه مشکلی داره
فقط اطلاعات ایمیلی که روی همون هاست باشه رو قبول میکنه و اگه ایمیل دیگه رو بزارم به smtp اون وصل نمیشه
از این کدها استفاده کردم : http://pear.php.net/packages.php

اگه میشه اون نرم افزاری که جیمیل میسازه رو میگید ؟
ممنون

MMSHFE
شنبه 31 فروردین 1392, 11:46 صبح
توی گوگل دنبال Create Mass Gmail Account (https://www.google.com/search?output=search&sclient=psy-ab&q=create+mass+gmail+account&btnG=) بگردین یا روی لینکی فوق کلیک کنید. برای کار با SMTP بهتره از PHPMailer استفاده کنید.

mamali-mohammad
شنبه 31 فروردین 1392, 21:16 عصر
این برنامه رو میشه ضمیمه کنید ؟
هرجا رفتم پولی بود

MostafaEs3
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 17:02 عصر
از سافت پدیا دانلود کنید :: http://www.softpedia.com/progDownload/MASS-Gmail-Account-Creator-Download-221725.html
---------------------------
روی دکمه External Mirror 1 کلیک کنید و با لود صفحه بعدی چند لحظه صبر کنید تا دانلود شروع بشه

Tarragon
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 17:08 عصر
این نرم افزار از طرف گوگل قانونی حساب می شه؟

MMSHFE
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 19:43 عصر
نه ولی کار میکنه. به نظر خودتون، نرم افزاری که چندین اکانت یکجا میسازه قانونیه؟ ولی برای Email Marketing بهش احتیاجه.

abbas-software
دوشنبه 06 خرداد 1392, 13:01 عصر
نه ولی کار میکنه. به نظر خودتون، نرم افزاری که چندین اکانت یکجا میسازه قانونیه؟ ولی برای Email Marketing بهش احتیاجه.
سلام دوستان
نمیدونم این سوال جاش اینجاست یا نه!
من کار با phpmailer رو تاحدی یادگرفتم و با جی میل و پیوست فایل میتونم فایل رو ارسال کنم. نحوه ارسال اینجوریه که از یک فرم دیگه با مشخص کردن ایمیل گیرنده و زدن دکمه ای کد php از صفحه ای دیگر اجرا شده و فایل پیوستی رو Attach میکنه و ارسال میکنه!
حالا سوالم اینه که آیا میشه کاری کرد که بعد از زدن دکمه ارسال، کار Attach و ارسال خودکار انجام بشه(در طرف سرور) و لازم نباشه کاربر منتظر ارسال بمونه؟ یعنی اگه فایل بزرگ باشه مسلما طول خواهد کشید دیگه، من میخوام فایل ارسال بشه ولی کاربر منتظر نمونه و یک پیغام مثلا "ایمیل به شما ارسال خواهد شد" رو ببینه و صفحه شو ببنده؟!!!
تشکر!

AbiriAmir
دوشنبه 06 خرداد 1392, 19:42 عصر
خوب دوست عزیز اون زمانی که صرف میشه ، صرف آپلود فایل از سیستم کاربر به سایت هست.
طبیعیه که بدون صرف اون زمان فایلی از طرف کاربر به دست شما نرسیده که بخواین Attach و ایمیلش کنید !

abbas-software
دوشنبه 06 خرداد 1392, 19:59 عصر
خوب دوست عزیز اون زمانی که صرف میشه ، صرف آپلود فایل از سیستم کاربر به سایت هست.
طبیعیه که بدون صرف اون زمان فایلی از طرف کاربر به دست شما نرسیده که بخواین Attach و ایمیلش کنید !
ممنون که پاسخ دادید. ولی من منظورم این بود که فایل رو از سرور خودم و در واقع از سروری که کد ازش اجرا میشه میفرسته نه از کاربر!!!
منظور بیشتر خودکار اجرا شدن اینکار هست.مثل اینکه بخوای مثلا هر روز یکبار یک فایل مشخصی رو ایمیل کنه!!!

AbiriAmir
دوشنبه 06 خرداد 1392, 20:05 عصر
خوب بله از شدن که میشه.
شما 1 صف (queue) در سمت سرور ایجاد میکنید که توی این صف کارهایی که برعهده سرور هست رو میریزید.
سرور خودش این صف رو بررسی و یک به یک کارها رو انجام میده.
پس کار ارسال شما تنها اضاف کردن فرایند مورد نظر به انتهای این صف هست که زمانی نمیگیره.

abbas-software
دوشنبه 06 خرداد 1392, 20:29 عصر
یعنی چجوری این کار رو انجام بدم؟ اول اینکه چجوری باید کارها رو به عهده سرور بذارم،برای اینکار روال مشخصی وجود داره یا باید کدنویسی اختصاصی انجام بشه؟ و اینکه اجرا شدن خودکار و کدنویسی لازم برای اضافه کردن این کار به صف مورد نظر چجوریه؟ (در اینترنت به دنبال چه موضوعات مرتبطی میتونم بگردم!؟)
تشکر.

MMSHFE
سه شنبه 07 خرداد 1392, 08:35 صبح
میتونید از Cron Jobs (لینوکس) یا Scheduled Tasks (ویندوز) استفاده کنید.