PDA

View Full Version : سوال: اجرای نرم افزار

rash44
شنبه 31 فروردین 1392, 16:51 عصر
سلام
برای یک آموزشگاه یک نرم افزار شبیه سیستم ثبت نام و انتخاب واحد طراحی کردم و روی هاست آپلود شده و دارن کار می کنن .
بعضی از مواقع با سرعت پایین اینترنت رو برو هستیم و کاربران دچار مشکل میشن .
از طرف دیگه هم مشکل در فضای هاست هست که حجم اطلاعات بالا هست .

آیا برای حل مشکل فوق ، 1 سیستم با آی پی بزاریم توی آموزشگاه مشکلی نیست ؟
یا اینکه نرم افزار هم روی سایت باشه و هم روی سرور داخلی و تبادل اطلاعات بین 2 تا سیستم انجام بشه و کاربران آموزشگاه از سیستم داخلی استفاده کنن ؟

80 درص د اطلاعات نرم افزار هم از طریق کاربران آموزشگاه ثبت میشه

rash44
شنبه 31 فروردین 1392, 18:20 عصر
لطفا راهنمایی کنید

Unique
شنبه 31 فروردین 1392, 19:54 عصر
ببینین شما جوری صحبت میکنید که انگار سناریو آنلاین و سناریو آفلاین توی آموزشگاه با هم فرقی نمیکنه ! اگه واقعا فرقی نمیکنه و دانشجویان لازم نیست از توی خونه با سیستم کار کنند (بعید میدونم) لازم نیست پولتون را خرج هاست و این حرفا بکنید و کافیه یک وب سرور توی آموزشگاه راه اندازی کنید.

در مورد سناریو آنلاین :

بعضی از مواقع با سرعت پایین اینترنت رو برو هستیم و کاربران دچار مشکل میشن .
سرعت توی ایران بد هست اما خدایی نه ااونقدر ها ، حداقل صبا توی اصفهان سرعتش قابل قبوله و کندی و قطعی میتونم بگم نداشتم توی این ۲ سا ۳ سال ! اگه هم بوده زود رفع شده. سعی کنید از جای معتبر خرید کنید.

از طرف دیگه هم مشکل در فضای هاست هست که حجم اطلاعات بالا هست .
هاست های لینوکسی خیلی ارزون هستند ، مثلا برای بهترین هاست ممکن با ۳ گیگ اطلاعات (اگه بیش از این بخواد باید هاست اختصاصی بگیرین) سالی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن آب میخوره (تازه من گرون گفتم و ارزونتر هم پیدا میشه) تازه این فضا در صورتی هست که فایل و عکس و این چیزا داشته باشین اگه فقط متنی هست ۱ گیگ هم زیاده !

nsco_nsco
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 04:35 صبح
سلام
منظور دوستمون این هست که بیاد یا شبکه داخلی کنه یا اینترنت که پیشنهاد من به دوست خوب شبکه داخلی هست چون نیاز نداره که بیرون از مرکز بره فقط چیزی که هست باید حتما یک مسئول سرور بزاری که هواسش باشه کارخرابی کسی نکنه یا مشکلی به وجود نیاد همین راه را برو که بهترین راه هست در ضمن برای گفته اون یکی دوستمون شاید این یکی دوستمون بخواد بعد گسترش بده که نگران فضا هست یا چیز دیگه ای می دونه که ما بی خبریم موفق باشید همگی

rash44
یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 10:34 صبح
از بیرون نیاز هست که کاربران و مدرسین هم وصل بشن و از اطلاعات استفاده کنند
مثلا مربیان میخوان برنامه کلاسیشون رو چک کنند
کارآموزان 1 سری فرم مربوط به خود را مشاهده و پرینت بزنن ، توی سیستم ثبت نام کنند و ....