PDA

View Full Version : تفاوتiis با ويژال استديو

shima and pariya
دوشنبه 02 اردیبهشت 1392, 22:00 عصر
سلام
من براي اجراي سايتم از خود ويژال استديو استفاده ميكنم در صورتي كه ديدم خيلي ها از iisاستفاده ميكنن
ميشه بگيد كه چه تفاوتي دارند و اينكه واسه اپلود ايا مشكلي به وجود مياره يا نه؟

amirsajjadi
دوشنبه 02 اردیبهشت 1392, 23:12 عصر
هیچ فرقی از نظر نوع اجرا با هم نداره. iis یه پوشه هست توی درایو ویندوز که وقتی سایت رو اونجا کپی میکنی بقیه افراد روی شبکه که به سیستم شما دسترسی دارن میتونن سایت رو دقیقا مثل وقتی که روی اینترنتی آپلود میشه ببینن ولی iis خود ویژوال استودیو بصورت کلاینت هست و فقط شما میتونید سایت رو ببینید

ahmad156
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 08:05 صبح
دوست عزیز شما برای اجرای برنامه حتما نیاز به IIS دارین.وقتی شما از Visual Studio هم استفاده میکنین خود Visual Studio یه IIS Express داره که برنامه شما رو روی اون اجرا میکنه

طبیب دل
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 09:23 صبح
کسی میتونه نحوه راه اندازی سایت روی IIS به طور کامل توضیح بده تا همه کامپیوترها در یک شبکه بتونن سایت رو ببینن؟

Iman.Aali
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 13:02 عصر
سلام
من براي اجراي سايتم از خود ويژال استديو استفاده ميكنم در صورتي كه ديدم خيلي ها از iisاستفاده ميكنن
ميشه بگيد كه چه تفاوتي دارند و اينكه واسه اپلود ايا مشكلي به وجود مياره يا نه؟
وقتی شما دارین از VS برای اجرای لوکال سایتتون استفاده میکنین در حقیقت در حال استفاده از نسخه Express IIS هستید. در واقع کار IIS ایجاد،مدیریت و هاستینگ وب سایتهاست که تاحدودی خود VS اینکار رو انجام میده اما به صورت پیشرفته تر اونرو تو IIS میتونین داشته باشید.

vira1368
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 22:47 عصر
کسی میتونه نحوه راه اندازی سایت روی IIS به طور کامل توضیح بده تا همه کامپیوترها در یک شبکه بتونن سایت رو ببینن؟

این یه آموزش هست از DNS و IIS البته روی windows client اگر بخواین امتحان کنید بعد از راه اندازی iis کافیه کارهایی که توی pdf از صفحه 11 به بعد گفته شده رو پیش برید با این تفاوت که دیگه بجای domain از IP سیستم استفاده کنید.
موفق باشید

http://vira1368.persiangig.com/IIS.pdf

shima and pariya
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 14:35 عصر
مرسي از همه دوستان

shima and pariya
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 14:39 عصر
ايا درسته كه بايد iisقبل از vsنصب بشه؟103267
من vs2010دارم و iisرو بعدش نصب كردم ولي پروژم از iis اجرا نميشه و اين اررو رو ميده

ahmad156
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 17:15 عصر
فرقی نمیکنه چه زمانی IIS رو نصب کنین.شما احتمالا تنظیمات IIS را به طور صحیح اعمال نکردین

amirsajjadi
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 18:04 عصر
این دستور رو توی command vs اجرا کنید

aspnet_regiis.exe -i